Connect with us

Ahoj, co hledáte?

MMA

Promotér Oktagonu Novotný nebyl po zápase nadšený

Titulový zápas, který nakonec až tak titulový nebyl, i díky tomu, že Karlos Vémola nenavážil potřebná kila. Promotér organizace Oktagon Ondřej Novotný ale nebyl po zápase dvakrát nadšený. Proč?

Promotér Oktagonu Novotný nebyl po zápase nadšený
Ďatelinka a Vémola | zdroj: mmashorties.cz

Vrcholem byl zápas

Podle Novotného byl pro Ďatelinku úspěch, že se dostal do titulového zápasu. To pro něj bylo maximum. Zároveň se prý také nevyrovnal s tlakem, podobně jako Mikulášek, který s Vémolou rovněž prohrál svůj zápas. Novotnému chyběla upřímnost. Milan Ďatelinka totiž tvrdil, že na něj tlak nijak nedolehl a že je všechno vlastně v pořádku. Úleva z toho, že má zápas za sebou, ale byla obrovská.

Promotér Oktagonu Novotný nebyl po zápase nadšený

Vémola škrtí Ďatelinku | zdroj: idnes.cz

Už žádný Čech!

Podle promotéra již není na pořadu dne český nebo slovenský soupeř pro Karlose Vémolu. Nyní už by tak na Vémolu měli čekat pouze zahraniční soupeři. Aby se tomu celému dodalo ještě více „šťávy“, plánuje Oktagon najít dva zahraniční fighetry, kteří si to rozdají mezi sebou. Podle toho, kdo vyhraje, pak bude mít možnost bojovat s Vémolou o titul.

Žádná odveta?

Vémola má samozřejmě pořád v hlavě svůj zápas s Attilou Véghem. Podle všeho to nevypadá na to, že by se tito dva bojovníci měli proti sobě postavit a bojovat. Otázka samozřejmě je, jakým směrem se bude nyní organizace Oktagon ubírat.

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

MMA

Je to tady, dlouho očekávaný galavečer Oktagon 26! Výsledky všech zápasů se dozvíte v tomto článku! Kdo nakonec získá titul střední váhy?

MMA

Měl to být zápas galavečera Oktagonu 26. Karlos Vémola měl bojovat o zisk titulu v organizaci Oktagon, kde se měl postavit proti polákovi Naruszczkovi....

MMA

Je to tady! Konečně zde máme Oktagon 23! Čeká nás galavečer plný zajímavých soubojů a drsných fightů. Dnes exkluzivně výsledky Oktagon 23 živě!

MMA

Oba dva mají něco společného. Oba dva zápasili proti „Terminátoru“ Vemolovi a oba dva s ním prohráli. Mikulášek poměrně rychle, Robertson to s ním...

Reklama
Reklama

Nové

Motosport

Velká cena Maďarska přinesla dosud nevídanou podívanou. Po karambolu na startu a špatném rozhodnutí Lewise Hamiltona vyhrál Esteban Ocon s vozem Alpine.

Olympiáda

Australské kanoistické hvězdě Jessice Foxové pomohl k výhře zlaté medaile velice netradiční prvek. Jednalo se o pánskou ochranu.

Fotbal

Anglický fotbalista Jack Grealish usiluje o přestup do Manchesteru City, fanoušci ovšem odhalili, že tento klub nenávidí.

EURO

Gól Patrika Schicka z poloviny hřiště na EURO 2020 v anketě UEFA o gól roku nestačil ani na první tři místa. 

Cyklistika

Sportovní ředitel Německého cyklistického svazu během závodu hecoval svého svěřence. Jeho slova však byla značně netradiční a navíc ho při tom zachytily kamery.

Olympiáda

Judistický turnaj na Olympijských hrách 2021 přinesl skandál. Rumunský trenér Cluaudia Pusy před zápasem přistoupil ke své svěřenkyni Martyně Trajdosové, vzal ji za klopy...

Reklama