Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Zkrat hvězdného útočníka! Ronaldo nakopl svého protihráče

Manchester United o víkendu hrál s Liverpoolem a ze zápasu nevyšel ani náhodou dobře, když prohrál vysoko 5:0. Ronaldo situaci nezvládl.

ronaldo
Ronaldo měl být za faul možná i vyloučen. / Zdroj: Goal

United v prvním poločasu prohrával už 3:0. Ronalda to parádně rozladilo a tak při jedné z akcí nakopl svého protihráče míčem.

Za to mu sudí odpískal faul, který navíc odměnil žlutou kartou. Následně se pak na něj snesli všichni protihráči, dál se však situace nevyhrotila.

Ronaldo nebyl jediný, kdo zápas neunesl

Zápas nakonec neunesli ani domácí fanoušci. Když Salah v páté minutě nastavení prvního poločasu vstřelil čtvrtý gól Liverpoolu, většina fanoušků Manchesteru United se zvedla a stadion opustila.

Zápas skončil výsledkem 5:0, což je nejhorší výsledek v historii United. Trenér Ole Gunnar Solskjaer je stejně jako jeho svěřenci nyní pod obrovským tlakem. Spousta fanoušků si přeje jeho konec.