Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Milánské derby mělo dohru, Ibrahimovič a Lukaku si za slovní roztržku odnesli pokutu

Tohle bylo derby se vším všudy! Padaly góly, padaly žluté a červené karty. A padala také ostrá slova. Derby vzhledem k tomu mělo dohru před kárnou komisí. Projednávaná byla roztržka mezi Zlatanem Ibrahimovičem a Romelu Lukakem.

ibrahimovic-vs-lukaku
Zlatan Ibrahimovič vs Romelu Lukaku / Zdroj: Antoinne Football

Hvězdní fotbalisté v zápase dostali žlutou kartu pro nesportovní chování (Ibrahimovič nakonec musel trávník opustit kvůli druhé žluté a tedy červené za podražení), když se do sebe pustili jako dva kohouti po jednom z běžných soubojů.

Ruchové mikrofony zachytily pouze část této roztržky, kdy Ibrahimovič svému protihráči předhazoval „voodoo“. Narážel tím na tři roky starou událost, kdy majitel Evertonu uvedl, že Lukaku s klubem nechce podepsat smlouvu kvůli nepříznivému voodoo vzkazu. Lukaku se vůči tomuto výroku postavil, nicméně nálepka fotbalisty, který je ovlivňován nepodloženými domněnkami se ho od té doby drží.

Lukaku se samozřejmě nedal a svého soka také počastoval, co mu přesně řekl, však ruchové mikrofony neprozradily. Jisté je jenom to, že si teď oba fotbalisté od kárné komise odnesli pokuty. Lukaku kvůli hádce musí zaplatit 3000 eur, Ibrahimovič pak ještě o 1000 eur víc (tj. 4000 tisíce eur a asi 100 tisíc korun).

Zlatan Ibrahimovič je známý bouřlivák a provokatér, který vyvolává spoustu kontroverze, a který velice rád provokuje nejen svoje protihráče. Vzhledem k tomuto postoji si získal spoustu fanoušků, ale také nepřátel. Do jakého tábora patříte vy?

  Gól roku? Schickova střela z poloviny hřiště se nedostala ani mezi první tři
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

EURO

Největší hrdina uplynulého EURO 2020 Christian Eriksen, který během úvodního zápasu Dánska prodělal zástavu srdce, má problém. 

Fotbal

José Mourinho po poměrně nepříznivém působení v Tottenhamu, ze kterého byl ještě před koncem uplynulé sezóny vyhozen, podepsal smlouvu s italským klubem AS Řím. 

EURO

Trenér Jaroslav Šilhavý uveřejnil oficiální nominaci pro EURO 2020. Na soupisce najdeme tři brankáře, osm obránců, deset záložníků a čtyři útočníky.

Fotbal

Jeden z nejlepších fotbalistů všech Diego Maradona zemřel na podzim minulého roku za velmi podivných okolností. Původně byla jeho smrt prezentována jako přirozená, nyní...

Reklama
Reklama

Nové

EURO

Gól Patrika Schicka z poloviny hřiště na EURO 2020 v anketě UEFA o gól roku nestačil ani na první tři místa. 

Cyklistika

Sportovní ředitel Německého cyklistického svazu během závodu hecoval svého svěřence. Jeho slova však byla značně netradiční a navíc ho při tom zachytily kamery.

Olympiáda

Judistický turnaj na Olympijských hrách 2021 přinesl skandál. Rumunský trenér Cluaudia Pusy před zápasem přistoupil ke své svěřenkyni Martyně Trajdosové, vzal ji za klopy...

Olympiáda

Česká tenistka Markéta Vondroušová slaví senzační hru. V osmifinále porazila domácí hráčku Naomi Osakovou. 

Fotbal

Wayne Rooney opět rozčeřil vody anglického veřejného života, tentokrát však trošku jiným způsobem, než jsme zvyklí. 

Olympiáda

Česká republika se dočkala na olympijských hrách první medaile! Obstaral ji Lukáš Rohan v rámci kanoistiky. Jak si vedou další Češi v Tokiu?

Reklama