Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Milánské derby mělo dohru, Ibrahimovič a Lukaku si za slovní roztržku odnesli pokutu

Tohle bylo derby se vším všudy! Padaly góly, padaly žluté a červené karty. A padala také ostrá slova. Derby vzhledem k tomu mělo dohru před kárnou komisí. Projednávaná byla roztržka mezi Zlatanem Ibrahimovičem a Romelu Lukakem.

ibrahimovic-vs-lukaku
Zlatan Ibrahimovič vs Romelu Lukaku / Zdroj: Antoinne Football

Hvězdní fotbalisté v zápase dostali žlutou kartu pro nesportovní chování (Ibrahimovič nakonec musel trávník opustit kvůli druhé žluté a tedy červené za podražení), když se do sebe pustili jako dva kohouti po jednom z běžných soubojů.

Ruchové mikrofony zachytily pouze část této roztržky, kdy Ibrahimovič svému protihráči předhazoval „voodoo“. Narážel tím na tři roky starou událost, kdy majitel Evertonu uvedl, že Lukaku s klubem nechce podepsat smlouvu kvůli nepříznivému voodoo vzkazu. Lukaku se vůči tomuto výroku postavil, nicméně nálepka fotbalisty, který je ovlivňován nepodloženými domněnkami se ho od té doby drží.

Lukaku se samozřejmě nedal a svého soka také počastoval, co mu přesně řekl, však ruchové mikrofony neprozradily. Jisté je jenom to, že si teď oba fotbalisté od kárné komise odnesli pokuty. Lukaku kvůli hádce musí zaplatit 3000 eur, Ibrahimovič pak ještě o 1000 eur víc (tj. 4000 tisíce eur a asi 100 tisíc korun).

Zlatan Ibrahimovič je známý bouřlivák a provokatér, který vyvolává spoustu kontroverze, a který velice rád provokuje nejen svoje protihráče. Vzhledem k tomuto postoji si získal spoustu fanoušků, ale také nepřátel. Do jakého tábora patříte vy?

Reklama. Posunutím pokračujte.

Číst
Trenér Vrba povede od příští sezony Ostravu
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Fotbal

Mnoho fotbalových fanoušků má za to, že švédská fotbalová hvězda Zlatan Ibrahimovič vstřelila jeden z nejhorších hat-tricků všech dob.

Fotbal

AS Řím si udělal srandu z útočníka Chelsea Romelu Lukaku, když na svém TikTokovém účtu uveřejnil vtipné video.

Fotbal

Zlatan Ibrahimovič, ofensivní hvězda AC Milán uvedla, že ji nikdy nezklamalo, že nevyhrála Zlatý míč.

Fotbal

V dnešním článku se podíváme na pět nejdražších hráčů, kteří běhají po fotbalových trávnících. Jejich tržní hodnota je astronomická, přesto se však najdou kluby,...

Reklama
Reklama

Nové

Tenis

Mužská tenisová asociace (ATP) a ženská tenisová asociace (WTA) rozhodly, že na letošním Wimbledonu se nebudou rozdávat body do světového žebříčku.

Box

Tyson Fury je známý tím, že si umí užívat. Tentokrát to ovšem přehnal s alkoholem. Ukazuje to video. 

Motosport

Italské stáji se zatím při víkendové Velké ceně Španělska daří. Poté, co jejich pilot Charles Leclerc ovládl oba tréninky, opanoval monacký pilot také kvalifikace...

Fotbal

Je to jen pár dnů, co vedení Manchesteru City uvedlo, že do jejich řad vstoupí během letní pauzy Erling Haaland, který byl v posledním...

Hokej

Česko si po rozpačitém výkonu s Rakouskem a pobytem na hraně postupu do play-off spravilo chuť. 

Hokej

Mistrovství světa v hokeji přineslo sexistickou kauzu. Hlavními aktéry jsou redaktorka slovenské (RTVS) televize Barbora Žiačiková a členka německého štábu Jessica Campbellová.

Reklama