Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Messiho domácí premiéra dopadla hrozně. Musel ze hřiště a viditelně ho to štvalo

Messiho nová kapitola se nevyvíjí dobře. Během premiéry v dresu PSG fanoušci začali tvrdit, že jejich oblíbený tým nikdy nehrál hůře. A v domácí premiéře se pak dokonce poroučel ze hřiště.

messi-psg-vs-lyon
Messi v PSG zatím vyhlíží první gól. / Zdroj: Ruetir

V domácím zápase s Lyonem šel Messi ze hřiště přibližně 15 minut před koncem základní hrací doby, kdy byl stav rovnovážný 1:1.

Messimu se přitom střídání viditelně nezamlouvalo, byl naštvaný a při opuštění hrací plochy ani nepotřásl trenérovou nabízenou rukou.

Trenér Mauricio Pochettino během tiskové informace uvedl, že ho tento stav sice mrzí, ale že nemůže dělat rozhodnutí pro dobro jednoho hráče, ale pouze pro dobro celého týmu.

Messi ještě nedal gól

PSG inkriminovaný zápas nakonec vyhrálo. Messi byl střídán za Achrafa Hakimiho, který stejně jako Messi do klubu z Parku princů dorazil v tomto přestupovém období.

Messi se v dresu svého nového zaměstnavatele ještě neprosadil, což je možná věc, která ho štve nejvíce. Jeho největší rival Cristiano Ronaldo, který toto léto přestoupil do Manchesteru United, totiž už opět střílí góly jako na běžícím pásu.

Číst
Záložník z Bundesligy byl zatčený za znásilnění mladistvé
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Fotbal

S Lionelem Messim to nevypadá dobře. Po přestupu z Barcelony to s ním jde z kopce, na což nyní ukazuje i statistika světoznámého fotbalového...

Fotbal

Titulní strany sportovních deníků plní především situace kolem Kyliana Mbappého, kterého končí v létě smlouva s PSG a je téměř jisté, že zamíří do...

Fotbal

Bude to šlágr nejen úterního programu Ligy mistrů, ale nejspíše i celého osmifinále Ligy mistrů. PSG se porve o postup se slavným Realem Madrid...

Fotbal

Lionel Messi byl v PSG mohl skončit už po první sezóně. Podle důvěryhodného zdroje vše záleží na tom, zdali klub dokáže dosáhnout jednoho cíle.

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin převlékl dres a místo bruslí nazul kopačky.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Cyklistika

Největší svátek cyklistiky a zároveň každoročně jedna z nejsledovanějších událostí sportovního světa se blíží. Tour de France začíná již za necelý týden, tentokrát netradičně...

Cyklistika

Závody horských kol v Jihlavě skončily smrtí jednoho z jezdců. Informoval o tom oficiální web závodu.

Motosport

Španělské hlavní město Madrid vyjádřilo zájem o pořádání závodů Formule 1. A to i přestože ve Španělsku se již jeden závod Formule 1 jezdí.

Tenis

Daniil Medvědev, aktuálně první tenista ATP při zápasu v německém Halle předvedl takový zkrat, že se za něj styděla i jeho manželka.

Reklama