Connect with us

Ahoj, co hledáte?

EURO

Francie se nemůže smířit s vyřazením z EURO, hráči se hádají, lidé podepisují petici

Francie na EURO 2020 vypadla v osmifinále a tuhle hořkou pilulku ještě i teď nemůže pořádně spolknout.

mbappe
Zdroj: BeSoccer

Osmifinálové vyřazení od velkého outsidera v podobě Švýcarska jitřilo emoce od začátku. Na hřišti se hádali hráči, v hledišti potom jejich příbuzní. Hodně se píše o hádce Rabiotovi matky s matkou Kyliana Mbappého a dalšími příbuznými. Tato hádka se po zápase údajně stupňovala, až k ní musela být přivolána ochranka.

Velmi podobné to pak bylo i u některých fanoušků. Na popud některých zhrzených Francouzů vznikla petice, která žádá o opakování zápasu kvůli tomu, že při jedné z penalt brankář Francie nestál na čáře. A to i přestože zpomalené záběry a fotografie jasně dokazují, že na čáře stál.

Zmiňovanou petici podepsalo přes 300 tisíc lidí a další a další se přidávají. Samozřejmě všem musí být jasné, že zápas už se nezopakuje (dnes se hrají zbylé dva zápasy čtvrtfinále), nicméně i tato skutečnost docela jasně dokumentuje, proč Francouzi nepostoupili.

Výběr galského kohouta šel do zápasu zkrátka a dobře s tím, že zápas má vyhraný. Nikdo neočekával, že by je Švýcarsko mohlo ohrozit. Došlo k podcenění a na to konto pak k překvapení, kvůli němuž se pohádal celý reprezentační tým i další zainteresovaní lidé.

Francii selhání bolí a ještě dlouho bolet bude. Protože nás ovšem další velký turnaj čeká už za rok, nezbývá ji než hodit to za hlavu a pokusit se znovu. Třeba to vyjde.

  Simeone po prohře s Liverpoolem utekl před Kloppem jako malý kluk
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Fotbal

Tragický příběh má za sebou i tragický konec. Bývalý francouský obránce Jean-Pierre Adams, který v důsledku špatně podaných anestetik upadl v roce 1982 do...

EURO

Gól Patrika Schicka z poloviny hřiště na EURO 2020 v anketě UEFA o gól roku nestačil ani na první tři místa. 

EURO

Finále EURO 2020, které se uskutečnilo v londýnské baště Wembley, je pro Anglii ostuda ve všech směrech. 

EURO

Šampionát EURO 2020 zná svého vítěze. Stala se jím Itálie, která byla považována za outsidera.

Reklama
Reklama

Nové

Biatlon

Ruská lukostřelecká biatlonistka Maria Kornějevová čelí obvinění, že při obětním rituálu zabila patnáctiletého chlapce. 

Nezařazené

Manchester United dokázal vyhrát zápas proti Atalantě v Lize mistrů, ve kterém prohrával 2:0. Fanoušci si však kromě skvělého obratu všimli také pověrčivého chování...

MMA

Konec všem spekulacím! Na české scéně se skutečně objevila zbrusu nová bojová organizace, která nese název Real Right Arena (zkráceně RFA).

MMA

Slavný MMA zápasník Conor McGregor má na krku pořádný průšvih. Podle dostupných zpráv napadl slavného italského DJe, za což mu hrozí až 3 roky...

Fotbal

Nepodařené představení mají za sebou zástupci českého fotbalu ve čtvrtečním dni evropských pohárů. Bodově naprázdno z něj vyšli jak Sparta tak Slavia, čest českému...

MMA

Jiří Procházka za sebou nechal přezdívku "Denisa" a místo ní začal používat "BJP". 

Reklama