Connect with us

Ahoj, co hledáte?

MMA

Václav Mikulášek vs. Thomas Robertson – Preview

Oba dva mají něco společného. Oba dva zápasili proti „Terminátoru“ Vemolovi a oba dva s ním prohráli. Mikulášek poměrně rychle, Robertson to s ním v kleci vydržel do třetího kola. Nyní tito dva fighteři nastoupí proti sobě. Kdo je favoritem? Podívejte se na preview k tomuto zápasu.

Václav Mikulášek vs. Thomas Robertsen – Preview
Václav Mikulášek vs. Thomas Robertsen | zdroj: proboxing.cz

Václav Mikulášek a MMA

Mikulášek má přezdívku „Baba Jaga“ a je znám především díky svému kontroverznímu postoji vůči všem. Mikulášek se narodil 13. dubna roku 1988 v Ostravě a v kleci reprezentuje Morava Gym a Renegade Prague Gym. Václav Mikulášek začínal jako malý kluk s karate, později přešel na box a kickbox. Od 25 let se ale plně věnuje MMA figtům. Ačkoli jeho začátky nebyly lehké, nakonec se do organizace Oktagon probojoval. Nyní jej čeká norský policista, který vydržel s Vémolou téměř tři celá kola!

Václav Mikulášek vs. Thomas Robertson – Preview

Václav Mikulášek alias „Baba Jaga“ | zdroj: sport.cz

Thomas Robertson a MMA

Robertson je vedle policajta také veteránem prestižní organizace Cage Warriors. V ní dokonce bojoval o titulový pás! Robertson se narodil v Norsku a to 3. srpna roku 1989. V rámci figtů pak reprezentuje Sarpsborg Chi Free Fight MMA. Thomas Robertson se řadí mezi komplexní MMA zápasníky. Je nepříjemní jak v postoji, tak na zemi. Však s Vémolou vydržel až do třetího kola. Díky zkušenostem a obrovské zarputilosti je seveřan favoritem v tomto utkání.

Václav Mikulášek vs. Thomas Robertson – Preview

Thomas Robertson | zdroj: mmaviking.com

Co k zápasníkům říká Vémola

Jak jsme zmínili hned na začátku, oba dva již nastoupili proti Karlosu „Terminátor“ Vemolovi. Proto není divu, že se před fightem k oběma zápasníkům Vémola vyjádřil. Podle něj nemá Oktagon Mikuláška rád, protože je Vémola přesvědčený o tom, že Robertson vyhraje drtivou převahou. Samozřejmě jedním dechem dodává, že „Baba Jagamůže i překvapit. Podle jeho slov tomu ale nedává žádnou velkou šanci.

Čtěte také preview Oktagon 23 – kompletní informace!

Kdy se zápas uskuteční

Václav Mikulášek se Robertsonovi postaví v rámci Oktagonu 23 a to hned na hlavní kartě. Už nyní je jasné, že se bude jednat o velmi sledovaný fight, který přitáhne obrovskou pozornost. Kdo vyhraje a posune se v žebříčku nahoru? To uvidíme 1.5 od 18:00, kdy celý galavečer startuje!

Reklama. Posunutím pokračujte.
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

MMA

Přibližně rok čekal jeden z nejpopulárnějších českých MMA zápasníků na návrat do klece. Chvílemi už to vypadalo beznadějně, ale teď to vypadá na happy...

MMA

MMA svět oplakává zápasníka, který v minulosti nastoupil také v zápase české organizace Oktagon.

MMA

Oktagon s pořadovým číslem 30 je za námi a tak nezbývá, než si projít všechny jeho zápasy a prozradit si, jak si v nich borci vedli...

MMA

Povedený galavečer Oktagon 27, který se odehrával u našich východních sousedů, přinesl hromadu skvělých zápasů i dalších příběhů. Pojďme se na ně podívat.

Reklama
Reklama

Nové

Tenis

Mužská tenisová asociace (ATP) a ženská tenisová asociace (WTA) rozhodly, že na letošním Wimbledonu se nebudou rozdávat body do světového žebříčku.

Box

Tyson Fury je známý tím, že si umí užívat. Tentokrát to ovšem přehnal s alkoholem. Ukazuje to video. 

Motosport

Italské stáji se zatím při víkendové Velké ceně Španělska daří. Poté, co jejich pilot Charles Leclerc ovládl oba tréninky, opanoval monacký pilot také kvalifikace...

Fotbal

Je to jen pár dnů, co vedení Manchesteru City uvedlo, že do jejich řad vstoupí během letní pauzy Erling Haaland, který byl v posledním...

Hokej

Česko si po rozpačitém výkonu s Rakouskem a pobytem na hraně postupu do play-off spravilo chuť. 

Hokej

Mistrovství světa v hokeji přineslo sexistickou kauzu. Hlavními aktéry jsou redaktorka slovenské (RTVS) televize Barbora Žiačiková a členka německého štábu Jessica Campbellová.

Reklama