Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Klíčoví hráči Barcelony odmítli návrh na snížení mzdy, aby pomohli udržet Messiho

Argentinskému útočníkovi Lionelovi Messimu před pár dny vypršel kontrakt v Barceloně a stal se volným hráčem. Teoreticky by tak mohl podepsat smlouvu s jakýmkoliv klubem a zájemci už se samozřejmě ozývají, prioritou Messiho ovšem je zůstat v hlavním městě Španělska.

lionel-messi
Zdroj: Barca Blaugrannes

Setrvání Messiho v Barceloně však není tak snadné, jak se na první pohled může zdát. Messi v Barceloně pochopitelně nebude hrát zadarmo, jenže pokud mu Barcelona nabídne odpovídající sumu, nejspíše překročí pravidla finančního fair play. Vzhledem k tomu v Barceloně neustále hledají řešení.

Řešení samozřejmě není snadné, proto se jednání o novém kontraktu protahuje. V mezidobí pak vyplouvá na povrch spousta pikantností, jako například, že Barceloně nabídla pomoc s financováním Messiho jedna pornostránka. Naposledy se potom šušká o tom, že vedení klubu se obrátilo na další barcelonské hvězdy s žádostí, aby slevily ze svých finančních nároků a uvolnily tak místo pod jakýmsi finančním stropem, díky čemuž by mohla podepsat i Argentinská hvězda.

Poměrně zajímavé řešení ovšem nejspíše neprojde, protože barcelonské hvězdy podle dostupných zpráv návrhy smetly ze stolu už v zárodku. Barcelona tedy musí přemýšlet dále. Povede se Messiho udržet?

  Jack Grealish se snaží dostat do klubu, který nenávidí
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Fotbal

Je všeobecně známo, že Messimu v Barceloně vypršela smlouva. Jeden z nejdražších útočníků světa se tak stal volným hráčem a nyní se řeší jeho budoucnost. Messi...

Fotbal

Šokující víkendová porážka na domácí půdě a tragická forma z posledních zápasů stále Barcelonu naději na zisk titulu z domácí soutěže. Co však může...

Fotbal

Je to již několik týdnů, co dvanáct předních evropských klubů oznámilo vznik nové Superligy. Prakticky tentýž časový úsek je to také od toho, kdy...

Fotbal

Napříč všemi médii na světě proběhla v předchozích hodinách zpráva o založení nové „Superligy“. Nová soutěž by měla být v podstatě uzavřená a přístupná...

Reklama
Reklama

Nové

Motosport

Velká cena Maďarska přinesla dosud nevídanou podívanou. Po karambolu na startu a špatném rozhodnutí Lewise Hamiltona vyhrál Esteban Ocon s vozem Alpine.

Olympiáda

Australské kanoistické hvězdě Jessice Foxové pomohl k výhře zlaté medaile velice netradiční prvek. Jednalo se o pánskou ochranu.

Fotbal

Anglický fotbalista Jack Grealish usiluje o přestup do Manchesteru City, fanoušci ovšem odhalili, že tento klub nenávidí.

EURO

Gól Patrika Schicka z poloviny hřiště na EURO 2020 v anketě UEFA o gól roku nestačil ani na první tři místa. 

Cyklistika

Sportovní ředitel Německého cyklistického svazu během závodu hecoval svého svěřence. Jeho slova však byla značně netradiční a navíc ho při tom zachytily kamery.

Olympiáda

Judistický turnaj na Olympijských hrách 2021 přinesl skandál. Rumunský trenér Cluaudia Pusy před zápasem přistoupil ke své svěřenkyni Martyně Trajdosové, vzal ji za klopy...

Reklama