Connect with us

Ahoj, co hledáte?

EURO

Eriksen po kolapsu musí být operován, ve svém aktuálním klubu si už nezahraje

Christian Eriksen, který bojoval o život v úvodním zápase Dánska na EURO 2020, musí být kvůli kolapsu operován. Shodlo se na tom několik odborníků z celého světa. Problém je, že kvůli operaci již nebude moci nastoupit za svůj milánský klub.

Christian Eriksen
Christian Eriksen / Zdroj: Twitter

Operace Christiana Eriksena spočívá ve voperování zařízení s názvem kardio-defibrilátor, který hlídá srdeční arytmie. Christian Eriksen s operací souhlasil, to ovšem znamená, že za svůj milánský klub si už nezahraje.

Podle italských médií je totiž zakázáno praktikovat kontaktní sport s defibrilátorem či jemu podobným zařízením. Riziko poškození tohoto zařízení je totiž podle odborníků příliš vysoké.

Na druhou stranu, existují země, kde takové nařízení neplatí. Jedná se třeba o Nizozemí, kde hraje Dalye Blind, který má taktéž voperovaný nějaký druh kardiostimulátoru, a taktéž hraje na EURO.

Číst
Přestup léta se nekoná. Mbappé zůstává v PSG
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Fotbal

Christian Eriksen se v pondělí 14. února 2022 vrátil do akce v přátelském zápase Brentfordu proti Southend United XI. 

Fotbal

Italský fotbalový klub a dánský záložník Christian Eriksen se dohodli na rozvázání smlouvy.

Fotbal

V druhém kole nejvyšší francouzské fotbalové ligy hráči a fanoušci prožívali chvíle hrůzy, když se báli o svého kamaráda.

EURO

Největší hrdina uplynulého EURO 2020 Christian Eriksen, který během úvodního zápasu Dánska prodělal zástavu srdce, má problém. 

Reklama
Reklama

Nové

Tenis

Bývalá světová tenisová jednička Simona Halepová ve finále French Open psychicky zkolabovala a prohrála s Číňankou Čeng Čchin-wen 6:2, 2:6 a 1:6.

Hokej

Česko nezvládlo semifinálový zápas s Kanadou a v neděli si zahraje pouze o bronzové medaile.

Fotbal

Největší britská televizní a rozhlasová stanice BBC označila tým Manchester United za "odpad". Následně se trapas snažila vysvětlit.

Hokej

Česko zvládlo čtvrteční zápas s Německem a probojovalo se do semifinále Mistrovství světa v hokeji. Večerní zápasy potom rozhodly také o jeho soupeři.

Hokej

Česko slaví obrovský úspěch. Probojovalo se do semifinále Mistrovství světa v hokeji, mají tedy jistotu, že si zahrají o medaile.

Hokej

Bývalý kouč české hokejové reprezentace Filip Pešán bude od nové sezóny trénovat švýcarské Lausanne.

Reklama