Connect with us

Ahoj, co hledáte?

MMA

Foto: Takhle se zdeformuje obličej při tvrdém kopu do hlavy!

Jaké následky má tvrdý kop do hlavy asi dokáže odhadnout každý, nejen fanoušek bojových umění. Dokážete si však představit, co takový kop udělá s obličejem?

kop-ufc
Tvrdý kop do hlavy znetvoří obličej k nepoznání. / Zdroj: News.com.au

Snímek zdeformovaného obličeje byl zachycen během zápasu UFC mezi Marlonem Verou a Frankiem Edgarem.

Marlon Vera ve třetím kole ke svému protivníkovi vyslal tvrdý kop, ten našel svůj cíl a právě v té chvíli byl zvěčněn jedním z fotografů. Obličej zápasníka je na něm tak znetvořen, že fotografie se skrze sociální sítě rozlétla do celého světa.

Pikantní na tomto duelu je, že Edgar byl blízko k výhře. Stačilo mu ubránit jednu minutu do konce zápasu a nejspíš by vyhrál na body. To ovšem nezvládl.

Tvrdý kop do hlavy jako vrchol kariéry

Během pozápasových rozhovorů se ekvádorský vítěz nechal slyšet, že toto vítězství bylo nejlepším okamžikem jeho zápasnické kariéry.

Vera v posledních deseti zápasech zapsal osm výher a dá se říci, že je v obrovské formě. Vzhledem k tomu ani neskrývá svou sebedůvěru, pro příští zápas chce vyzvat Alda. S ním zápas prohrál, nyní se cítí na odvetu.

Reklama. Posunutím pokračujte.

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

MMA

Jiří Procházka se s Gloverem Teixeirou o pás šampiona nejlepší MMA organizace na světě UFC utká o více jak měsíc později, konkrétně 11. června.

MMA

MMA svět oplakává zápasníka, který v minulosti nastoupil také v zápase české organizace Oktagon.

MMA

Šampion lehké váhy UFC Charles Oliveira se přiznal, že v ringu vidí pouze na 50%. Tato vada mu, zdá se, zatím nijak nepřekážela.

Fotbal

Žalgas Žumagulov rozvířil MMA komunitu tím, že se svěřil s několika detaily ze svého života.

Reklama
Reklama

Nové

Tenis

Bývalá světová tenisová jednička Simona Halepová ve finále French Open psychicky zkolabovala a prohrála s Číňankou Čeng Čchin-wen 6:2, 2:6 a 1:6.

Hokej

Česko nezvládlo semifinálový zápas s Kanadou a v neděli si zahraje pouze o bronzové medaile.

Fotbal

Největší britská televizní a rozhlasová stanice BBC označila tým Manchester United za "odpad". Následně se trapas snažila vysvětlit.

Hokej

Česko zvládlo čtvrteční zápas s Německem a probojovalo se do semifinále Mistrovství světa v hokeji. Večerní zápasy potom rozhodly také o jeho soupeři.

Hokej

Česko slaví obrovský úspěch. Probojovalo se do semifinále Mistrovství světa v hokeji, mají tedy jistotu, že si zahrají o medaile.

Hokej

Bývalý kouč české hokejové reprezentace Filip Pešán bude od nové sezóny trénovat švýcarské Lausanne.

Reklama