Connect with us

Ahoj, co hledáte?

MMA

MMA zápasník Ian Coughlan ochrnul na tréninku, nyní shání peníze na léčbu

MMA je tvrdý sport, své o tom ví také zápasník Ian Coughlan. Ten letos v červenci při tréninku utrpěl zranění krční páteře, kvůli němuž ochrnul.

ian-coughlan
Ian Coughlan ve vteřině ztratil vše, na čem mu záleželo. / Zdroj: GoFundMe

Ian Coughlan při tréninku spadl na hlavu a zcela ochrnul. Tři měsíce pak strávil v nemocnici Galway University.

Ian Coughlan je nyní na invalidním vozíku. Naštěstí má stále naději na to, že se jednou zase postaví. Léčba je ovšem drahá a tak začal shánět finanční prostředky.

Ian Coughlan se chystá na léčbu kmenových buněk

Léčba Iana Coughlana spočívá v léčbě kmenových buněk a dalších přidružených terapiích.

Aby Coughlan mohl pokrýt všechny výdaji s léčbou spojené, spustil veřejnou sbírku. V jejím rámci chce vybrat 73 tisíc eur, což je asi 1,8 milionu korun.

Na stránce sbírky na serveru GoFundMe je napsáno: „Ian Coughlan, profesionální irský bojovník v MMA, trénoval v rámci přípravy na zápas, když v červenci 2021 utrpěl při tréninku strašnou nehodu, při které ochrnul. Bohužel Ianovy nejhorší obavy se naplnily, když mu lékař řekl, že už možná nikdy nebude chodit a že se bude spoléhat na pečovatele, kteří mu pomohou s každodenními úkoly. Našli jsme nemocnici v Německu, kde se specializují na pacienty s poraněním míchy. Lékaři zkontrolovali jeho případ a rozhodli se, že je velmi vhodným kandidátem pro kombinovanou léčbu kmenovými buňkami a HAL (robotické zařízení, které pomáhá pacientovi chodit)“.

Číst
Procházka navážil a čeká na zápas o UFC titul
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

MMA

Populární český UFC zápasník Jiří Procházka už zná datum svého titulového zápasu. 

MMA

Australská MMA zápasnice Ebanie Bridgesová způsobila poprask na vážení před zápasem. Dostavila se k němu ve spodním prádle.

MMA

Přibližně rok čekal jeden z nejpopulárnějších českých MMA zápasníků na návrat do klece. Chvílemi už to vypadalo beznadějně, ale teď to vypadá na happy...

MMA

Shazování před zápasem. Odnedávna docela ožehavé téma, které nyní opět rezonuje internetem a to díky fotografii anglického MMA zápasníka Nathaniela Wooda.

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Fotbalovému záložníkovi Manchesteru United Bruno Fernandesovi došlo trpělivost se spoluhráči Fredem a Alexem Tellesem. Když natáčeli video pro marketingovou agenturu, ostře na ně vyjel.

Fotbal

Sázková společnost Tipsport projevila zájem o převzetí sponzorství nejvyšší české fotbalové ligy a druhé nejvyšší české fotbalové ligy.

Fotbal

Po svém návratu z Juventusu strávil zatím Ronaldo v dresu Manchesteru United pouhý jeden rok a už se čile spekuluje o tom, že opět...

Fotbal

Bývalý hráč Realu Madrid Gareth Bale je údajně před podpisem smlouvy s americkým fotbalovým klubem Los Angeles FC.

Fotbal

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin převlékl dres a místo bruslí nazul kopačky.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Reklama