Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Hokej

Litvínovské hokejisty bude trénovat Růžička, fanoušci se proti tomu bouří

Trenér Růžička se po odchodu z Hradce Králové brzy vrátí do akce. Tentokrát bude vést hokejisty Litvínova.

ruzicka-vladimir-hradec-trener
Vladimír Růžička převezme Litvínov. / Zdroj: Hokej.cz

Litvínovským fanouškům se ovšem příchod vítěze z Nagana absolutně nelíbí. Šéf litvínovského fanklubu Jan Ptáček kvůli tomu dokonce rezignoval na svou funkci.

Růžička jakožto kontroverzní volba

Na odchovanci Litvínova Růžičkovi se Janu Ptáčkovi nelíbí jeho korupční minulost. Osmapadesátiletý trenér byl souzen kvůli přijmutí sponzorského daru od podnikatele Miroslava Palaščáka, který následně klubu nepředal.

Za tento incident Růžička dostal pokutu ve výši 400 tisíc korun, jeho jméno však bylo očerněno a jeho tenkrát dobře nastartovaná kariéra byla zastavena. Růžička se “uklidil” do Chomutova, následně potom vedl i Hradec Králové. Podle odborníků však měl na to vést českou reprezentaci, to je ovšem nyní všechno dost nepředstavitelné.

Postoj litvínovských fanoušků lze pochopitelně dost dobře chápat, na druhou stranu, Litvínov přes léto posílil a do nové sezóny vstupoval právem jako jeden z černých koňů. Žluto-černé mužstvo je ovšem zatím daleko za očekáváním. Jak to bude vypadat pod Růžičkovým vedením?

  Evander Kane se po odpykání trestu za falšování dokladů bude poroučet z lavičky Sharks
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Reklama
Reklama

Nové

Hokej

Evander Kane, který si odpykává trest za falšování dokladů o očkování, byl umístěn na seznam volných hráčů. 

MMA

Problémy se zákonem má další bývalý UFC zápasník. Tentokrát se jedná o veterána Anthonyho Roco Martina. 

MMA

MMA je tvrdý sport, své o tom ví také zápasník Ian Coughlan. Ten letos v červenci při tréninku utrpěl zranění krční páteře, kvůli němuž...

Tenis

Otec Novaka Djokoviče prozradil, že aktuální tenisová jednička bude chybět na prvním Grand Slamu roku Australian Open. Mělo by za to moci očkování proti...

Fotbal

Simulování ve fotbale je bohužel drsná realita. Simuluje se prakticky na všech úrovních tohoto sportu, někdy je ovšem simulace stále dost přes čáru.

Fotbal

Za dva týdny nás čeká poslední kolo základních skupiny Ligy mistrů. Po včerejším a úterním hracím dnu je již ve většině skupin rozhodnuto o...

Reklama