Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Mario Balotelli oslavil gól před trenérem, který o něm řekl, že je „bez mozku“

Mario Balotelli se pomstil trenérovi, který o něm ještě v době, kdy hrál za Manchester City uvedl, že je „bez mozku“.

mario-balotelli
Mario Balotelli má za sebou další exces. / Zdroj: iSport

Balotelli v minulosti naštval spousty lidí, vlastními trenéry počínaje, svými fanoušky i odpůrci konče. Před útočníkovými kousky nebyl v bezpečí vůbec nikdo.

V roce 2013 byl Mario Balotelli na úplném vrcholu, chystal se však provést jeden ze svých památných kiksů. Když během přípravného turné po USA běžel jeden na jednoho na bránu, rozhodl se míč zvednout, kvůli čemuž bizarně minul.

Bývalý turecký hráč Sergen Yalcin v té době pracoval jako fotbalový odborník a útočníka Manchesteru City označil jako „bez mozku“.

Právě Sergena Yalcina si přitom Balotelli našel na lavičce Besiktasu, když jeho týmu v dresu Adana Demispor dal gól. Když se tak stalo, předběhl před něj a dal si ukazováčky na spánky, jako by ukazoval, kde je jeho mozek.

Mario Balotelli je problémový hráč

Besiktas v zápase sice vedl 3:0, ale když Adana Demispor snížil, dostal velkou šanci urvat alespoň bod. Vychutnat si odplatu v jejím plném rozsahu se ovšem Balotellimu nepoštěstilo.

Pikantní na tom je, že i Besiktas měl o Balotelliho v minulé sezóně zájem, ale na doporučení Sergena Yalcina obchod nedotáhl. Trenér o tomto obchodě přitom řekl, že klub potřebuje „méně problematického hráče“.

Podle Yalcina je Balotelli drahý a má problémy na hřišti i mimo něj. To ovšem není žádná novinka.

Číst
Hložek se dostal do nominace na nejlepšího fotbalistu Evropy do 21 let
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Fotbal

Video ukazuje jednu z eskapád Mario Balotteliho, hvězdného fotbalového útočníka. Podívejte se na něj!

Fotbal

Mario Balotelli pro svůj kontroverzní život vzbuzuje spoustu emocí. Byl při nich zachycen i - nyní již hvězdný Phil Foden - a to ještě...

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin převlékl dres a místo bruslí nazul kopačky.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Cyklistika

Největší svátek cyklistiky a zároveň každoročně jedna z nejsledovanějších událostí sportovního světa se blíží. Tour de France začíná již za necelý týden, tentokrát netradičně...

Cyklistika

Závody horských kol v Jihlavě skončily smrtí jednoho z jezdců. Informoval o tom oficiální web závodu.

Motosport

Španělské hlavní město Madrid vyjádřilo zájem o pořádání závodů Formule 1. A to i přestože ve Španělsku se již jeden závod Formule 1 jezdí.

Tenis

Daniil Medvědev, aktuálně první tenista ATP při zápasu v německém Halle předvedl takový zkrat, že se za něj styděla i jeho manželka.

Reklama