Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Plavšič skutečně neprodloužil na Spartě a za smršti sprostých nadávek přestupuje k největšímu rivalovi do Slavie

Srdjan Plavšič se po několika dnech mlžení konečně přiznal k tomu, že na Spartě neprodlouží. Situace je o to pikantnější, že jeho novým působištěm bude pražský Eden.

srdjan-plavsic
Zdroj: idnes.cz

Jméno Srdjan Plavšič rezonuje fotbalovými kuloáry už několik dní. Celou historku odšpuntovala zpráva deníku Sport, ve které bylo uvedeno, že srbský křídelník se dohodl na přestupu do Slavie. Zjitřenou náladu, ve které problikávaly nenávistné nadávky fanoušků i spekulací médií, však okamžitě poté uklidnil sám hráč prohlášením, že smlouvu nepodepsal.

V dalším zápase se pak Plavšič normálně vešel do základu, ovšem když si deník Sport tvrdošíjně stál na původní zprávě, situace se opět začala vymykat kontrole. V zápase proti Ostravě již Plavšič seděl na tribuně, což bylo takovou malou předzvěstí následujících událostí.

Po několika dnech ujišťování ze strany hráče, že nepodepsal u největšího rivala Slavie, a po několika dnech ujišťování pražské Sparty, že se hráči snaží nabídnout odpovídající podmínky, aby ho v letenském klubu udrželi, vyšlo najevo, že Plavšič ve Spartě skutečně neprodlouží. A co je horší, stále to vypadá, že opravdu přestupuje k největšímu sparťanskému rivalovi.

Na to konto se pochopitelně strhla nová mela, ještě mnohem větší, než původní zjitření. Fanoušci na sociálních sítích se uchylují ke sprostým nadávkám a dokonce i k vyhrožování zabitím. V diskuzích zaznívají komentáře typu: „Chcípni ty z…e!! Doufám, že tě Krejčí vypne v derby jak Procházka Reyese, ty chcípáku!! Přeju smrt tobě i tvé rodině, ty d…o Slávistická!! Je mi z tebe na blití m…o zas…á!“ a podobné „chuťovky“. Na vyhrocené reakce fanoušků pak dokonce zareagoval mluvčí Sparty Ondřej Kasík, který uvedl, že vyhrožování hráčům jakéhokoliv klubu je neakceptovatelné, a že žádá aby fans Srdjanu Plavšičovi nepsali“.

Přestup do Slavie sice ještě není na 100% potvrzený, ale jelikož deník Sport si stále stojí za svým, já osobně mu věřím. Ostatně není to poprvé, co Slavia vyfoukla letenským kvalitní posilu. Naposledy se to stalo před dvěma lety v případě Nicolae Stanciua.

  Mario Balotelli oslavil gól před trenérem, který o něm řekl, že je "bez mozku"

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Fotbal

Právní zástupce záložníka glasgowského Rangers Glena Kamary varuje fanoušky skotského klubu před cestou do Prahy. Tvrdí, že jim může jít i o život! Klání...

Fotbal

Tragický příběh má za sebou i tragický konec. Bývalý francouský obránce Jean-Pierre Adams, který v důsledku špatně podaných anestetik upadl v roce 1982 do...

Fotbal

Kauza Plavšič sice už pomalu utichla, to však neznamená, že by na ní Sparťanská kabina zapomněla. Dokazuje to video, které se objevilo na Youtube...

EURO

Trenér Jaroslav Šilhavý uveřejnil oficiální nominaci pro EURO 2020. Na soupisce najdeme tři brankáře, osm obránců, deset záložníků a čtyři útočníky.

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Mario Balotelli se pomstil trenérovi, který o něm ještě v době, kdy hrál za Manchester City uvedl, že je "bez mozku".

Fotbal

Matka Cristiana Ronalda potvrdila, že její vnuk Cristiano Jr. je lepším fotbalistou než byl jeho otec v podobném věku. 

Hokej

Hokejista kladenských Rytířů Tomáš Plekanec a bývalá tenistka Lucie Šafářová si po několikaletém vztahu konečně řekli své ano. Život na hromádce je už evidentně...

Hokej

Český deník Sport přišel s informací, že šéf českého hokeje Tomáš Král byl agentem StB a donášel na své nadřízené kolegy.

Olympiáda

Olympijská šampionka Wilsonová se nakazila Covid-19 a skončila v nemocnici i přestože proti nemoci byla plně očkovaná. 

Fotbal

Romeo Beckham si odbyl svůj profesionální debut, přičemž nastoupil na pravém křídle, stejně jako jeho známý otec David Beckham.

Reklama