Connect with us

Ahoj, co hledáte?

MMA

Staredown se zvrtl v hromadnou rvačku, zapojilo se přes 50 osob

Turnaj World Ertaymash Federation (WEF) v Moskvě přinesl nebývalou podívanou. Staredown se totiž zvrtl v hromadnou bitku, do které se zapojilo více než padesát osob.

samijev-rvacka
Samijev nezvládl staredown. / Zdroj: Vlastní

Incident se odehrál ve Sportovním paláci Ivana Jarygina v Moskvě, po zápase mezi zástupci z Uzbekistánu a Kyrgyzstánu o první místo v lize.

Zápas vyhrál Uzbek Namazan Samijev, který během tradičního pozápasového rozhovoru uvedl, že je připravený zápasit s kýmkoliv v lize.

Samijev nezvládl staredown

Na to konto se přihlásil jeden z diváků, který následně vstoupil do klece a následoval tradiční staredown. Samijev ovšem po pohledu z očí do očí svého soupeře napadl kolenem.

Následovala hromadná bitka, do které se zapojilo přes padesát lidí. Oddělit od sebe všechny aktéry konfliktu se podařilo až po několika minutách a jenom s velkým vypjetím sil mnoha přítomných fanoušků.

Na místo konfliktu byla povolána také policie, k dalšímu vyšetřování konfliktu však nedošlo.

Číst
Procházka novým účesem započal další etapu
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

MMA

Populární český UFC zápasník Jiří Procházka už zná datum svého titulového zápasu. 

MMA

Australská MMA zápasnice Ebanie Bridgesová způsobila poprask na vážení před zápasem. Dostavila se k němu ve spodním prádle.

MMA

Přibližně rok čekal jeden z nejpopulárnějších českých MMA zápasníků na návrat do klece. Chvílemi už to vypadalo beznadějně, ale teď to vypadá na happy...

MMA

Shazování před zápasem. Odnedávna docela ožehavé téma, které nyní opět rezonuje internetem a to díky fotografii anglického MMA zápasníka Nathaniela Wooda.

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Fotbalovému záložníkovi Manchesteru United Bruno Fernandesovi došlo trpělivost se spoluhráči Fredem a Alexem Tellesem. Když natáčeli video pro marketingovou agenturu, ostře na ně vyjel.

Fotbal

Sázková společnost Tipsport projevila zájem o převzetí sponzorství nejvyšší české fotbalové ligy a druhé nejvyšší české fotbalové ligy.

Fotbal

Po svém návratu z Juventusu strávil zatím Ronaldo v dresu Manchesteru United pouhý jeden rok a už se čile spekuluje o tom, že opět...

Fotbal

Bývalý hráč Realu Madrid Gareth Bale je údajně před podpisem smlouvy s americkým fotbalovým klubem Los Angeles FC.

Fotbal

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin převlékl dres a místo bruslí nazul kopačky.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Reklama