Connect with us

Ahoj, co hledáte?

MMA

U Karlose Vémoly to pořádně vře: Nařčení z nevěry, útěk z domova a napadení kamaráda

Karlos Vémola a jeho přítelkyně Lela Ceterová řeší další partnerské neshody, tentokrát do toho zatáhli nevinné lidi.

karlos-vemola-ceterova
Karlos Vémola a Lela Ceterová jsou na ostří nože. / Zdroj: iDnes

Karlos Vémola neprožívá nejlepší životní období. Po vleklém zranění mu jen málo odborníků dává šanci na návrat do ringu ve velkém stylu, kromě toho pak nemůže trénovat a věnovat se tomu, co miluje. Možná i to v poslední době vedlo v jeden z nejbizardnější MMA příběhů posledních let.

Co se přesně stalo? Karlos Vémola údajně přišel na nevěru své partnerky Lely Ceterové, se kterou má dvě děti. Do nevěry měl být zapletený jeho kamarád, kterého se nezdráhal rychle kontaktovat a uštědřil mu prý i pár facek.

Lela Ceterová byla údajně zděšená Vémolovým chováním a v obavách o své zdraví se i s dětmi odstěhovala ke kamarádce.

Karlos Vémola napadl kamaráda neprávem

Následně se vše vyjasnilo, alespoň jak tvrdí dvě znesvářené strany. Vémola uvedl, že kamarád se do potyčky přimíchal nevinně kvůli tomu, že Ceterová si pod jeho jménem uložila číslo někoho jiného. Vémolova přítelkyně potom přešla do útoku a z nevěry nařkla samotného zápasníka.

Se svými verzemi příběhu pak přispěchali také mediální zástupci Terminátora a jeho přítelkyně, ve zkratce však potvrdili to, co je každému jasné. Karlos Vémola a jeho plastiková přítelkyně řeší velké partnerské problémy. Jak ovšem víme z minulosti, existuje velká pravděpodobnost, že je v brzké budoucnosti zase vyřeší… pravděpodobně hodně nákladným dárkem (ze strany Terminátora) a třeba i dalším dítětem.

Číst
Procházka novým účesem započal další etapu
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

MMA

Populární český UFC zápasník Jiří Procházka už zná datum svého titulového zápasu. 

MMA

Australská MMA zápasnice Ebanie Bridgesová způsobila poprask na vážení před zápasem. Dostavila se k němu ve spodním prádle.

MMA

Přibližně rok čekal jeden z nejpopulárnějších českých MMA zápasníků na návrat do klece. Chvílemi už to vypadalo beznadějně, ale teď to vypadá na happy...

MMA

Shazování před zápasem. Odnedávna docela ožehavé téma, které nyní opět rezonuje internetem a to díky fotografii anglického MMA zápasníka Nathaniela Wooda.

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Fotbalovému záložníkovi Manchesteru United Bruno Fernandesovi došlo trpělivost se spoluhráči Fredem a Alexem Tellesem. Když natáčeli video pro marketingovou agenturu, ostře na ně vyjel.

Fotbal

Sázková společnost Tipsport projevila zájem o převzetí sponzorství nejvyšší české fotbalové ligy a druhé nejvyšší české fotbalové ligy.

Fotbal

Po svém návratu z Juventusu strávil zatím Ronaldo v dresu Manchesteru United pouhý jeden rok a už se čile spekuluje o tom, že opět...

Fotbal

Bývalý hráč Realu Madrid Gareth Bale je údajně před podpisem smlouvy s americkým fotbalovým klubem Los Angeles FC.

Fotbal

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin převlékl dres a místo bruslí nazul kopačky.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Reklama