Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

BBC zahlásila, že Manchester United je „odpad“

Největší britská televizní a rozhlasová stanice BBC označila tým Manchester United za „odpad“. Následně se trapas snažila vysvětlit.

bbc-odpadn
BBC zahlásila, že Manchester United je odpad. / Zdroj: Sport.cz

BBC ve spodní části obrazovky uveřejnila nápis „Manchester United je odpad“. Stalo se tak během ranních zpráv.

Na nastalou situaci nejprve zareagovala moderátorka zpráv Annita McVeighová: „Dovolte mi vysvětlit, co se stalo. V zákulisí si náš stážista zkoušel trénovat používání informačního panelu a vkládat do něj text, takže psal jen náhodné věci, které nebyly seriózní. Bohužel se komentář dostal do živého vysílání. Omlouváme se fanouškům Manchesteru United, kteří to viděli a cítí se být kvůli tomu uraženi. Byla to chyba, která by se na obrazovce neměla objevovat. Bohužel se stalo, proto jsme vám to chtěli vysvětlit“.

BBC trapas vysvětlila

Následně vydala prohlášení také samotná televize: „Během tréninku s naším testovacím tickerem došlo k technické závadě, která se na několik sekund přepnula do živého vysílání. Omlouváme se“.

Zmiňovaná situace vzedmula diskuzi na sociálních sítích. Největší srandu z toho pochopitelně měli fanoušci rivala Manchesteru City.

Číst
Messi se do toho opřel a dal první gól nůžkami ve své kariéře
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Fotbal

Po svém návratu z Juventusu strávil zatím Ronaldo v dresu Manchesteru United pouhý jeden rok a už se čile spekuluje o tom, že opět...

Fotbal

Portugalskou fotbalovou hvězdu Cristiana Ronalda a jeho rodinu postihla neskutečná tragédie, přišla o novorozeného syna.

Fotbal

Titulní strany sportovních deníků plní především situace kolem Kyliana Mbappého, kterého končí v létě smlouva s PSG a je téměř jisté, že zamíří do...

Fotbal

S velmi zajímavou studií přišla společnost CIES Football Observatory. Ta spočítala zisky a ztráty z přestupů hráčů za posledních deset let a spočítala, který...

Reklama
Reklama

Nové

Tenis

Serena Williamsová se po 14 měsících trápení konečně dopracovala výhry, místo dalšího útoku ne mety nejvyšší však naznačila možný konec.

Hokej

Jaromír Jágr je aktivní v různých internetových diskuzích. Nedávno reagoval na smělý příspěvek jednoho z draftovaných hráčů a nyní si "došlápl" na fanouška s...

Fotbal

Fotbalový útočník Mohamed Buya Turay se nedostavil na svou svatbu. Musel plnit povinnosti spojené s jeho angažmá v Malmö.

Basket

Pětiletá basketbalová nadvláda Tomáše Satoranského končí. Basketbalistou roku se stal Jan Veselý.

Hokej

Alexandr Salák strhl poprask na sociálních sítích kvůli způsobu, jakým léčí své problémy se zády. K problému přizval šamana.

Fotbal

Lionel Messi v poslední době nepodává takové výkony, na něž jsme byli zvyklí za dob, kdy hájil dres Barcelony, přesto se mu však povedl...

Reklama