Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Hvězda Premier League zřejmě napadla fanouška, incident byl zachycen na videu

Sheffield Utd na závěr sezóny musí řešit ještě jednu ošklivou kaňku. Jedná se o incident útočníka Oli McBurnieho, který byl zachycený na videu.

skysports-oli-mcburnie-sheffield-united_5035624
Oli McBurnie je v šetření Sheffield Utd, údajně měl napadnout fanouška. / Zdroj: Skysports

Návrat Sheffiledu Utd do nejvyšší anglické fotbalové ligy nebyl žádný med. V aktuální sezóně se mu podařilo vyhrát pouze 5 ze 35 odehraných zápasů a je už dlouho srozuměný s tím, že se opět bude pakovat do „podpalubí“, na závěr sezóny však musí řešit ještě jeden problém. Jedná se o incident útočníka Oli McBurnieho, který byl zachycený na videu.

Inkriminované video v současné chvíli krouží po sociálních sítích, kam ho nahrál jeden z fanoušků a ústřední postava incidentu. Video zachycuje, jak fanoušek volá na hvězdného fotbalistu. Ten se vydává jeho směrem, načež srazí telefon, který celý incident natáčí. Další záběry už nejsou příliš čitelné, zřejmé je ovšem to, že dochází ke strkanici nebo rvačce. Video končí tím, jak někdo v dálce volá: „aby toho kluka odtáhli“.

Video po sociálních sítích doputovalo až do samotného klubu. Mluvčí Sheffield Utd následně uvedl, že vedení klubu video zkoumá a jakmile dospěje k nějakému závěru, vydá ho prostřednictvím oficiálního prohlášení.

Fanoušci na sociálních sítích mají ovšem jasno už nyní. A to nejen kvůli poměrně zřejmé podobě, ale také kvůli minulosti Oli McBurnieho, který už má za sebou pár přestupků. Na začátku minulého roku dostal varování od FA za obscénní gesta vysílaná směrem k fanouškům Cardiffu, o pár měsíců pak dostal zákaz řízení na 16 měsíců za řízení pod vlivem alkoholu. Rozšířil tuto paletu dalším prohřeškem? Na oficiální verdikt si budeme muset počkat.

  Romeo Beckham, syn slavného útočníka Manchesteru United, si odbyl svůj profesionální debut
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Fotbal

Jak jsme vás informovali před pár dny, po internetu se začalo šířit video, ve kterém mělo být zachyceno napadení fanouška útočníkem Sheffieldu Utd Olieho...

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Mario Balotelli se pomstil trenérovi, který o něm ještě v době, kdy hrál za Manchester City uvedl, že je "bez mozku".

Fotbal

Matka Cristiana Ronalda potvrdila, že její vnuk Cristiano Jr. je lepším fotbalistou než byl jeho otec v podobném věku. 

Hokej

Hokejista kladenských Rytířů Tomáš Plekanec a bývalá tenistka Lucie Šafářová si po několikaletém vztahu konečně řekli své ano. Život na hromádce je už evidentně...

Hokej

Český deník Sport přišel s informací, že šéf českého hokeje Tomáš Král byl agentem StB a donášel na své nadřízené kolegy.

Olympiáda

Olympijská šampionka Wilsonová se nakazila Covid-19 a skončila v nemocnici i přestože proti nemoci byla plně očkovaná. 

Fotbal

Romeo Beckham si odbyl svůj profesionální debut, přičemž nastoupil na pravém křídle, stejně jako jeho známý otec David Beckham.

Reklama