Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Hokej

Trenér Pešán doplnil soupisku pro MS, nyní jsme kompletní!

Trenér Pešán se soupisku českého národního týmu rozhodl doplnit posledním hráčem. Kdo to je?

kvaca-ms-v-hokeji
Kváča se stal posledním hráčem dopsaným na soupisku národního týmu pro MS v hokeji 2021. / Zdroj: isport

Trenér Pešán si na soupisce pro Mistrovství světa v hokeji 2021 dlouho držel několik volných míst, protože jakmile jsou jména napsána, již s nimi nelze dál míchat. Na soupisku kvůli potřebném týmu postupně přibyl mladý útočník Matěj Blümel a obránce Andrej Šustr, jedno místo však stále zůstávalo. Až do dneška.

Poslední (celkem osmadvacátým) hráčem na soupisce se stal, nikoliv překvapivě, brankář Petr Kváča. Petr Kváča je teprve třiadvacetiletý gólman, který v uplynulé sezóně chytal za extraligový tým Bílý tygři Liberec, nutno dodat, že velice úspěšně. Za výkony v dresu Liberce si dokonce vysloužil cenu deníku Právo za nejlepšího brankáře uplynulé sezóny Extraligy.

Ačkoliv Kváča v uplynulé sezóně chytal naprosto skvěle, na tomto MS v hokeji se do brány pravděpodobně nedostane. V týmu plní roli třetího brankáře, a jelikož jednička týmu Šimon Hrubec chytá velice dobře, nedají se očekávat nějaké velké změny. Kváča je ovšem se svou rolí jistě srozuměný a na šampionát jel především z toho důvodu, aby sbíral zkušenosti.

Číst
Ovečkin si zahrál fotbal za Dynamo Moskva a dal i gól!
2 Komentářů

2 Comments

 1. Karel

  29. 5. 2021 at 16:05

  Na jednu strnu dobrý ale na druhou nějaký bijec by se hodil třeba typu Gudas??

  • Adam Novák

   29. 5. 2021 at 22:12

   Určitě souhlasím… typ bijce je ještě Šustr, ale není to ono. 🙂

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Hokej

7.9.2011. Den, který zasáhl nejen hokej, ale celý profesionální sport. A to globálně. Včera to bylo přesně deset let, co spadlo letadlo s celým...

Hokej

Semifinálové zápasy MS v hokeji jsou za námi. Jak zápasy dopadly a kdo se dostal do finále?

Hokej

Češi za sebou mají čtvrtfinálový zápas proti Finsku. V zápase nebyli jasně horším týmem, ale kvůli soustředěnému výkonu Finů nedokázali dát jedinou branku a jedou...

Hokej

Protože jsou dohrány všechny zápasy, které byly relevantní k určení našeho soupeře pro čtvrtfinále, nyní již víme, proti komu budeme hrát v prvním kole vyřazovací části.

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin převlékl dres a místo bruslí nazul kopačky.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Cyklistika

Největší svátek cyklistiky a zároveň každoročně jedna z nejsledovanějších událostí sportovního světa se blíží. Tour de France začíná již za necelý týden, tentokrát netradičně...

Cyklistika

Závody horských kol v Jihlavě skončily smrtí jednoho z jezdců. Informoval o tom oficiální web závodu.

Motosport

Španělské hlavní město Madrid vyjádřilo zájem o pořádání závodů Formule 1. A to i přestože ve Španělsku se již jeden závod Formule 1 jezdí.

Tenis

Daniil Medvědev, aktuálně první tenista ATP při zápasu v německém Halle předvedl takový zkrat, že se za něj styděla i jeho manželka.

Reklama