Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Hokej

Diváci na MS v hokeji nakonec možná budou

Lotyšská vláda sice divákům na MS původně nepřála (jak jsme vás informovali před několika dny), nyní se však ukázalo, že do lotyšského parlamentu dorazil návrh, podle kterého by se diváci na utkání MS nakonec podívali.

ms v hokeji
Diváci na tribunách jsou stále v řešení. / Zdroj: hokej.cz

Epidemiologická situace v Lotyšsku sice není příznivá, ovšem návrh by podle dostupných informací měl projít celkem hladce. Pokud by se tak stalo, diváci se do dostanou už příští týden.

Zatím není jasné, za jakých podmínek budou diváci do hlediště vpouštěni, a samozřejmě ani v jakém množství. Jednou z podmínek samozřejmě bude, aby diváci měli dokončené očkování a určitě také negativní test na covid-19, ovšem jak a komu se očkovacími certifikáty a dalšími údaji budou prokazovat, se nyní řeší.

Skvělá zpráva pro české fanoušky nakonec – povolení by se mělo týkat nejen lotyšských fanoušků, ale také fanoušků ze zahraničí.

  Fanoušci mají smůlu, na zápasy MS v hokeji se nedostanou!

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

EURO

Česko ve čtvrtfinále EURO 2020 prohrálo s výběrem Dánska 2:1 a na turnaji končí. Naopak Dánové po dvou prohrách v základní skupině budou hrát o medaile.

EURO

Zatímco většina lidí se v sobotu chystá na zaslouženou dovolenou, naši fotbalisté se připravují na další z klíčových zápasů EURO. A tentokrát před sebou mají ještě...

EURO

Nizozemsko do zápasu vstoupilo aktivně, ovšem jejich nápor začal rychle ovadat. Později v prvním poločasu se hra vyrovnala, ale moc gólových šancí nebylo, a když...

EURO

Česko v osmifinále EURO 2020 narazí na Nizozemsko, realizační tým, fanoušci, fotbaloví odborníci i samotní hráči jsou přitom plni optimizmu. Na Nizozemsko prý historicky...

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Mario Balotelli se pomstil trenérovi, který o něm ještě v době, kdy hrál za Manchester City uvedl, že je "bez mozku".

Fotbal

Matka Cristiana Ronalda potvrdila, že její vnuk Cristiano Jr. je lepším fotbalistou než byl jeho otec v podobném věku. 

Hokej

Hokejista kladenských Rytířů Tomáš Plekanec a bývalá tenistka Lucie Šafářová si po několikaletém vztahu konečně řekli své ano. Život na hromádce je už evidentně...

Hokej

Český deník Sport přišel s informací, že šéf českého hokeje Tomáš Král byl agentem StB a donášel na své nadřízené kolegy.

Olympiáda

Olympijská šampionka Wilsonová se nakazila Covid-19 a skončila v nemocnici i přestože proti nemoci byla plně očkovaná. 

Fotbal

Romeo Beckham si odbyl svůj profesionální debut, přičemž nastoupil na pravém křídle, stejně jako jeho známý otec David Beckham.

Reklama