Connect with us

Ahoj, co hledáte?

MMA

Promotér Oktagonu Novotný nebyl po zápase nadšený

Titulový zápas, který nakonec až tak titulový nebyl, i díky tomu, že Karlos Vémola nenavážil potřebná kila. Promotér organizace Oktagon Ondřej Novotný ale nebyl po zápase dvakrát nadšený. Proč?

Promotér Oktagonu Novotný nebyl po zápase nadšený
Ďatelinka a Vémola | zdroj: mmashorties.cz

Vrcholem byl zápas

Podle Novotného byl pro Ďatelinku úspěch, že se dostal do titulového zápasu. To pro něj bylo maximum. Zároveň se prý také nevyrovnal s tlakem, podobně jako Mikulášek, který s Vémolou rovněž prohrál svůj zápas. Novotnému chyběla upřímnost. Milan Ďatelinka totiž tvrdil, že na něj tlak nijak nedolehl a že je všechno vlastně v pořádku. Úleva z toho, že má zápas za sebou, ale byla obrovská.

Promotér Oktagonu Novotný nebyl po zápase nadšený

Vémola škrtí Ďatelinku | zdroj: idnes.cz

Už žádný Čech!

Podle promotéra již není na pořadu dne český nebo slovenský soupeř pro Karlose Vémolu. Nyní už by tak na Vémolu měli čekat pouze zahraniční soupeři. Aby se tomu celému dodalo ještě více „šťávy“, plánuje Oktagon najít dva zahraniční fighetry, kteří si to rozdají mezi sebou. Podle toho, kdo vyhraje, pak bude mít možnost bojovat s Vémolou o titul.

Žádná odveta?

Vémola má samozřejmě pořád v hlavě svůj zápas s Attilou Véghem. Podle všeho to nevypadá na to, že by se tito dva bojovníci měli proti sobě postavit a bojovat. Otázka samozřejmě je, jakým směrem se bude nyní organizace Oktagon ubírat.

  Jiří "Denisa" Procházka je minulostí! Slavný UFC zápasník změnil přezdívku
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

MMA

Povedený galavečer Oktagon 27, který se odehrával u našich východních sousedů, přinesl hromadu skvělých zápasů i dalších příběhů. Pojďme se na ně podívat.

MMA

Je to tady, dlouho očekávaný galavečer Oktagon 26! Výsledky všech zápasů se dozvíte v tomto článku! Kdo nakonec získá titul střední váhy?

MMA

Měl to být zápas galavečera Oktagonu 26. Karlos Vémola měl bojovat o zisk titulu v organizaci Oktagon, kde se měl postavit proti polákovi Naruszczkovi....

MMA

Je to tady! Konečně zde máme Oktagon 23! Čeká nás galavečer plný zajímavých soubojů a drsných fightů. Dnes exkluzivně výsledky Oktagon 23 živě!

Reklama
Reklama

Nové

Biatlon

Ruská lukostřelecká biatlonistka Maria Kornějevová čelí obvinění, že při obětním rituálu zabila patnáctiletého chlapce. 

Nezařazené

Manchester United dokázal vyhrát zápas proti Atalantě v Lize mistrů, ve kterém prohrával 2:0. Fanoušci si však kromě skvělého obratu všimli také pověrčivého chování...

MMA

Konec všem spekulacím! Na české scéně se skutečně objevila zbrusu nová bojová organizace, která nese název Real Right Arena (zkráceně RFA).

MMA

Slavný MMA zápasník Conor McGregor má na krku pořádný průšvih. Podle dostupných zpráv napadl slavného italského DJe, za což mu hrozí až 3 roky...

Fotbal

Nepodařené představení mají za sebou zástupci českého fotbalu ve čtvrtečním dni evropských pohárů. Bodově naprázdno z něj vyšli jak Sparta tak Slavia, čest českému...

MMA

Jiří Procházka za sebou nechal přezdívku "Denisa" a místo ní začal používat "BJP". 

Reklama