Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Tenis

Azarenková při zápase neskonale urazila českou tenistku Lindu Fruhvirtovou

Bývalá ženská tenisová jednička Viktoria Azarenková neunesla zápas s českou tenisovou senzací Lindou Fruhvirtovou a neskonale ji urazila.

Viktoria Azarenková šestnáctiletou českou tenistku Lindu Fruhvirtovou potkala na turnaji v Miami.

Linda Fruhvirtová do zápasu vstoupila velice dobře a první set ovládla 6:2. Ve druhém setu pak nad běloruskou tenistkou vedla dokonce 3:0. A ta vývoj zápasu absolutně neunesla.

Azarenková z kurtu doslova utekla

Viktoria Azarenková se po nevydařeném míčku nevydala změnit stranu, ale rychle se sebrala, podala ruku rozhodčí a odešla pryč.

Zmatená rozhodčí za ní ještě volala: „Viko, musíme počkat“, ani to však bývalou běloruskou jedničku nezastavilo.

Azarenka za toto chování schytala zaslouženou kritiku. Běloruská tenistka se následně omluvila, ale ani to nezmenšilo rozhořčení některých fanoušků.

Číst
Tisíce fanoušků podepisují petici, aby Novak Djokovič i bez očkování mohl na US Open
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Reklama
Reklama

Nové

Tenis

Serena Williamsová se po 14 měsících trápení konečně dopracovala výhry, místo dalšího útoku ne mety nejvyšší však naznačila možný konec.

Hokej

Jaromír Jágr je aktivní v různých internetových diskuzích. Nedávno reagoval na smělý příspěvek jednoho z draftovaných hráčů a nyní si "došlápl" na fanouška s...

Fotbal

Fotbalový útočník Mohamed Buya Turay se nedostavil na svou svatbu. Musel plnit povinnosti spojené s jeho angažmá v Malmö.

Basket

Pětiletá basketbalová nadvláda Tomáše Satoranského končí. Basketbalistou roku se stal Jan Veselý.

Hokej

Alexandr Salák strhl poprask na sociálních sítích kvůli způsobu, jakým léčí své problémy se zády. K problému přizval šamana.

Fotbal

Lionel Messi v poslední době nepodává takové výkony, na něž jsme byli zvyklí za dob, kdy hájil dres Barcelony, přesto se mu však povedl...

Reklama