Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Tenis

Novak Djokovič se omluvil za nevhodné chování k rozhodčímu: „Choval jsem se jako rozmazlené dítě“

Světová jednička mužského tenisového žebříčku, Srb Novak Djokovič se omluvil za nevhodné chování k umpirovému rozhodčímu během úterního zápasu Italian Open proti Tayloru Fritzovi.

novak-djokovic-vynadal-rozhodcimu
Novak Djokovič se utrhl na rozhodčího. Za své chování se omluvil. / Zdroj: rt.com

Američan Fritz, který v předešlém kole přemohl britskou jedničku Dana Evanse, srovnal druhý set na skóre 5-5, načež se na kurt začaly snášet kapky deště. Právě tato příhoda přitom přiměla Novaka Djokoviče utrhnout se na hlavního rozhodčího a nevybíravým tónem ho požádat, aby hru přerušil.

„Jak dlouho chceš ještě hrát?“ zuřil Djokovič na rozhodčího, než se před deštěm schoval do tunelu.

Fritz mezi tím zůstal sedět na kurtu a zjevně doufal, že se déšť rychle přežene a zápas bude pokračovat bez přerušení, protože se mu v té chvíli zrovna začalo dařit.

Rozhodčí Djokoviče informoval, že než učiní rozhodnutí „chce kurt zkontrolovat“. Srbský tenista ovšem opět dost nevybíravě odseknul: „ptal jsem se tě už třikrát, nic nekontroluješ!“ Zápas byl pár minut na to skutečně přerušen.

Djokovič se v posledním roce dostal na titulní stránky novin hned několikrát. Asi nejvýraznější prohřešek se udál na American Open, kde ve vzteku odpálil míček, který nešťastně trefil čárovou rozhodčí do krku.

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Tenis

Přesně za týden začíná poslední grandslam letošní sezony. Americký New York bude hostit již 141. ročník tohoto tenisového svátku. U této příležitosti se pojďme...

Tenis

Je to jen pár dnů zpátky, kdy tenisový velikán Roger Federer ohlásil, že se bude muset podrobit další operaci kolena. Nyní přichází další smutné...

Olympiáda

Novak Djokovič potvrdil, že bude startovat na Olympijských hrách, které budou startovat už 21. července. 

Tenis

Novak Djokovič se ve čtvrtfinále utkal s italským tenistou Mateem Berrettinim a ačkoliv zápas měl poměrně hladký průběh, neudržel nervy na uzdě.

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Mario Balotelli se pomstil trenérovi, který o něm ještě v době, kdy hrál za Manchester City uvedl, že je "bez mozku".

Fotbal

Matka Cristiana Ronalda potvrdila, že její vnuk Cristiano Jr. je lepším fotbalistou než byl jeho otec v podobném věku. 

Hokej

Hokejista kladenských Rytířů Tomáš Plekanec a bývalá tenistka Lucie Šafářová si po několikaletém vztahu konečně řekli své ano. Život na hromádce je už evidentně...

Hokej

Český deník Sport přišel s informací, že šéf českého hokeje Tomáš Král byl agentem StB a donášel na své nadřízené kolegy.

Olympiáda

Olympijská šampionka Wilsonová se nakazila Covid-19 a skončila v nemocnici i přestože proti nemoci byla plně očkovaná. 

Fotbal

Romeo Beckham si odbyl svůj profesionální debut, přičemž nastoupil na pravém křídle, stejně jako jeho známý otec David Beckham.

Reklama