Connect with us

Ahoj, co hledáte?

MMA

Staredown Dana White ‚s Contender Series přinesl kontroverzní okamžik. „Jsi terorista“, nařknul svého protivníka zápasník

V pondělním vážení populárního Dana White ‚s Contender Series byl k vidění kontroverzní staredown. 

staredown
Basharat chce pomstít vyhrocený staredown. / Zdroj: Youtube

V rámci tohoto staredown se potkali veterán bantamové váhy Oron Kahlon a Javid Basharat. Kahlon nenavážil a následně pak svého protivníka označil za „teroristu“.

Basharat na protivníka nejprve ukázal prstem, poté se však k incidentu vyjádřil na Instagramu.

Staredown bude potrestán

„Chtěl ze zápasu utéct, proto o tři kila převážil. Řekl jsem mu, že mu nakopu prdel a on mě označil za teroristu. Smůla pro něj, zítra si na něj počkám.“

Basharat nějakou dobu žil v uprchlickém táboře. V současné chvíli se na zápasy připravuje v předních anglických gymech. V rámci tohoto zápasu by si navíc mohl říci o smlouvu v UFC. Kdyby se mu to povedlo, stal by se v pořadí druhým afghánským zápasníkem v UFC. Prvním zápasníkem se stal Nasrat Haqparast.

„Afghánistán nemá dobrou pověst. Pokud se mohu stát tím, díky němuž lidé budou mít o naší zemi lepší mínění, bude to skvělé. V UFC máme už jednoho afghánského zápasníka a vede si velmi dobře.“

 

Reklama. Posunutím pokračujte.

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

MMA

Turnaj World Ertaymash Federation (WEF) v Moskvě přinesl nebývalou podívanou. Staredown se totiž zvrtl v hromadnou bitku, do které se zapojilo více než padesát...

Reklama
Reklama

Nové

Tenis

Bývalá světová tenisová jednička Simona Halepová ve finále French Open psychicky zkolabovala a prohrála s Číňankou Čeng Čchin-wen 6:2, 2:6 a 1:6.

Hokej

Česko nezvládlo semifinálový zápas s Kanadou a v neděli si zahraje pouze o bronzové medaile.

Fotbal

Největší britská televizní a rozhlasová stanice BBC označila tým Manchester United za "odpad". Následně se trapas snažila vysvětlit.

Hokej

Česko zvládlo čtvrteční zápas s Německem a probojovalo se do semifinále Mistrovství světa v hokeji. Večerní zápasy potom rozhodly také o jeho soupeři.

Hokej

Česko slaví obrovský úspěch. Probojovalo se do semifinále Mistrovství světa v hokeji, mají tedy jistotu, že si zahrají o medaile.

Hokej

Bývalý kouč české hokejové reprezentace Filip Pešán bude od nové sezóny trénovat švýcarské Lausanne.

Reklama