Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Box

Youtuber Paul je v podezření, že podváděl při boxerském zápasu s Woodleym

Youtuber Jake Paul je poměrně kontroverzní postavička, někteří lidé ho označují za velkohubého či problémového. Nyní hrozí, že mu do výčtu nelichotivých přezdívek přibude ještě „podvodník“. Jak je to možné?

jake-paul
Jake Paul je v podezření kvůli podvodu. / Zdroj: Marca

Fanoušci vyštrachali záběry, které naznačují, že Paul při posledním zápase mohl podvádět. Konkrétně jde o pohyb paží, který Paul udělal těsně před tím, než se mu jeho protivník odkryl a on ho tvrdě knockoutoval.

Původně měl Paul bojovat s Tommym Furym, bratrem světového boxerského šampiona Tysona Furyho. Ten ovšem zápas na poslední chvíli musel odřeknout kvůli zranění a tak na scénu přišel Woodley, bývalý šampion welterové váhy UFC.

Dal Jake Paul znamení?

S Woodley Paul v minulosti bojoval, zápas prohrál na body. V druhém měření sil pak svého soka v 6. kole poslal pravým hákem k zemi. Předtím však udělal velmi netradiční pohyby rukou, což někteří lidé považují za znamení.

Jinými slovy řečeno, Paul je v podezření, že zápas byl domluvený, tedy že Woodley se mu „otevřel“ cíleně.

Zdali se na výsledku zápasu borci domluvili, nebo se jedná pouze o spekulace se už asi nedozvíme. Nicméně stín pochybností nad kontroverzním Paulem asi už nikdy nezmizí.

Číst
Fury si užíval tak, že ho odmítli vzít do taxíku! (video)
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Box

Na první pohled velmi zajímavá exhibice, na ten druhý nudná podívaná, která měla jediný účel, tedy vydělat peníze. Je asi jen na vás, jak...

Box

Včera se uskutečnil boxerský zápas mezi Youtuberem Jake Paulem a velezkušeným bojovníkem MMA Benem Askrenem. A zápas měl nečekaný výsledek. Jake Paul vyhrát knocoutováním...

Box

Ne, to není vtip. Skutečně se chce Youtuber Jake Paul postavit Benovi Askrenovi, zkušenému bojovníkovi MMA, který mimo jiné reprezentoval i v rámci olympijských...

Reklama
Reklama

Nové

Hokej

Česko nezvládlo semifinálový zápas s Kanadou a v neděli si zahraje pouze o bronzové medaile.

Fotbal

Největší britská televizní a rozhlasová stanice BBC označila tým Manchester United za "odpad". Následně se trapas snažila vysvětlit.

Hokej

Česko zvládlo čtvrteční zápas s Německem a probojovalo se do semifinále Mistrovství světa v hokeji. Večerní zápasy potom rozhodly také o jeho soupeři.

Hokej

Česko slaví obrovský úspěch. Probojovalo se do semifinále Mistrovství světa v hokeji, mají tedy jistotu, že si zahrají o medaile.

Hokej

Bývalý kouč české hokejové reprezentace Filip Pešán bude od nové sezóny trénovat švýcarské Lausanne.

Hokej

Česká hokejová legenda Jaromír Jágr měl ve středu v dopoledních hodinách nehodu. Nehoda vypadala velmi vážně.

Reklama