Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Zlatan Ibrahimovič fotbalu neřekne sbohem, prodloužil smlouvu s AC Milán

Legendární fotbalová hvězda Zlatan Ibrahimovič by ve čtyřiceti letech fotbalu mohla říct sbohem, to se ovšem nestane.

zlatan-ibrahimovic
Neuvěřitelná fotbalová pohádka Zlatana Ibrahimoviče pokračuje. / Zdroj: Sport Bible

Extrovertní útočník Zlatan Ibrahimovič prodloužil smlouvu s úřadujícím italským mistrem AC Milán. Informace se objevila na klubovém webu.

Smlouva byla uzavřená na následující rok, kolik peněz však Ibrahimovič za své služby dostane zaplaceno, známo není.

Ibrahimovič je legenda

AC Milán k prodloužení smlouvy uvedl: „Je nám potěšením oznámit, že jsme podepsali se Zlatanem Ibrahimovicem novou smlouvu do 30. června 2023. Švédský útočník bude i nadále nosit dres s číslem 11“.

Ibrahimoviče v uplynulé sezóně trápila častá zranění, což je v jeho věku celkem pochopitelné. Naskočil pouze ke 23 ligovým zápasům, i tak v nich ovšem dokázal vstřelit 8 branek.

Číst
Ronaldo opustil stadion před koncem zápasu a v United rozpoutal další bouři nevole
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Fotbal

Mnoho fotbalových fanoušků má za to, že švédská fotbalová hvězda Zlatan Ibrahimovič vstřelila jeden z nejhorších hat-tricků všech dob.

Fotbal

Zlatan Ibrahimovič, ofensivní hvězda AC Milán uvedla, že ji nikdy nezklamalo, že nevyhrála Zlatý míč.

Fotbal

Tohle bylo derby se vším všudy! Padaly góly, padaly žluté a červené karty. A padala také ostrá slova. Derby vzhledem k tomu mělo dohru...

Reklama
Reklama

Nové

Tenis

Serena Williamsová se po 14 měsících trápení konečně dopracovala výhry, místo dalšího útoku ne mety nejvyšší však naznačila možný konec.

Hokej

Jaromír Jágr je aktivní v různých internetových diskuzích. Nedávno reagoval na smělý příspěvek jednoho z draftovaných hráčů a nyní si "došlápl" na fanouška s...

Fotbal

Fotbalový útočník Mohamed Buya Turay se nedostavil na svou svatbu. Musel plnit povinnosti spojené s jeho angažmá v Malmö.

Basket

Pětiletá basketbalová nadvláda Tomáše Satoranského končí. Basketbalistou roku se stal Jan Veselý.

Hokej

Alexandr Salák strhl poprask na sociálních sítích kvůli způsobu, jakým léčí své problémy se zády. K problému přizval šamana.

Fotbal

Lionel Messi v poslední době nepodává takové výkony, na něž jsme byli zvyklí za dob, kdy hájil dres Barcelony, přesto se mu však povedl...

Reklama