Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Policie začala vyšetřovat hráče Sheffiledu Utd za napadení fanouška

Jak jsme vás informovali před pár dny, po internetu se začalo šířit video, ve kterém mělo být zachyceno napadení fanouška útočníkem Sheffieldu Utd Olieho McBurnieho. Mateřský klub uvedl, že video prošetří, mezi tím se ovšem do případu vložila policie, která skotského fotbalového reprezentanta zadržela.

oli-mcburnie-incident
Oli McBurnie vzbudil zájem policie. / Zdroj: rt.com

Napadený fanoušek uvedl, že Olieho McBurnieho potkal na ulici, kde se hádal s nějakým děvčetem. Když dvojici míjel, v žertu mu řekl, ať se nehádají, že horší než sestup to být nemůže. Olie McBurnie tuto poznámku zřejmě neunesl a fanouškovi nejprve vyrazil z ruky telefon, aby se pak na něj vrhl pěstmi.

Olie McBurniemu v tomto střetu nepomáhá ani jeho pověst. Jak jsme vás informovali už před pár dny, jedná se o poměrně známého hříšníka, který má u policie už jeden vroubek. Minulý rok byl totiž přistižen při řízení pod vlivem alkoholu, za což mu byla vyměřena pokuta ve výšce více než 800 tisíc korun a udělen zákaz řízení automobilu na 16 měsíců. Přidá se k tomuto prohřešku ještě napadení? To se dozvíme co nevidět…

Číst
Rozhodčí zemřel na vnitřní krvácení poté, co ho napadli fanoušci za červenou kartu
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Fotbal

Sheffield Utd na závěr sezóny musí řešit ještě jednu ošklivou kaňku. Jedná se o incident útočníka Oli McBurnieho, který byl zachycený na videu.

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin převlékl dres a místo bruslí nazul kopačky.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Cyklistika

Největší svátek cyklistiky a zároveň každoročně jedna z nejsledovanějších událostí sportovního světa se blíží. Tour de France začíná již za necelý týden, tentokrát netradičně...

Cyklistika

Závody horských kol v Jihlavě skončily smrtí jednoho z jezdců. Informoval o tom oficiální web závodu.

Motosport

Španělské hlavní město Madrid vyjádřilo zájem o pořádání závodů Formule 1. A to i přestože ve Španělsku se již jeden závod Formule 1 jezdí.

Tenis

Daniil Medvědev, aktuálně první tenista ATP při zápasu v německém Halle předvedl takový zkrat, že se za něj styděla i jeho manželka.

Reklama