Connect with us

Ahoj, co hledáte?

MMA

McGregor napadl rappera na červeném koberci, protože mu nedal podpis

Jestliže jste si mysleli, že populární irský MMA zápasník Connor McGregor je po zlomenině ze zápasu s Dustinem Poirierem stále mimo zápasovou teplotu, jste na omylu.

connor-mcgregor
Connor McGregor nemá odmítnutí rád. / Zdroj: MMA Fighting

McGregor vyléčil ty největší rány a už má zase chuť se prát. Dokázal to na předávání hudebních cen MTV.

Connor McGregor na předávání cen přišel v růžovém obleku a jak je jeho zvykem, opět byl středem pozornosti. Mimo jiné i kvůli tomu, že se na červeném koberci ohnal po rapperovi Machine Gunem Kellym. Údajně za to, že se s ním známý zpěvák odmítl vyfotit.

Zajímavé je, že Machine Gun Kelly sledoval McGregorův zápas s Poirierem. Takže asi nestál na jeho straně…

McGregor odmítnutí nepřijal

Odmítnutí je pro hrdého Connora McGregora opravdu rána. Během incidentu tak musela zasahovat i ochranka.

Přítomní diváci uvedli, že MMA zápasník na rappera dokonce chrstl pití. Ochranka ho následně musela odvést pryč, z představení však vyloučený nebyl.

Po potyčce McGreggor zapřel, že by od Kellyho něco chtěl. Navíc ještě znevážil jeho popularitu: „Vím jen, že chodí s Megan Fox“. A nakonec se vysmál ještě jeho bojovým schopnostem: „Bojuju jen s opravdovými bojovníky, ne s malými rappery“.

Reklama. Posunutím pokračujte.

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Fotbal

Populární MMA zápasník Jiří "Denisa" Procházka se o víkendu chystá do akce, nikoliv však té zápasnické. Namísto toho navlékne kopačky a vyběhne hájit čest...

MMA

Jason "Mayhem" Miller, bývalý UFC zápasník se opět dostal do křížku se zákonem.

Box

Z bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa se stane moderátor. Chystá se komentovat boxerský zápas Holyfield vs. Belfort.

MMA

Jessica Andráde je v UFC známá spíše zasmušilým, soustředěným dojmem, málokdo by tak asi čekal, že právě ona nafotí akty.

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Matka Cristiana Ronalda potvrdila, že její vnuk Cristiano Jr. je lepším fotbalistou než byl jeho otec v podobném věku. 

Hokej

Hokejista kladenských Rytířů Tomáš Plekanec a bývalá tenistka Lucie Šafářová si po několikaletém vztahu konečně řekli své ano. Život na hromádce je už evidentně...

Hokej

Český deník Sport přišel s informací, že šéf českého hokeje Tomáš Král byl agentem StB a donášel na své nadřízené kolegy.

Olympiáda

Olympijská šampionka Wilsonová se nakazila Covid-19 a skončila v nemocnici i přestože proti nemoci byla plně očkovaná. 

Fotbal

Romeo Beckham si odbyl svůj profesionální debut, přičemž nastoupil na pravém křídle, stejně jako jeho známý otec David Beckham.

Fotbal

Messiho nová kapitola se nevyvíjí dobře. Během premiéry v dresu PSG fanoušci začali tvrdit, že jejich oblíbený tým nikdy nehrál hůře. A v domácí...

Reklama