Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Hokej

Václav Prospal končí na lavičce Motoru

Už je to tak, trenér Českých Budějovic, Václav Prospal končí u českobudějovického Motoru. Už v průběhu sezony bylo avizováno, že od nové sezony povede tým někdo jiný. Čemu se bude věnovat po konci a vrátí se někdy ještě na lavičku?

Václav Prospal končí na lavičce Motoru
Václav Prospal v Motoru | zdroj: isport.blesk.cz

Konečně s rodinou

Václav Prospal se těší za rodinou, kterou má na Floridě. Stejně tak si přeje, aby se mohl podívat na některý z přípravných kempů klubů NHL, ve kterých kdysi sám působil. I přesto ale na České Budějovice nezanevřel, spíše naopak. Bude se do Čech vracet každé léto a dle jeho slov není vyloučené, že se někdy na lavičku Motoru zase vrátí.

Chtěl skončit

O tom, že České Budějovice budou mít nového trenéra se vědělo již od prosince loňského roku. Prospal má rodinu na Floridě, a tak bylo jasné, že se bude chtít vrátit za ní. Navíc už nutně potřebuje pauzu, neboť byl v jednom kole. I proto se těší na svůj odpočinek. Dle jeho slov se také chce více věnovat dětem.

Václav Prospal končí na lavičce Motoru

Václav Propsal na lavičce Českých Budějovic | zdroj: isport.bleck.cz

Chci se dostat na kemp!

Prospal věří, že se ještě podívá na nějaký z kempů v NHL. Samozřejmě již ne jako hráč, ale jako trenér na zkušené. Věří, že některá z organizací, ve kterých kdysi hrával, mu to umožní. Konkrétně se jedná o organizace jako Philadelphia, Ottawa, Florida, Tampa Bay, Anaheim, New York Rangers s Columbus. Takto ostřílený hráč dělal celou dobu trenéra českobudějovickému Motoru.

Možná se ještě vrátí!

Nikdy nepadlo slovo o úplném konci. Václav Prospal věří, že se mu podaří na lavičku Motoru ještě někdy vrátit. A má k tomu všechny patřičné předpoklady. Nyní bude Motor trénovat Jaroslav Modrý. Třeba se mu povede vypracovat z Motoru jiný tým, než jaký jsme viděli tento rok. Třeba se Motor ve druhé sezoně již probojuje také do play-off!

  Neskutečné! Matthew Tkachuk v zápase NHL předvedl "zákrok", který se stal okamžitě hitem internetu
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Hokej

V dnešní výpravě po hokejových stadionech v Česku se podíváme do Českých Budějovic, kde se nachází Budvar Aréna. Zimní stadion, jehož historie je delší...

Reklama
Reklama

Nové

Biatlon

Ruská lukostřelecká biatlonistka Maria Kornějevová čelí obvinění, že při obětním rituálu zabila patnáctiletého chlapce. 

Nezařazené

Manchester United dokázal vyhrát zápas proti Atalantě v Lize mistrů, ve kterém prohrával 2:0. Fanoušci si však kromě skvělého obratu všimli také pověrčivého chování...

MMA

Konec všem spekulacím! Na české scéně se skutečně objevila zbrusu nová bojová organizace, která nese název Real Right Arena (zkráceně RFA).

MMA

Slavný MMA zápasník Conor McGregor má na krku pořádný průšvih. Podle dostupných zpráv napadl slavného italského DJe, za což mu hrozí až 3 roky...

Fotbal

Nepodařené představení mají za sebou zástupci českého fotbalu ve čtvrtečním dni evropských pohárů. Bodově naprázdno z něj vyšli jak Sparta tak Slavia, čest českému...

MMA

Jiří Procházka za sebou nechal přezdívku "Denisa" a místo ní začal používat "BJP". 

Reklama