Connect with us

Ahoj, co hledáte?

EURO

Eriksen po kolapsu musí být operován, ve svém aktuálním klubu si už nezahraje

Christian Eriksen, který bojoval o život v úvodním zápase Dánska na EURO 2020, musí být kvůli kolapsu operován. Shodlo se na tom několik odborníků z celého světa. Problém je, že kvůli operaci již nebude moci nastoupit za svůj milánský klub.

Christian Eriksen
Christian Eriksen / Zdroj: Twitter

Operace Christiana Eriksena spočívá ve voperování zařízení s názvem kardio-defibrilátor, který hlídá srdeční arytmie. Christian Eriksen s operací souhlasil, to ovšem znamená, že za svůj milánský klub si už nezahraje.

Podle italských médií je totiž zakázáno praktikovat kontaktní sport s defibrilátorem či jemu podobným zařízením. Riziko poškození tohoto zařízení je totiž podle odborníků příliš vysoké.

Na druhou stranu, existují země, kde takové nařízení neplatí. Jedná se třeba o Nizozemí, kde hraje Dalye Blind, který má taktéž voperovaný nějaký druh kardiostimulátoru, a taktéž hraje na EURO.

  Jack Grealish se snaží dostat do klubu, který nenávidí
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

EURO

Největší hrdina uplynulého EURO 2020 Christian Eriksen, který během úvodního zápasu Dánska prodělal zástavu srdce, má problém. 

Fotbal

Nejen krásné branky a akce jsou k viděním na letošním Euru. Fotbalová komunita více než kdy dřív čelí mnohým gestům, z nichž některé mají...

EURO

Zápas EURO mezi Dánskem a Finskem měl obrovského favorita, první jmenovaný tým. Zápas od začátku naplňoval všechny předzápasové prognózy, když Dánové byli nesmírně nebezpeční...

Reklama
Reklama

Nové

Motosport

Velká cena Maďarska přinesla dosud nevídanou podívanou. Po karambolu na startu a špatném rozhodnutí Lewise Hamiltona vyhrál Esteban Ocon s vozem Alpine.

Olympiáda

Australské kanoistické hvězdě Jessice Foxové pomohl k výhře zlaté medaile velice netradiční prvek. Jednalo se o pánskou ochranu.

Fotbal

Anglický fotbalista Jack Grealish usiluje o přestup do Manchesteru City, fanoušci ovšem odhalili, že tento klub nenávidí.

EURO

Gól Patrika Schicka z poloviny hřiště na EURO 2020 v anketě UEFA o gól roku nestačil ani na první tři místa. 

Cyklistika

Sportovní ředitel Německého cyklistického svazu během závodu hecoval svého svěřence. Jeho slova však byla značně netradiční a navíc ho při tom zachytily kamery.

Olympiáda

Judistický turnaj na Olympijských hrách 2021 přinesl skandál. Rumunský trenér Cluaudia Pusy před zápasem přistoupil ke své svěřenkyni Martyně Trajdosové, vzal ji za klopy...

Reklama