Connect with us

Ahoj, co hledáte?

MMA

Promotér Oktagonu Novotný nebyl po zápase nadšený

Titulový zápas, který nakonec až tak titulový nebyl, i díky tomu, že Karlos Vémola nenavážil potřebná kila. Promotér organizace Oktagon Ondřej Novotný ale nebyl po zápase dvakrát nadšený. Proč?

Promotér Oktagonu Novotný nebyl po zápase nadšený
Ďatelinka a Vémola | zdroj: mmashorties.cz

Vrcholem byl zápas

Podle Novotného byl pro Ďatelinku úspěch, že se dostal do titulového zápasu. To pro něj bylo maximum. Zároveň se prý také nevyrovnal s tlakem, podobně jako Mikulášek, který s Vémolou rovněž prohrál svůj zápas. Novotnému chyběla upřímnost. Milan Ďatelinka totiž tvrdil, že na něj tlak nijak nedolehl a že je všechno vlastně v pořádku. Úleva z toho, že má zápas za sebou, ale byla obrovská.

Promotér Oktagonu Novotný nebyl po zápase nadšený

Vémola škrtí Ďatelinku | zdroj: idnes.cz

Už žádný Čech!

Podle promotéra již není na pořadu dne český nebo slovenský soupeř pro Karlose Vémolu. Nyní už by tak na Vémolu měli čekat pouze zahraniční soupeři. Aby se tomu celému dodalo ještě více „šťávy“, plánuje Oktagon najít dva zahraniční fighetry, kteří si to rozdají mezi sebou. Podle toho, kdo vyhraje, pak bude mít možnost bojovat s Vémolou o titul.

Žádná odveta?

Vémola má samozřejmě pořád v hlavě svůj zápas s Attilou Véghem. Podle všeho to nevypadá na to, že by se tito dva bojovníci měli proti sobě postavit a bojovat. Otázka samozřejmě je, jakým směrem se bude nyní organizace Oktagon ubírat.

Reklama. Posunutím pokračujte.
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

MMA

Přibližně rok čekal jeden z nejpopulárnějších českých MMA zápasníků na návrat do klece. Chvílemi už to vypadalo beznadějně, ale teď to vypadá na happy...

MMA

MMA svět oplakává zápasníka, který v minulosti nastoupil také v zápase české organizace Oktagon.

MMA

Karlos Vémola a jeho přítelkyně Lela Ceterová řeší další partnerské neshody, tentokrát do toho zatáhli nevinné lidi.

MMA

Oktagon s pořadovým číslem 30 je za námi a tak nezbývá, než si projít všechny jeho zápasy a prozradit si, jak si v nich borci vedli...

Reklama
Reklama

Nové

Tenis

Mužská tenisová asociace (ATP) a ženská tenisová asociace (WTA) rozhodly, že na letošním Wimbledonu se nebudou rozdávat body do světového žebříčku.

Box

Tyson Fury je známý tím, že si umí užívat. Tentokrát to ovšem přehnal s alkoholem. Ukazuje to video. 

Motosport

Italské stáji se zatím při víkendové Velké ceně Španělska daří. Poté, co jejich pilot Charles Leclerc ovládl oba tréninky, opanoval monacký pilot také kvalifikace...

Fotbal

Je to jen pár dnů, co vedení Manchesteru City uvedlo, že do jejich řad vstoupí během letní pauzy Erling Haaland, který byl v posledním...

Hokej

Česko si po rozpačitém výkonu s Rakouskem a pobytem na hraně postupu do play-off spravilo chuť. 

Hokej

Mistrovství světa v hokeji přineslo sexistickou kauzu. Hlavními aktéry jsou redaktorka slovenské (RTVS) televize Barbora Žiačiková a členka německého štábu Jessica Campbellová.

Reklama