Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Hokej

Švédsko volá SOS do zámoří, hráči z NHL však přijet nehodlají

Švédsko, které v posledních letech MS v hokeji hned několikrát vyhrálo, a které do tohoto šampionátu vstupovalo jako jeden z hlavních favoritů na zisk zlatých medailí, volá SOS!

svedsko-vs-dansko
Švédsko na tomto MS prohráli s Dánskem. / Zdroj: IIHF

Dva zápasy, dvě prohry, navíc s velice slabými týmy (Dánsko a Bělorusko) odhalilo, že tenhle výběr Tre Kronor má velké trhliny. Švédové se na nelichotivý vývoj šampionátu snažili zareagovat pozvánkami do zámoří, žádná z tamních hvězd však nepřijede (alespoň zatím).

Pozvánka do zámoří mířila konkrétně k hvězdnému duu Bäckström – Hagelin z Washingtonu, kterému vystavil stopku Patrňákův Boston. Podle švédské televize SVT Bäckström pozvání odmítl kvůli nutnosti doléčit si zranění kyčle, o odmítnutí Hagelina však žádné bližší informace nepřinesla.

Aby toho nebylo málo, v zápase s Běloruskem se Švédům zranil útočník Klingberg, který má na kontě několik startů v NHL za Winnipeg Jets. Švédové tak musí lepit z materiálu, který si na Mistrovství světa v hokeji 2021 původně přivezli, což je pro švédskou veřejnost úplně děsivá představa. Národní výběr Švédska je ve své domovině tepán za nekvalitní předváděné výkony, dost možná více, než je národní tým Česka probírán u nás doma.

  Předseda Českého svazu ledního hokeje Tomáš Král byl agentem StB!
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Hokej

7.9.2011. Den, který zasáhl nejen hokej, ale celý profesionální sport. A to globálně. Včera to bylo přesně deset let, co spadlo letadlo s celým...

Fotbal

Hvězda NHL David Pastrňák se po prodělaném letním hororu, kdy se svou švédskou partnerkou přišli o syna, vrací do normálního života. O víkendu byl...

Hokej

Semifinálové zápasy MS v hokeji jsou za námi. Jak zápasy dopadly a kdo se dostal do finále?

Hokej

Češi za sebou mají čtvrtfinálový zápas proti Finsku. V zápase nebyli jasně horším týmem, ale kvůli soustředěnému výkonu Finů nedokázali dát jedinou branku a jedou...

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Mario Balotelli se pomstil trenérovi, který o něm ještě v době, kdy hrál za Manchester City uvedl, že je "bez mozku".

Fotbal

Matka Cristiana Ronalda potvrdila, že její vnuk Cristiano Jr. je lepším fotbalistou než byl jeho otec v podobném věku. 

Hokej

Hokejista kladenských Rytířů Tomáš Plekanec a bývalá tenistka Lucie Šafářová si po několikaletém vztahu konečně řekli své ano. Život na hromádce je už evidentně...

Hokej

Český deník Sport přišel s informací, že šéf českého hokeje Tomáš Král byl agentem StB a donášel na své nadřízené kolegy.

Olympiáda

Olympijská šampionka Wilsonová se nakazila Covid-19 a skončila v nemocnici i přestože proti nemoci byla plně očkovaná. 

Fotbal

Romeo Beckham si odbyl svůj profesionální debut, přičemž nastoupil na pravém křídle, stejně jako jeho známý otec David Beckham.

Reklama