Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Nejšílenější rozhodčí na světě! Pokusil se faulovat hráče, pak mu dal červenou!

Newcastle se podle dostupných zpráv snaží v zimním přestupovém okně přivést obránce Diego Carlose. A k němu se váže jedna z nejbizarnějších rozhodcovských historek na světě.

tony-chapron-rozhodci
Tony Chapron předvedl nejbizarnější rozhodcovský zákrok na světě. / Zdroj: Sport Aktuálně

Čtyři roky nazpět, během zápasu Ligue 1 mezi Nantes a PSG Diego Carlos při náběhu na bránu omylem šlápl na paty rozhodčímu Tony Chapronovi. Ten spadl a ještě ze země se Carlose snažil skopnout na zem. Potom mu dal druhou žlutou kartu a poslal ho ze hřiště.

Tento incident se samozřejmě vyšetřoval a Chapron, který se jako hlavní rozhodčí živil od roku 1998, dostal šestiměsíční stopku.

Zanedlouho po svém návratu se Chapron na pískání vykašlal a šel pracovat do médií.

Kontroverzní rozhodčí zasahuje podruhé

Chapron svůj zkrat vysvětlil takto: „Když jsem se srazil s Diego Carlosem, cítil jsem ostrou bolest v místě, kde jsem byl aktuálně zraněný. Ve špatném reflexu mi vystřelila noha směrem k hráči. Toto neohrabané gesto bylo nevhodné“.

Reklama. Posunutím pokračujte.

Chaprona si budeme pamatovat jako jednoho z nejšílenějších rozhodčích i díky události, kdy odmítl dát fotbalový míč Zlatanu Ibrahimovičovi, který s ním vstřelil hat-trick.

Číst
Haaland bude mít ve své domovině sochu ze dřeva
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Hokej

Neuvěřitelná věc se odehrála v amatérské hokejové lize United States Premier Hockey League (USPHL). Když rozhodčí jednomu z hráčů písknul přestupek, ten to neunesl...

Fotbal

Dříve elitní fotbalový útočník, dnes ostuda celého brazilského fotbalu. Tak by se ve zkratce dal shrnout osud Robinha.

Hokej

Hokejisté Floridy na úterní zápas proti Vancouveru pozvali oblíbeného rappera Kodak Blacka. Jeho přítomnost několikrát oslavovali na kostce, nicméně s tím, co se stalo...

Fotbal

Íránská fotbalová reprezentace se dostala do podezření kvůli svému brankáři. Protihráčky přišly s obviněním, že se jednalo o muže.

Reklama
Reklama

Nové

Tenis

Mužská tenisová asociace (ATP) a ženská tenisová asociace (WTA) rozhodly, že na letošním Wimbledonu se nebudou rozdávat body do světového žebříčku.

Box

Tyson Fury je známý tím, že si umí užívat. Tentokrát to ovšem přehnal s alkoholem. Ukazuje to video. 

Motosport

Italské stáji se zatím při víkendové Velké ceně Španělska daří. Poté, co jejich pilot Charles Leclerc ovládl oba tréninky, opanoval monacký pilot také kvalifikace...

Fotbal

Je to jen pár dnů, co vedení Manchesteru City uvedlo, že do jejich řad vstoupí během letní pauzy Erling Haaland, který byl v posledním...

Hokej

Česko si po rozpačitém výkonu s Rakouskem a pobytem na hraně postupu do play-off spravilo chuť. 

Hokej

Mistrovství světa v hokeji přineslo sexistickou kauzu. Hlavními aktéry jsou redaktorka slovenské (RTVS) televize Barbora Žiačiková a členka německého štábu Jessica Campbellová.

Reklama