Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Hokej

Litvínovské hokejisty bude trénovat Růžička, fanoušci se proti tomu bouří

Trenér Růžička se po odchodu z Hradce Králové brzy vrátí do akce. Tentokrát bude vést hokejisty Litvínova.

ruzicka-vladimir-hradec-trener
Vladimír Růžička převezme Litvínov. / Zdroj: Hokej.cz

Litvínovským fanouškům se ovšem příchod vítěze z Nagana absolutně nelíbí. Šéf litvínovského fanklubu Jan Ptáček kvůli tomu dokonce rezignoval na svou funkci.

Růžička jakožto kontroverzní volba

Na odchovanci Litvínova Růžičkovi se Janu Ptáčkovi nelíbí jeho korupční minulost. Osmapadesátiletý trenér byl souzen kvůli přijmutí sponzorského daru od podnikatele Miroslava Palaščáka, který následně klubu nepředal.

Za tento incident Růžička dostal pokutu ve výši 400 tisíc korun, jeho jméno však bylo očerněno a jeho tenkrát dobře nastartovaná kariéra byla zastavena. Růžička se „uklidil“ do Chomutova, následně potom vedl i Hradec Králové. Podle odborníků však měl na to vést českou reprezentaci, to je ovšem nyní všechno dost nepředstavitelné.

Postoj litvínovských fanoušků lze pochopitelně dost dobře chápat, na druhou stranu, Litvínov přes léto posílil a do nové sezóny vstupoval právem jako jeden z černých koňů. Žluto-černé mužstvo je ovšem zatím daleko za očekáváním. Jak to bude vypadat pod Růžičkovým vedením?

Číst
Jágr se srazil s tramvají: "Myslel jsem si, že je to můj konec"
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Reklama
Reklama

Nové

Hokej

Česko nezvládlo semifinálový zápas s Kanadou a v neděli si zahraje pouze o bronzové medaile.

Fotbal

Největší britská televizní a rozhlasová stanice BBC označila tým Manchester United za "odpad". Následně se trapas snažila vysvětlit.

Hokej

Česko zvládlo čtvrteční zápas s Německem a probojovalo se do semifinále Mistrovství světa v hokeji. Večerní zápasy potom rozhodly také o jeho soupeři.

Hokej

Česko slaví obrovský úspěch. Probojovalo se do semifinále Mistrovství světa v hokeji, mají tedy jistotu, že si zahrají o medaile.

Hokej

Bývalý kouč české hokejové reprezentace Filip Pešán bude od nové sezóny trénovat švýcarské Lausanne.

Hokej

Česká hokejová legenda Jaromír Jágr měl ve středu v dopoledních hodinách nehodu. Nehoda vypadala velmi vážně.

Reklama