Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Mario Balotelli oslavil gól před trenérem, který o něm řekl, že je “bez mozku”

Mario Balotelli se pomstil trenérovi, který o něm ještě v době, kdy hrál za Manchester City uvedl, že je “bez mozku”.

mario-balotelli
Mario Balotelli má za sebou další exces. / Zdroj: iSport

Balotelli v minulosti naštval spousty lidí, vlastními trenéry počínaje, svými fanoušky i odpůrci konče. Před útočníkovými kousky nebyl v bezpečí vůbec nikdo.

V roce 2013 byl Mario Balotelli na úplném vrcholu, chystal se však provést jeden ze svých památných kiksů. Když během přípravného turné po USA běžel jeden na jednoho na bránu, rozhodl se míč zvednout, kvůli čemuž bizarně minul.

Bývalý turecký hráč Sergen Yalcin v té době pracoval jako fotbalový odborník a útočníka Manchesteru City označil jako “bez mozku”.

Právě Sergena Yalcina si přitom Balotelli našel na lavičce Besiktasu, když jeho týmu v dresu Adana Demispor dal gól. Když se tak stalo, předběhl před něj a dal si ukazováčky na spánky, jako by ukazoval, kde je jeho mozek.

Mario Balotelli je problémový hráč

Besiktas v zápase sice vedl 3:0, ale když Adana Demispor snížil, dostal velkou šanci urvat alespoň bod. Vychutnat si odplatu v jejím plném rozsahu se ovšem Balotellimu nepoštěstilo.

Pikantní na tom je, že i Besiktas měl o Balotelliho v minulé sezóně zájem, ale na doporučení Sergena Yalcina obchod nedotáhl. Trenér o tomto obchodě přitom řekl, že klub potřebuje “méně problematického hráče”.

Podle Yalcina je Balotelli drahý a má problémy na hřišti i mimo něj. To ovšem není žádná novinka.

  Gareth Southgate se domnívá, že někteří fotbalisté se nenechávají očkovat kvůli konspiračním teoriím
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Reklama
Reklama

Nové

Hokej

Přípravné období v NHL vrcholí. Nový ročník se rozjede už ve středu 13. října. Vsaďte si u Tipsportu a sledujte zámořskou soutěž v exkluzivních...

Fotbal

V zápase druhé nejvyšší brazilské fotbalové ligy mezi Botafogem a CRB se udál likvidační zákrok, který nemá obdob. Video nyní koluje internetem. Co na...

EURO

Trenér anglické fotbalové reprezentace Gareth Southgate uvedl, že někteří hráči se nenechávají očkovat proti koronaviru, protože věří konspiračním teoriím kolujícím po sociálních sítích. 

Hokej

Evander Kane, útočník San José je proslulý různými excesy. V minulosti nadělal dluhy v kasinech, sexuálně prý obtěžoval ženy a sázel na vlastní zápasy....

Fotbal

O tomhle vztahu se spekuluje už dlouhou dobu, nyní je - jak se zdá - vše potvrzeno. Dcera Pepa Guardioly se již delší dobu...

Box

Do akce míří ručně malované obrázky boxera Muhhamada Aliho, který zemřel v roce 2016. 

Reklama