Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Motosport

Do mistrovství světa Formulí 1 přibude závod v Kataru

Formule 1 na svém webu oznámila, že v listopadu se poprvé pojede závod mistrovství světa Formule 1 v Kataru.

Zdroj: iSport.cz

Závod se pojede na okruhu v Losailu poblíž Dauhá. Od roku 2023 se závod v Kataru pojede pravidelně, minimálně na následujících deset let.

Letošní kalendář Formule 1 čítá 22 velkých cen a Katar v letošním kalendáři zaplní první volné místo, které vzniklo kvůli odhlášení ostatních soutěží.

Po Kataru se pojedou ještě dvě VC

Závod v Losailu se pojede 21. listopadu, následně nás budou čekat ještě dvě Velké ceny a to Grand Prix Saudské Arábie a Grand Prix Abú Zabí.

Na okruhu v Losailu se již několik let pořádají závody MS silničních motocyklů.

 

Číst
Jezdec Red Bullu se prý vyjadřoval rasisticky. Byl suspendován
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Motosport

Španělské hlavní město Madrid vyjádřilo zájem o pořádání závodů Formule 1. A to i přestože ve Španělsku se již jeden závod Formule 1 jezdí.

Motosport

Jezdci se z městské trati v Baku přesouvají na otevřené prostranství, konkrétně na chyby benevolentnější okruh v kanadském Montréalu. Jaká je historie tohoto podniku...

Motosport

Ať už jste fanoušky italské stáje Ferrari nebo ne, pohled na odstupivšího Charlese Leclerca z Velké ceny Ázerbájdžánu musel dojmout každého. Monopost Ferrari, ze...

Motosport

Pilot Formule 1 Charles Leclerc nemůže prolomit prokletí, které se ho drží v jeho rodné zemi. 

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin převlékl dres a místo bruslí nazul kopačky.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Cyklistika

Největší svátek cyklistiky a zároveň každoročně jedna z nejsledovanějších událostí sportovního světa se blíží. Tour de France začíná již za necelý týden, tentokrát netradičně...

Cyklistika

Závody horských kol v Jihlavě skončily smrtí jednoho z jezdců. Informoval o tom oficiální web závodu.

Motosport

Španělské hlavní město Madrid vyjádřilo zájem o pořádání závodů Formule 1. A to i přestože ve Španělsku se již jeden závod Formule 1 jezdí.

Tenis

Daniil Medvědev, aktuálně první tenista ATP při zápasu v německém Halle předvedl takový zkrat, že se za něj styděla i jeho manželka.

Reklama