Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Policie začala vyšetřovat hráče Sheffiledu Utd za napadení fanouška

Jak jsme vás informovali před pár dny, po internetu se začalo šířit video, ve kterém mělo být zachyceno napadení fanouška útočníkem Sheffieldu Utd Olieho McBurnieho. Mateřský klub uvedl, že video prošetří, mezi tím se ovšem do případu vložila policie, která skotského fotbalového reprezentanta zadržela.

oli-mcburnie-incident
Oli McBurnie vzbudil zájem policie. / Zdroj: rt.com

Napadený fanoušek uvedl, že Olieho McBurnieho potkal na ulici, kde se hádal s nějakým děvčetem. Když dvojici míjel, v žertu mu řekl, ať se nehádají, že horší než sestup to být nemůže. Olie McBurnie tuto poznámku zřejmě neunesl a fanouškovi nejprve vyrazil z ruky telefon, aby se pak na něj vrhl pěstmi.

Olie McBurniemu v tomto střetu nepomáhá ani jeho pověst. Jak jsme vás informovali už před pár dny, jedná se o poměrně známého hříšníka, který má u policie už jeden vroubek. Minulý rok byl totiž přistižen při řízení pod vlivem alkoholu, za což mu byla vyměřena pokuta ve výšce více než 800 tisíc korun a udělen zákaz řízení automobilu na 16 měsíců. Přidá se k tomuto prohřešku ještě napadení? To se dozvíme co nevidět…

  Messiho domácí premiéra dopadla hrozně. Musel ze hřiště a viditelně ho to štvalo
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Fotbal

Sheffield Utd na závěr sezóny musí řešit ještě jednu ošklivou kaňku. Jedná se o incident útočníka Oli McBurnieho, který byl zachycený na videu.

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Mario Balotelli se pomstil trenérovi, který o něm ještě v době, kdy hrál za Manchester City uvedl, že je "bez mozku".

Fotbal

Matka Cristiana Ronalda potvrdila, že její vnuk Cristiano Jr. je lepším fotbalistou než byl jeho otec v podobném věku. 

Hokej

Hokejista kladenských Rytířů Tomáš Plekanec a bývalá tenistka Lucie Šafářová si po několikaletém vztahu konečně řekli své ano. Život na hromádce je už evidentně...

Hokej

Český deník Sport přišel s informací, že šéf českého hokeje Tomáš Král byl agentem StB a donášel na své nadřízené kolegy.

Olympiáda

Olympijská šampionka Wilsonová se nakazila Covid-19 a skončila v nemocnici i přestože proti nemoci byla plně očkovaná. 

Fotbal

Romeo Beckham si odbyl svůj profesionální debut, přičemž nastoupil na pravém křídle, stejně jako jeho známý otec David Beckham.

Reklama