Connect with us

Ahoj, co hledáte?

MMA

Staredown se zvrtl v hromadnou rvačku, zapojilo se přes 50 osob

Turnaj World Ertaymash Federation (WEF) v Moskvě přinesl nebývalou podívanou. Staredown se totiž zvrtl v hromadnou bitku, do které se zapojilo více než padesát osob.

samijev-rvacka
Samijev nezvládl staredown. / Zdroj: Vlastní

Incident se odehrál ve Sportovním paláci Ivana Jarygina v Moskvě, po zápase mezi zástupci z Uzbekistánu a Kyrgyzstánu o první místo v lize.

Zápas vyhrál Uzbek Namazan Samijev, který během tradičního pozápasového rozhovoru uvedl, že je připravený zápasit s kýmkoliv v lize.

Samijev nezvládl staredown

Na to konto se přihlásil jeden z diváků, který následně vstoupil do klece a následoval tradiční staredown. Samijev ovšem po pohledu z očí do očí svého soupeře napadl kolenem.

Následovala hromadná bitka, do které se zapojilo přes padesát lidí. Oddělit od sebe všechny aktéry konfliktu se podařilo až po několika minutách a jenom s velkým vypjetím sil mnoha přítomných fanoušků.

Na místo konfliktu byla povolána také policie, k dalšímu vyšetřování konfliktu však nedošlo.

Reklama. Posunutím pokračujte.

Číst
Oktagon 30: Titul pro Terezu Bledou i výzva pro Pauluse a Buchingera
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

MMA

Karlos Vémola a jeho přítelkyně Lela Ceterová řeší další partnerské neshody, tentokrát do toho zatáhli nevinné lidi.

MMA

Šampion lehké váhy UFC Charles Oliveira se přiznal, že v ringu vidí pouze na 50%. Tato vada mu, zdá se, zatím nijak nepřekážela.

MMA

Oktagon s pořadovým číslem 30 je za námi a tak nezbývá, než si projít všechny jeho zápasy a prozradit si, jak si v nich borci vedli...

Fotbal

Žalgas Žumagulov rozvířil MMA komunitu tím, že se svěřil s několika detaily ze svého života.

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Kazuyoshi Miura, nejstarší profesionální fotbalista na světě, podepsal další roční kontrakt. 

Fotbal

Newcastle se podle dostupných zpráv snaží v zimním přestupovém okně přivést obránce Diego Carlose. A k němu se váže jedna z nejbizarnějších rozhodcovských historek na světě.

Fotbal

Zápas mezi Mali a Tuniskem na Africkém poháru národů se změnil ve frašku po neuvěřitelných verdiktech hlavního sudího.

Fotbal

Cristiano Ronaldo je skvělým útočníkem, každý ovšem už tak nějak tuší, že dozadu se mu „tahat“ nechce. Jak špatné to s ním v tomto...

Fotbal

Měl být společně s Lionelem Messim hlavní tváří Barcelony. Schopnosti na to rozhodně měl. Jenže brazilský útočník Coutinho se v katalánském klubu nechytil a...

Fotbal

Před pár dny potvrdil trenér Arsenalu Michael Arteta, že je připraven posílit svůj kádr i za cenu vyšší částky, kterou bude muset za nákup...

Reklama