Connect with us

Ahoj, co hledáte?

MMA

Václav Mikulášek vs. Thomas Robertson – Preview

Oba dva mají něco společného. Oba dva zápasili proti „Terminátoru“ Vemolovi a oba dva s ním prohráli. Mikulášek poměrně rychle, Robertson to s ním v kleci vydržel do třetího kola. Nyní tito dva fighteři nastoupí proti sobě. Kdo je favoritem? Podívejte se na preview k tomuto zápasu.

Václav Mikulášek vs. Thomas Robertsen – Preview
Václav Mikulášek vs. Thomas Robertsen | zdroj: proboxing.cz

Václav Mikulášek a MMA

Mikulášek má přezdívku „Baba Jaga“ a je znám především díky svému kontroverznímu postoji vůči všem. Mikulášek se narodil 13. dubna roku 1988 v Ostravě a v kleci reprezentuje Morava Gym a Renegade Prague Gym. Václav Mikulášek začínal jako malý kluk s karate, později přešel na box a kickbox. Od 25 let se ale plně věnuje MMA figtům. Ačkoli jeho začátky nebyly lehké, nakonec se do organizace Oktagon probojoval. Nyní jej čeká norský policista, který vydržel s Vémolou téměř tři celá kola!

Václav Mikulášek vs. Thomas Robertson – Preview

Václav Mikulášek alias “Baba Jaga” | zdroj: sport.cz

Thomas Robertson a MMA

Robertson je vedle policajta také veteránem prestižní organizace Cage Warriors. V ní dokonce bojoval o titulový pás! Robertson se narodil v Norsku a to 3. srpna roku 1989. V rámci figtů pak reprezentuje Sarpsborg Chi Free Fight MMA. Thomas Robertson se řadí mezi komplexní MMA zápasníky. Je nepříjemní jak v postoji, tak na zemi. Však s Vémolou vydržel až do třetího kola. Díky zkušenostem a obrovské zarputilosti je seveřan favoritem v tomto utkání.

Václav Mikulášek vs. Thomas Robertson – Preview

Thomas Robertson | zdroj: mmaviking.com

Co k zápasníkům říká Vémola

Jak jsme zmínili hned na začátku, oba dva již nastoupili proti Karlosu „Terminátor“ Vemolovi. Proto není divu, že se před fightem k oběma zápasníkům Vémola vyjádřil. Podle něj nemá Oktagon Mikuláška rád, protože je Vémola přesvědčený o tom, že Robertson vyhraje drtivou převahou. Samozřejmě jedním dechem dodává, že „Baba Jagamůže i překvapit. Podle jeho slov tomu ale nedává žádnou velkou šanci.

Čtěte také preview Oktagon 23 – kompletní informace!

Kdy se zápas uskuteční

Václav Mikulášek se Robertsonovi postaví v rámci Oktagonu 23 a to hned na hlavní kartě. Už nyní je jasné, že se bude jednat o velmi sledovaný fight, který přitáhne obrovskou pozornost. Kdo vyhraje a posune se v žebříčku nahoru? To uvidíme 1.5 od 18:00, kdy celý galavečer startuje!

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

MMA

Je to tady, dlouho očekávaný galavečer Oktagon 26! Výsledky všech zápasů se dozvíte v tomto článku! Kdo nakonec získá titul střední váhy?

MMA

Měl to být zápas galavečera Oktagonu 26. Karlos Vémola měl bojovat o zisk titulu v organizaci Oktagon, kde se měl postavit proti polákovi Naruszczkovi....

MMA

Je to tady! Konečně zde máme Oktagon 23! Čeká nás galavečer plný zajímavých soubojů a drsných fightů. Dnes exkluzivně výsledky Oktagon 23 živě!

MMA

Titulový zápas, který nakonec až tak titulový nebyl, i díky tomu, že Karlos Vémola nenavážil potřebná kila. Promotér organizace Oktagon Ondřej Novotný ale nebyl...

Reklama
Reklama

Nové

EURO

Gól Patrika Schicka z poloviny hřiště na EURO 2020 v anketě UEFA o gól roku nestačil ani na první tři místa. 

Cyklistika

Sportovní ředitel Německého cyklistického svazu během závodu hecoval svého svěřence. Jeho slova však byla značně netradiční a navíc ho při tom zachytily kamery.

Olympiáda

Judistický turnaj na Olympijských hrách 2021 přinesl skandál. Rumunský trenér Cluaudia Pusy před zápasem přistoupil ke své svěřenkyni Martyně Trajdosové, vzal ji za klopy...

Olympiáda

Česká tenistka Markéta Vondroušová slaví senzační hru. V osmifinále porazila domácí hráčku Naomi Osakovou. 

Fotbal

Wayne Rooney opět rozčeřil vody anglického veřejného života, tentokrát však trošku jiným způsobem, než jsme zvyklí. 

Olympiáda

Česká republika se dočkala na olympijských hrách první medaile! Obstaral ji Lukáš Rohan v rámci kanoistiky. Jak si vedou další Češi v Tokiu?

Reklama