Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Hokej

Václav Prospal končí na lavičce Motoru

Už je to tak, trenér Českých Budějovic, Václav Prospal končí u českobudějovického Motoru. Už v průběhu sezony bylo avizováno, že od nové sezony povede tým někdo jiný. Čemu se bude věnovat po konci a vrátí se někdy ještě na lavičku?

Václav Prospal končí na lavičce Motoru
Václav Prospal v Motoru | zdroj: isport.blesk.cz

Konečně s rodinou

Václav Prospal se těší za rodinou, kterou má na Floridě. Stejně tak si přeje, aby se mohl podívat na některý z přípravných kempů klubů NHL, ve kterých kdysi sám působil. I přesto ale na České Budějovice nezanevřel, spíše naopak. Bude se do Čech vracet každé léto a dle jeho slov není vyloučené, že se někdy na lavičku Motoru zase vrátí.

Chtěl skončit

O tom, že České Budějovice budou mít nového trenéra se vědělo již od prosince loňského roku. Prospal má rodinu na Floridě, a tak bylo jasné, že se bude chtít vrátit za ní. Navíc už nutně potřebuje pauzu, neboť byl v jednom kole. I proto se těší na svůj odpočinek. Dle jeho slov se také chce více věnovat dětem.

Václav Prospal končí na lavičce Motoru

Václav Propsal na lavičce Českých Budějovic | zdroj: isport.bleck.cz

Chci se dostat na kemp!

Prospal věří, že se ještě podívá na nějaký z kempů v NHL. Samozřejmě již ne jako hráč, ale jako trenér na zkušené. Věří, že některá z organizací, ve kterých kdysi hrával, mu to umožní. Konkrétně se jedná o organizace jako Philadelphia, Ottawa, Florida, Tampa Bay, Anaheim, New York Rangers s Columbus. Takto ostřílený hráč dělal celou dobu trenéra českobudějovickému Motoru.

Možná se ještě vrátí!

Nikdy nepadlo slovo o úplném konci. Václav Prospal věří, že se mu podaří na lavičku Motoru ještě někdy vrátit. A má k tomu všechny patřičné předpoklady. Nyní bude Motor trénovat Jaroslav Modrý. Třeba se mu povede vypracovat z Motoru jiný tým, než jaký jsme viděli tento rok. Třeba se Motor ve druhé sezoně již probojuje také do play-off!

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Hokej

V dnešní výpravě po hokejových stadionech v Česku se podíváme do Českých Budějovic, kde se nachází Budvar Aréna. Zimní stadion, jehož historie je delší...

Reklama
Reklama

Nové

Motosport

Velká cena Maďarska přinesla dosud nevídanou podívanou. Po karambolu na startu a špatném rozhodnutí Lewise Hamiltona vyhrál Esteban Ocon s vozem Alpine.

Olympiáda

Australské kanoistické hvězdě Jessice Foxové pomohl k výhře zlaté medaile velice netradiční prvek. Jednalo se o pánskou ochranu.

Fotbal

Anglický fotbalista Jack Grealish usiluje o přestup do Manchesteru City, fanoušci ovšem odhalili, že tento klub nenávidí.

EURO

Gól Patrika Schicka z poloviny hřiště na EURO 2020 v anketě UEFA o gól roku nestačil ani na první tři místa. 

Cyklistika

Sportovní ředitel Německého cyklistického svazu během závodu hecoval svého svěřence. Jeho slova však byla značně netradiční a navíc ho při tom zachytily kamery.

Olympiáda

Judistický turnaj na Olympijských hrách 2021 přinesl skandál. Rumunský trenér Cluaudia Pusy před zápasem přistoupil ke své svěřenkyni Martyně Trajdosové, vzal ji za klopy...

Reklama