Connect with us

Ahoj, co hledáte?

MMA

Václav Mikulášek vs. Thomas Robertson – Preview

Oba dva mají něco společného. Oba dva zápasili proti „Terminátoru“ Vemolovi a oba dva s ním prohráli. Mikulášek poměrně rychle, Robertson to s ním v kleci vydržel do třetího kola. Nyní tito dva fighteři nastoupí proti sobě. Kdo je favoritem? Podívejte se na preview k tomuto zápasu.

Václav Mikulášek vs. Thomas Robertsen – Preview
Václav Mikulášek vs. Thomas Robertsen | zdroj: proboxing.cz

Václav Mikulášek a MMA

Mikulášek má přezdívku „Baba Jaga“ a je znám především díky svému kontroverznímu postoji vůči všem. Mikulášek se narodil 13. dubna roku 1988 v Ostravě a v kleci reprezentuje Morava Gym a Renegade Prague Gym. Václav Mikulášek začínal jako malý kluk s karate, později přešel na box a kickbox. Od 25 let se ale plně věnuje MMA figtům. Ačkoli jeho začátky nebyly lehké, nakonec se do organizace Oktagon probojoval. Nyní jej čeká norský policista, který vydržel s Vémolou téměř tři celá kola!

Václav Mikulášek vs. Thomas Robertson – Preview

Václav Mikulášek alias “Baba Jaga” | zdroj: sport.cz

Thomas Robertson a MMA

Robertson je vedle policajta také veteránem prestižní organizace Cage Warriors. V ní dokonce bojoval o titulový pás! Robertson se narodil v Norsku a to 3. srpna roku 1989. V rámci figtů pak reprezentuje Sarpsborg Chi Free Fight MMA. Thomas Robertson se řadí mezi komplexní MMA zápasníky. Je nepříjemní jak v postoji, tak na zemi. Však s Vémolou vydržel až do třetího kola. Díky zkušenostem a obrovské zarputilosti je seveřan favoritem v tomto utkání.

Václav Mikulášek vs. Thomas Robertson – Preview

Thomas Robertson | zdroj: mmaviking.com

Co k zápasníkům říká Vémola

Jak jsme zmínili hned na začátku, oba dva již nastoupili proti Karlosu „Terminátor“ Vemolovi. Proto není divu, že se před fightem k oběma zápasníkům Vémola vyjádřil. Podle něj nemá Oktagon Mikuláška rád, protože je Vémola přesvědčený o tom, že Robertson vyhraje drtivou převahou. Samozřejmě jedním dechem dodává, že „Baba Jagamůže i překvapit. Podle jeho slov tomu ale nedává žádnou velkou šanci.

Čtěte také preview Oktagon 23 – kompletní informace!

Kdy se zápas uskuteční

Václav Mikulášek se Robertsonovi postaví v rámci Oktagonu 23 a to hned na hlavní kartě. Už nyní je jasné, že se bude jednat o velmi sledovaný fight, který přitáhne obrovskou pozornost. Kdo vyhraje a posune se v žebříčku nahoru? To uvidíme 1.5 od 18:00, kdy celý galavečer startuje!

  Jiří "Denisa" Procházka je minulostí! Slavný UFC zápasník změnil přezdívku

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

MMA

Povedený galavečer Oktagon 27, který se odehrával u našich východních sousedů, přinesl hromadu skvělých zápasů i dalších příběhů. Pojďme se na ně podívat.

MMA

Je to tady, dlouho očekávaný galavečer Oktagon 26! Výsledky všech zápasů se dozvíte v tomto článku! Kdo nakonec získá titul střední váhy?

MMA

Měl to být zápas galavečera Oktagonu 26. Karlos Vémola měl bojovat o zisk titulu v organizaci Oktagon, kde se měl postavit proti polákovi Naruszczkovi....

MMA

Je to tady! Konečně zde máme Oktagon 23! Čeká nás galavečer plný zajímavých soubojů a drsných fightů. Dnes exkluzivně výsledky Oktagon 23 živě!

Reklama
Reklama

Nové

Biatlon

Ruská lukostřelecká biatlonistka Maria Kornějevová čelí obvinění, že při obětním rituálu zabila patnáctiletého chlapce. 

Nezařazené

Manchester United dokázal vyhrát zápas proti Atalantě v Lize mistrů, ve kterém prohrával 2:0. Fanoušci si však kromě skvělého obratu všimli také pověrčivého chování...

MMA

Konec všem spekulacím! Na české scéně se skutečně objevila zbrusu nová bojová organizace, která nese název Real Right Arena (zkráceně RFA).

MMA

Slavný MMA zápasník Conor McGregor má na krku pořádný průšvih. Podle dostupných zpráv napadl slavného italského DJe, za což mu hrozí až 3 roky...

Fotbal

Nepodařené představení mají za sebou zástupci českého fotbalu ve čtvrtečním dni evropských pohárů. Bodově naprázdno z něj vyšli jak Sparta tak Slavia, čest českému...

MMA

Jiří Procházka za sebou nechal přezdívku "Denisa" a místo ní začal používat "BJP". 

Reklama