Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

S Messim jsme slabší, než kdy dřív! Rezonuje z tábora fanoušků PSG po nevydařeném zápase Ligy mistrů

Od příchodu Messiho do PSG letos v létě se čekalo mnohé. Po prvním zápase v Lize mistrů se však místo naplnění velkého očekávání musíme potýkat se zklamáním. 

messi-vs-bruggy
Messi se proti Bruggám snažil, ale jako jediný na hřišti. / Zdroj: Aktuálně

Někteří fanoušci PSG se to nebojí označit ještě peprnějšími slovy. Většina z nich se shodne na tom, že PSG s Messim je nyní nejslabší, jaká byla v rámci několika posledních let. Jiní pak příchod Messiho do klubu rovnou označují za katastrofu, která PSG bude bolet nejen v Lize mistrů. A co se vlastně stalo?

PSG nastoupilo do svého prvního zápasu Ligy mistrů proti Bruggám jako obrovský favorit. V tomto zápase však dokázalo pouze remizovat 1:1 a co je horší, kompletní obraz hry byl naprosto strašidelný.

Messi je to na tobě!

Zatímco Messi se s míčem u nohy snažil zakládat útok, ostatní hráči stáli a pouze čekali, co drobný argentinský útočník vymyslí. Nikdo mu přitom nenabíhal do volných prostorů k bráně, takže se po rychlé snaze proniknout do hloubi soupeřova pole s míčem na kopačce musel zase vrátit.

Propadák tedy není na straně hvězdného Argentince, jako spíš na straně ostatních hráčů, kteří snahou zrovna nehýřili. Toto se přitom občas stávalo i Barceloně, proto někteří odborníci předpovídali, že katalánský tým by tuto sezónu paradoxně mohl být o něco lepší než právě s Messim. Odvážná predikce se však nepotvrdila. Barcelona v úvodním zápase dostala 3:0 od Bayernu a její fanoušci zase lamentují nad tím, že legendární klub bez Messiho nikdy nebude tak silný jako dřív.

Co teď s tím? Dokáže PSG nakopnout motory? A co Barcelona, nenajde v sobě ještě špetku síly?

Číst
Trenérský přestup léta? Zinédine Zidane jedná s PSG!
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Fotbal

Hvězdný útočník Kylian Mbappé prodloužil s PSG smlouvu o další tři roky a to i navzdory faktu, že z klubu chtěl přes léto přestoupit...

Fotbal

Je to jen pár dnů, co vedení Manchesteru City uvedlo, že do jejich řad vstoupí během letní pauzy Erling Haaland, který byl v posledním...

Fotbal

Proslýchá se, že Robert Lewandowski odmítl prodloužit smlouvu s Bayernem Mnichov a nyní čeká na nabídku, kterou dostane od Barcelony.

Fotbal

S Lionelem Messim to nevypadá dobře. Po přestupu z Barcelony to s ním jde z kopce, na což nyní ukazuje i statistika světoznámého fotbalového...

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin převlékl dres a místo bruslí nazul kopačky.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Cyklistika

Největší svátek cyklistiky a zároveň každoročně jedna z nejsledovanějších událostí sportovního světa se blíží. Tour de France začíná již za necelý týden, tentokrát netradičně...

Cyklistika

Závody horských kol v Jihlavě skončily smrtí jednoho z jezdců. Informoval o tom oficiální web závodu.

Motosport

Španělské hlavní město Madrid vyjádřilo zájem o pořádání závodů Formule 1. A to i přestože ve Španělsku se již jeden závod Formule 1 jezdí.

Tenis

Daniil Medvědev, aktuálně první tenista ATP při zápasu v německém Halle předvedl takový zkrat, že se za něj styděla i jeho manželka.

Reklama