Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Hokej

Václav Prospal končí na lavičce Motoru

Už je to tak, trenér Českých Budějovic, Václav Prospal končí u českobudějovického Motoru. Už v průběhu sezony bylo avizováno, že od nové sezony povede tým někdo jiný. Čemu se bude věnovat po konci a vrátí se někdy ještě na lavičku?

Václav Prospal končí na lavičce Motoru
Václav Prospal v Motoru | zdroj: isport.blesk.cz

Konečně s rodinou

Václav Prospal se těší za rodinou, kterou má na Floridě. Stejně tak si přeje, aby se mohl podívat na některý z přípravných kempů klubů NHL, ve kterých kdysi sám působil. I přesto ale na České Budějovice nezanevřel, spíše naopak. Bude se do Čech vracet každé léto a dle jeho slov není vyloučené, že se někdy na lavičku Motoru zase vrátí.

Chtěl skončit

O tom, že České Budějovice budou mít nového trenéra se vědělo již od prosince loňského roku. Prospal má rodinu na Floridě, a tak bylo jasné, že se bude chtít vrátit za ní. Navíc už nutně potřebuje pauzu, neboť byl v jednom kole. I proto se těší na svůj odpočinek. Dle jeho slov se také chce více věnovat dětem.

Václav Prospal končí na lavičce Motoru

Václav Propsal na lavičce Českých Budějovic | zdroj: isport.bleck.cz

Chci se dostat na kemp!

Prospal věří, že se ještě podívá na nějaký z kempů v NHL. Samozřejmě již ne jako hráč, ale jako trenér na zkušené. Věří, že některá z organizací, ve kterých kdysi hrával, mu to umožní. Konkrétně se jedná o organizace jako Philadelphia, Ottawa, Florida, Tampa Bay, Anaheim, New York Rangers s Columbus. Takto ostřílený hráč dělal celou dobu trenéra českobudějovickému Motoru.

Možná se ještě vrátí!

Nikdy nepadlo slovo o úplném konci. Václav Prospal věří, že se mu podaří na lavičku Motoru ještě někdy vrátit. A má k tomu všechny patřičné předpoklady. Nyní bude Motor trénovat Jaroslav Modrý. Třeba se mu povede vypracovat z Motoru jiný tým, než jaký jsme viděli tento rok. Třeba se Motor ve druhé sezoně již probojuje také do play-off!

Reklama. Posunutím pokračujte.
Číst
Záruba má problémy při komentování, fanoušci mu přejí brzké uzdravení
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Hokej

V dnešní výpravě po hokejových stadionech v Česku se podíváme do Českých Budějovic, kde se nachází Budvar Aréna. Zimní stadion, jehož historie je delší...

Reklama
Reklama

Nové

Tenis

Mužská tenisová asociace (ATP) a ženská tenisová asociace (WTA) rozhodly, že na letošním Wimbledonu se nebudou rozdávat body do světového žebříčku.

Box

Tyson Fury je známý tím, že si umí užívat. Tentokrát to ovšem přehnal s alkoholem. Ukazuje to video. 

Motosport

Italské stáji se zatím při víkendové Velké ceně Španělska daří. Poté, co jejich pilot Charles Leclerc ovládl oba tréninky, opanoval monacký pilot také kvalifikace...

Fotbal

Je to jen pár dnů, co vedení Manchesteru City uvedlo, že do jejich řad vstoupí během letní pauzy Erling Haaland, který byl v posledním...

Hokej

Česko si po rozpačitém výkonu s Rakouskem a pobytem na hraně postupu do play-off spravilo chuť. 

Hokej

Mistrovství světa v hokeji přineslo sexistickou kauzu. Hlavními aktéry jsou redaktorka slovenské (RTVS) televize Barbora Žiačiková a členka německého štábu Jessica Campbellová.

Reklama