Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Pep Guardiola byl vystrašený kvůli fanouškovi, který ho pronásledoval na kole

Hvězdný fotbalový trenér Pep Guardiola ujížděl na kole před fanouškem, který si s ním chtěl udělat fotku.

pep-guardiola
Pep Guardiola byl na kole přistižen fanouškem. / Zdroj: Nastartu

Trenér se vydal na projížďku městem v pozdních večerních hodinách, pravděpodobně, aby nebyl spatřen. Pozornosti jednoho z fanoušků však neunikl.

Pep Guardiola na útěku

Jak prozrazuje video, které se stalo hitem sociálních sítí, Pep Guardiola před fanouškem dlouho ujíždí. Nakonec se nechává „přemluvit“, sleze z kola a s pronásledovatelem se vyfotí.

Na videu je jasně vidět, že Guardiola ze setkání nemá žádnou radost. Na konci videa fanouškovi navíc odmítne podat ruku. Následně se vydá směrem, odkud původně unikal.

Video si můžeš prohlédnout níže:

Číst
Messi se do toho opřel a dal první gól nůžkami ve své kariéře
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Fotbal

Anglická Premier League je nejlépe placenou soutěží na světě. Platí to však nejen pro hráče, ale také pro manažery jednotlivých klubů. V tomto článku...

Fotbal

O tomhle vztahu se spekuluje už dlouhou dobu, nyní je - jak se zdá - vše potvrzeno. Dcera Pepa Guardioly se již delší dobu...

Reklama
Reklama

Nové

Tenis

Serena Williamsová se po 14 měsících trápení konečně dopracovala výhry, místo dalšího útoku ne mety nejvyšší však naznačila možný konec.

Hokej

Jaromír Jágr je aktivní v různých internetových diskuzích. Nedávno reagoval na smělý příspěvek jednoho z draftovaných hráčů a nyní si "došlápl" na fanouška s...

Fotbal

Fotbalový útočník Mohamed Buya Turay se nedostavil na svou svatbu. Musel plnit povinnosti spojené s jeho angažmá v Malmö.

Basket

Pětiletá basketbalová nadvláda Tomáše Satoranského končí. Basketbalistou roku se stal Jan Veselý.

Hokej

Alexandr Salák strhl poprask na sociálních sítích kvůli způsobu, jakým léčí své problémy se zády. K problému přizval šamana.

Fotbal

Lionel Messi v poslední době nepodává takové výkony, na něž jsme byli zvyklí za dob, kdy hájil dres Barcelony, přesto se mu však povedl...

Reklama