Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Milánské derby mělo dohru, Ibrahimovič a Lukaku si za slovní roztržku odnesli pokutu

Tohle bylo derby se vším všudy! Padaly góly, padaly žluté a červené karty. A padala také ostrá slova. Derby vzhledem k tomu mělo dohru před kárnou komisí. Projednávaná byla roztržka mezi Zlatanem Ibrahimovičem a Romelu Lukakem.

ibrahimovic-vs-lukaku
Zlatan Ibrahimovič vs Romelu Lukaku / Zdroj: Antoinne Football

Hvězdní fotbalisté v zápase dostali žlutou kartu pro nesportovní chování (Ibrahimovič nakonec musel trávník opustit kvůli druhé žluté a tedy červené za podražení), když se do sebe pustili jako dva kohouti po jednom z běžných soubojů.

Ruchové mikrofony zachytily pouze část této roztržky, kdy Ibrahimovič svému protihráči předhazoval „voodoo“. Narážel tím na tři roky starou událost, kdy majitel Evertonu uvedl, že Lukaku s klubem nechce podepsat smlouvu kvůli nepříznivému voodoo vzkazu. Lukaku se vůči tomuto výroku postavil, nicméně nálepka fotbalisty, který je ovlivňován nepodloženými domněnkami se ho od té doby drží.

Lukaku se samozřejmě nedal a svého soka také počastoval, co mu přesně řekl, však ruchové mikrofony neprozradily. Jisté je jenom to, že si teď oba fotbalisté od kárné komise odnesli pokuty. Lukaku kvůli hádce musí zaplatit 3000 eur, Ibrahimovič pak ještě o 1000 eur víc (tj. 4000 tisíce eur a asi 100 tisíc korun).

Zlatan Ibrahimovič je známý bouřlivák a provokatér, který vyvolává spoustu kontroverze, a který velice rád provokuje nejen svoje protihráče. Vzhledem k tomuto postoji si získal spoustu fanoušků, ale také nepřátel. Do jakého tábora patříte vy?

  Aféra kolem velkoklubu. Jak Barcelona začala ztrácet na lesku
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Fotbal

Tragický příběh má za sebou i tragický konec. Bývalý francouský obránce Jean-Pierre Adams, který v důsledku špatně podaných anestetik upadl v roce 1982 do...

EURO

Největší hrdina uplynulého EURO 2020 Christian Eriksen, který během úvodního zápasu Dánska prodělal zástavu srdce, má problém. 

Fotbal

José Mourinho po poměrně nepříznivém působení v Tottenhamu, ze kterého byl ještě před koncem uplynulé sezóny vyhozen, podepsal smlouvu s italským klubem AS Řím. 

EURO

Trenér Jaroslav Šilhavý uveřejnil oficiální nominaci pro EURO 2020. Na soupisce najdeme tři brankáře, osm obránců, deset záložníků a čtyři útočníky.

Reklama
Reklama

Nové

Biatlon

Ruská lukostřelecká biatlonistka Maria Kornějevová čelí obvinění, že při obětním rituálu zabila patnáctiletého chlapce. 

Nezařazené

Manchester United dokázal vyhrát zápas proti Atalantě v Lize mistrů, ve kterém prohrával 2:0. Fanoušci si však kromě skvělého obratu všimli také pověrčivého chování...

MMA

Konec všem spekulacím! Na české scéně se skutečně objevila zbrusu nová bojová organizace, která nese název Real Right Arena (zkráceně RFA).

MMA

Slavný MMA zápasník Conor McGregor má na krku pořádný průšvih. Podle dostupných zpráv napadl slavného italského DJe, za což mu hrozí až 3 roky...

Fotbal

Nepodařené představení mají za sebou zástupci českého fotbalu ve čtvrtečním dni evropských pohárů. Bodově naprázdno z něj vyšli jak Sparta tak Slavia, čest českému...

MMA

Jiří Procházka za sebou nechal přezdívku "Denisa" a místo ní začal používat "BJP". 

Reklama