Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Plavšič skutečně neprodloužil na Spartě a za smršti sprostých nadávek přestupuje k největšímu rivalovi do Slavie

Srdjan Plavšič se po několika dnech mlžení konečně přiznal k tomu, že na Spartě neprodlouží. Situace je o to pikantnější, že jeho novým působištěm bude pražský Eden.

srdjan-plavsic
Zdroj: idnes.cz

Jméno Srdjan Plavšič rezonuje fotbalovými kuloáry už několik dní. Celou historku odšpuntovala zpráva deníku Sport, ve které bylo uvedeno, že srbský křídelník se dohodl na přestupu do Slavie. Zjitřenou náladu, ve které problikávaly nenávistné nadávky fanoušků i spekulací médií, však okamžitě poté uklidnil sám hráč prohlášením, že smlouvu nepodepsal.

V dalším zápase se pak Plavšič normálně vešel do základu, ovšem když si deník Sport tvrdošíjně stál na původní zprávě, situace se opět začala vymykat kontrole. V zápase proti Ostravě již Plavšič seděl na tribuně, což bylo takovou malou předzvěstí následujících událostí.

Po několika dnech ujišťování ze strany hráče, že nepodepsal u největšího rivala Slavie, a po několika dnech ujišťování pražské Sparty, že se hráči snaží nabídnout odpovídající podmínky, aby ho v letenském klubu udrželi, vyšlo najevo, že Plavšič ve Spartě skutečně neprodlouží. A co je horší, stále to vypadá, že opravdu přestupuje k největšímu sparťanskému rivalovi.

Na to konto se pochopitelně strhla nová mela, ještě mnohem větší, než původní zjitření. Fanoušci na sociálních sítích se uchylují ke sprostým nadávkám a dokonce i k vyhrožování zabitím. V diskuzích zaznívají komentáře typu: „Chcípni ty z…e!! Doufám, že tě Krejčí vypne v derby jak Procházka Reyese, ty chcípáku!! Přeju smrt tobě i tvé rodině, ty d…o Slávistická!! Je mi z tebe na blití m…o zas…á!“ a podobné „chuťovky“. Na vyhrocené reakce fanoušků pak dokonce zareagoval mluvčí Sparty Ondřej Kasík, který uvedl, že vyhrožování hráčům jakéhokoliv klubu je neakceptovatelné, a že žádá aby fans Srdjanu Plavšičovi nepsali“.

Přestup do Slavie sice ještě není na 100% potvrzený, ale jelikož deník Sport si stále stojí za svým, já osobně mu věřím. Ostatně není to poprvé, co Slavia vyfoukla letenským kvalitní posilu. Naposledy se to stalo před dvěma lety v případě Nicolae Stanciua.

Číst
Karius končí v Liverpoolu, kde si už 4 roky nezachytal

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Fotbal

Fotbalová Slavia má na konci sezóny radost ze své rezervy, které se podařilo postoupit do druhé nejvyšší fotbalové ligy s názvem Fortuna: Národní liga. 

Fotbal

Bez angažmá nezůstal ani celý týden. Trenér Pavel Vrba se po vyhazovu ze Sparty představí jako kouč ostravského Baníku, a to už od příští...

Fotbal

Fotbalová Slavia se obula do svých fanoušků, kteří v utkání šlágru proti Plzni tropili výtržnosti. 

Fotbal

Když minulý čtvrtek prohrála pražská Slavia v odvetném duelu proti Feyenoordu, znamenalo nejen konec posledního českého účastníka v evropských pohárech v letošním roce, ale...

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin převlékl dres a místo bruslí nazul kopačky.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Cyklistika

Největší svátek cyklistiky a zároveň každoročně jedna z nejsledovanějších událostí sportovního světa se blíží. Tour de France začíná již za necelý týden, tentokrát netradičně...

Cyklistika

Závody horských kol v Jihlavě skončily smrtí jednoho z jezdců. Informoval o tom oficiální web závodu.

Motosport

Španělské hlavní město Madrid vyjádřilo zájem o pořádání závodů Formule 1. A to i přestože ve Španělsku se již jeden závod Formule 1 jezdí.

Tenis

Daniil Medvědev, aktuálně první tenista ATP při zápasu v německém Halle předvedl takový zkrat, že se za něj styděla i jeho manželka.

Reklama