Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

A zase ten Ronaldo! Tentokrát internet baví jeho chrániče holení

Manchester United v sobotu ztratilo velmi důležité body za remízu s Evertonem, fotbaloví fanoušci se ovšem v tomto zápase dozvěděli zase něco víc o svém hrdinovi Cristianu Ronaldovi.

ronaldo
Cristiano Ronaldo se v létě stěhuje do United. / Zdroj: Telegraph India

Cristiano Ronaldo se chystal na hřiště v druhé polovině zápasu jako náhrada za letní posilu Manchesteru United Jadona Sancha. Ještě než vběhl na hřiště, oslovil ho televizní reportér. V záběru kamery přitom byly vidět jeho chrániče holení. A právě to je nyní předmětem diskuzí.

Jak odhalily záběry, Cristiano Ronaldo si před vyběhnutím na hřiště navlékal chrániče holení, na kterých byla jeho podobizna. Ano, čtete správně. Cristiano Ronaldo použil, nebo dost možná používá chrániče holení se svou vlastní fotografií.

Cristiano Ronaldo baví internet

Jak si asi sami dovedete představit, skutečnost, že Ronaldo nosí holenní chrániče se svou vlastní podobiznou rozvířila celý internet. Někteří lidé se mu za to smějí, jiní se ho pochopitelně zastávají, což je hodně dáno tím, zdali mu fandí či nikoliv.

Co se týče samotného zápasu, s ním pětinásobný držitel zlatého míče nic neudělal. Manchester United pouze remízoval a ztráta dvou bodů by ho mohl mrzet v konečném zúčtování a boji o titul.

Číst
Ronaldovo auto za 50 milionů korun je na padrť, útočník je v pořádku
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Fotbal

Cristiano Ronaldo přišel o auto za 50 milionů dolarů kvůli nehodě svého zaměstnance. Jedinou dobrou zprávou je, že se nikomu nic nestalo.

Fotbal

Agentura ČTK uvedla, že soud v Las Vegas zamítl žalobu proti Cristianovi Ronaldovi, podle které se měl světoznámý fotbalový útočník dopustit znásilnění.

Fotbal

Cristiano Ronaldo se v reprezentačním zápase proti Česku herně spíše trápil. Vynahradil si to likvidačním faulem.

Fotbal

Největší britská televizní a rozhlasová stanice BBC označila tým Manchester United za "odpad". Následně se trapas snažila vysvětlit.

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin převlékl dres a místo bruslí nazul kopačky.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Cyklistika

Největší svátek cyklistiky a zároveň každoročně jedna z nejsledovanějších událostí sportovního světa se blíží. Tour de France začíná již za necelý týden, tentokrát netradičně...

Cyklistika

Závody horských kol v Jihlavě skončily smrtí jednoho z jezdců. Informoval o tom oficiální web závodu.

Motosport

Španělské hlavní město Madrid vyjádřilo zájem o pořádání závodů Formule 1. A to i přestože ve Španělsku se již jeden závod Formule 1 jezdí.

Tenis

Daniil Medvědev, aktuálně první tenista ATP při zápasu v německém Halle předvedl takový zkrat, že se za něj styděla i jeho manželka.

Reklama