Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Hokej

Čajánek jako trenér hokejového Zlína

Hokejisté Zlína nemají povedenou sezonu. Skončili předposlední, do předkola play-off tak nepostoupili. Zlín proto hledat možnost změny na lavičce. Spekulovalo se o mnoha jménech, nakonec ale přišlo jedno, které čekal málo kdo.

Čajánek jako trenér hokejového Zlína
Berani Zlín | zdroj: sberatelstvi.hyperinzerce.cz

Kdo měl přijít?

Ještě před tím, než se oznámila změna, spekulovalo se o tom, že by se na lavičku Zlína měl postavit Rostislav Vlach. Ten pomohl týmu k titulu v roce 2014. To neklaplo, takže se fanoušci smiřovali s tím, že na lavičce zůstane dosavadní trenér Robert Svoboda. Nakonec je ale všechno jinak! Od mládeže k A-týmu se přesouvá zkušený Petr Čajánek.

Čajánek jako trenér hokejového Zlína

Petr Čajánek | zdroj: radiokromeriz.cz

Stojí za výsledky Svoboda

Hned po konci sezony bylo evidentní, že trenéra Svobodu čeká ještě rozhovor s vedením. To nakonec nedopadlo asi podle představ trenéra. Zlín oznámil, že na lavičku A-týmu nastoupí někdejší kapitán beranů – Petr Čajánek. Ten má bohaté zkušenosti, které by mohl rozhodně využít také na lavičce jako trenér.

Co zbytek realizačního týmu

Mluví se o tom, že asistent trenéra Martin Hamrlík s příchodem Petra Čajánka zůstane, ačkoli se hovořilo také o jeho odchodu. Jde především o to, aby měl na lavičce někdo trenérskou A licenci, kterou pochopitelně Čajánek nemá. Uvidíme, jak se bude novému trenéru na lavičce dařit!

 

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Hokej

V našem putování po hokejových stadionech v Česku se nyní vydáme do Zlína. Místní Berani jsou tradičním účastníkem extraligy a byť se jim v...

Reklama
Reklama

Nové

Motosport

Velká cena Maďarska přinesla dosud nevídanou podívanou. Po karambolu na startu a špatném rozhodnutí Lewise Hamiltona vyhrál Esteban Ocon s vozem Alpine.

Olympiáda

Australské kanoistické hvězdě Jessice Foxové pomohl k výhře zlaté medaile velice netradiční prvek. Jednalo se o pánskou ochranu.

Fotbal

Anglický fotbalista Jack Grealish usiluje o přestup do Manchesteru City, fanoušci ovšem odhalili, že tento klub nenávidí.

EURO

Gól Patrika Schicka z poloviny hřiště na EURO 2020 v anketě UEFA o gól roku nestačil ani na první tři místa. 

Cyklistika

Sportovní ředitel Německého cyklistického svazu během závodu hecoval svého svěřence. Jeho slova však byla značně netradiční a navíc ho při tom zachytily kamery.

Olympiáda

Judistický turnaj na Olympijských hrách 2021 přinesl skandál. Rumunský trenér Cluaudia Pusy před zápasem přistoupil ke své svěřenkyni Martyně Trajdosové, vzal ji za klopy...

Reklama