Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Mario Balotelli oslavil gól před trenérem, který o něm řekl, že je „bez mozku“

Mario Balotelli se pomstil trenérovi, který o něm ještě v době, kdy hrál za Manchester City uvedl, že je „bez mozku“.

mario-balotelli
Mario Balotelli má za sebou další exces. / Zdroj: iSport

Balotelli v minulosti naštval spousty lidí, vlastními trenéry počínaje, svými fanoušky i odpůrci konče. Před útočníkovými kousky nebyl v bezpečí vůbec nikdo.

V roce 2013 byl Mario Balotelli na úplném vrcholu, chystal se však provést jeden ze svých památných kiksů. Když během přípravného turné po USA běžel jeden na jednoho na bránu, rozhodl se míč zvednout, kvůli čemuž bizarně minul.

Bývalý turecký hráč Sergen Yalcin v té době pracoval jako fotbalový odborník a útočníka Manchesteru City označil jako „bez mozku“.

Právě Sergena Yalcina si přitom Balotelli našel na lavičce Besiktasu, když jeho týmu v dresu Adana Demispor dal gól. Když se tak stalo, předběhl před něj a dal si ukazováčky na spánky, jako by ukazoval, kde je jeho mozek.

Mario Balotelli je problémový hráč

Besiktas v zápase sice vedl 3:0, ale když Adana Demispor snížil, dostal velkou šanci urvat alespoň bod. Vychutnat si odplatu v jejím plném rozsahu se ovšem Balotellimu nepoštěstilo.

Pikantní na tom je, že i Besiktas měl o Balotelliho v minulé sezóně zájem, ale na doporučení Sergena Yalcina obchod nedotáhl. Trenér o tomto obchodě přitom řekl, že klub potřebuje „méně problematického hráče“.

Podle Yalcina je Balotelli drahý a má problémy na hřišti i mimo něj. To ovšem není žádná novinka.

Číst
Nejstarší profesionální fotbalista na světě (54 let) podepsal novou smlouvu
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Fotbal

Video ukazuje jednu z eskapád Mario Balotteliho, hvězdného fotbalového útočníka. Podívejte se na něj!

Fotbal

Mario Balotelli pro svůj kontroverzní život vzbuzuje spoustu emocí. Byl při nich zachycen i - nyní již hvězdný Phil Foden - a to ještě...

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Erling Haaland jmenoval tři nejlepší fotbalisty na světě. Zatímco Lionel Messi se na jeho seznam dostal, Cristiano Ronaldo na něm chybí.

Fotbal

Video ukazuje jednu z eskapád Mario Balotteliho, hvězdného fotbalového útočníka. Podívejte se na něj!

Box

Bývalý fotbalista, bavič a hrdý brněnský fanoušek, tak by se ve stručnosti dal charakterizovat Petr Švancara. Nyní mu do výpisu "zásluh" přibude také boxerský...

Tenis

Letošní ročník Australian Open skutečně nenudí. Ještě před startem samotného turnaje proběhla kontroverze ohledně účasti Novaka Djokoviče. Ten se po týdenním martyriu musel z...

MMA

Pohádka! Spekulace, že by český UFC zápasník Jiří Procházka mohl dostat titulový zápas se staly skutečností!

MMA

MMA svět oplakává zápasníka, který v minulosti nastoupil také v zápase české organizace Oktagon.

Reklama