Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Hokej

Diváci na MS v hokeji nakonec možná budou

Lotyšská vláda sice divákům na MS původně nepřála (jak jsme vás informovali před několika dny), nyní se však ukázalo, že do lotyšského parlamentu dorazil návrh, podle kterého by se diváci na utkání MS nakonec podívali.

ms v hokeji
Diváci na tribunách jsou stále v řešení. / Zdroj: hokej.cz

Epidemiologická situace v Lotyšsku sice není příznivá, ovšem návrh by podle dostupných informací měl projít celkem hladce. Pokud by se tak stalo, diváci se do dostanou už příští týden.

Zatím není jasné, za jakých podmínek budou diváci do hlediště vpouštěni, a samozřejmě ani v jakém množství. Jednou z podmínek samozřejmě bude, aby diváci měli dokončené očkování a určitě také negativní test na covid-19, ovšem jak a komu se očkovacími certifikáty a dalšími údaji budou prokazovat, se nyní řeší.

Skvělá zpráva pro české fanoušky nakonec – povolení by se mělo týkat nejen lotyšských fanoušků, ale také fanoušků ze zahraničí.

Číst
Fanoušci mají smůlu, na zápasy MS v hokeji se nedostanou!

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Hokej

Výběr České republiky v zápase o bronzovou medaili porazil tým USA a vrátil se zpět mezi hokejovou špičku. 

Hokej

Česko nezvládlo semifinálový zápas s Kanadou a v neděli si zahraje pouze o bronzové medaile.

Hokej

Česko zvládlo čtvrteční zápas s Německem a probojovalo se do semifinále Mistrovství světa v hokeji. Večerní zápasy potom rozhodly také o jeho soupeři.

Hokej

Česko slaví obrovský úspěch. Probojovalo se do semifinále Mistrovství světa v hokeji, mají tedy jistotu, že si zahrají o medaile.

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Fotbalovému záložníkovi Manchesteru United Bruno Fernandesovi došlo trpělivost se spoluhráči Fredem a Alexem Tellesem. Když natáčeli video pro marketingovou agenturu, ostře na ně vyjel.

Fotbal

Sázková společnost Tipsport projevila zájem o převzetí sponzorství nejvyšší české fotbalové ligy a druhé nejvyšší české fotbalové ligy.

Fotbal

Po svém návratu z Juventusu strávil zatím Ronaldo v dresu Manchesteru United pouhý jeden rok a už se čile spekuluje o tom, že opět...

Fotbal

Bývalý hráč Realu Madrid Gareth Bale je údajně před podpisem smlouvy s americkým fotbalovým klubem Los Angeles FC.

Fotbal

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin převlékl dres a místo bruslí nazul kopačky.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Reklama