Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Hvězda Premier League zřejmě napadla fanouška, incident byl zachycen na videu

Sheffield Utd na závěr sezóny musí řešit ještě jednu ošklivou kaňku. Jedná se o incident útočníka Oli McBurnieho, který byl zachycený na videu.

skysports-oli-mcburnie-sheffield-united_5035624
Oli McBurnie je v šetření Sheffield Utd, údajně měl napadnout fanouška. / Zdroj: Skysports

Návrat Sheffiledu Utd do nejvyšší anglické fotbalové ligy nebyl žádný med. V aktuální sezóně se mu podařilo vyhrát pouze 5 ze 35 odehraných zápasů a je už dlouho srozuměný s tím, že se opět bude pakovat do „podpalubí“, na závěr sezóny však musí řešit ještě jeden problém. Jedná se o incident útočníka Oli McBurnieho, který byl zachycený na videu.

Inkriminované video v současné chvíli krouží po sociálních sítích, kam ho nahrál jeden z fanoušků a ústřední postava incidentu. Video zachycuje, jak fanoušek volá na hvězdného fotbalistu. Ten se vydává jeho směrem, načež srazí telefon, který celý incident natáčí. Další záběry už nejsou příliš čitelné, zřejmé je ovšem to, že dochází ke strkanici nebo rvačce. Video končí tím, jak někdo v dálce volá: „aby toho kluka odtáhli“.

Video po sociálních sítích doputovalo až do samotného klubu. Mluvčí Sheffield Utd následně uvedl, že vedení klubu video zkoumá a jakmile dospěje k nějakému závěru, vydá ho prostřednictvím oficiálního prohlášení.

Fanoušci na sociálních sítích mají ovšem jasno už nyní. A to nejen kvůli poměrně zřejmé podobě, ale také kvůli minulosti Oli McBurnieho, který už má za sebou pár přestupků. Na začátku minulého roku dostal varování od FA za obscénní gesta vysílaná směrem k fanouškům Cardiffu, o pár měsíců pak dostal zákaz řízení na 16 měsíců za řízení pod vlivem alkoholu. Rozšířil tuto paletu dalším prohřeškem? Na oficiální verdikt si budeme muset počkat.

Číst
Cristiano Ronaldo se nevešel na seznam nejlepších fotbalistů Erlinga Haalanda
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Fotbal

Jak jsme vás informovali před pár dny, po internetu se začalo šířit video, ve kterém mělo být zachyceno napadení fanouška útočníkem Sheffieldu Utd Olieho...

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Erling Haaland jmenoval tři nejlepší fotbalisty na světě. Zatímco Lionel Messi se na jeho seznam dostal, Cristiano Ronaldo na něm chybí.

Fotbal

Video ukazuje jednu z eskapád Mario Balotteliho, hvězdného fotbalového útočníka. Podívejte se na něj!

Box

Bývalý fotbalista, bavič a hrdý brněnský fanoušek, tak by se ve stručnosti dal charakterizovat Petr Švancara. Nyní mu do výpisu "zásluh" přibude také boxerský...

Tenis

Letošní ročník Australian Open skutečně nenudí. Ještě před startem samotného turnaje proběhla kontroverze ohledně účasti Novaka Djokoviče. Ten se po týdenním martyriu musel z...

MMA

Pohádka! Spekulace, že by český UFC zápasník Jiří Procházka mohl dostat titulový zápas se staly skutečností!

MMA

MMA svět oplakává zápasníka, který v minulosti nastoupil také v zápase české organizace Oktagon.

Reklama