Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Cristiano Ronaldo dal v úvodním zápasu Premier League gól, jeho matka to oplakala

Cristiano Ronaldo má za sebou úvodní zápas Premier League. V sobotu totiž nastoupil do domácího zápasu Manchesteru City proti Newcastlu a co je ještě důležitější, podařily se mu dát také dva góly.

cristiano-ronaldo-matka-dolores
Cristiano Ronaldo skóroval ve svém prvním zápase hned dvakrát. / Zdroj: Daily Mail

Navzdory rozhovoru, ve kterém Cristiano Ronaldo v žertu uvedl, že svou matku nenechává koukat na své velké zápasy, protože je z toho moc nervózní, byla Dolores Aveiro na tribunách Old Trafford.

Jakmile se pak Cristiano Ronaldo na závěr prvního poločasu (přesně v čase 45 +2) opřel do míče a zavěsil, jeho matka si na VIP tribunách stoupla a začala plakat.

Cristiano Ronaldo má s matkou krásný vztah

Jakkoliv se nejspíše jednalo o jeden z nejsnadnějších gólů, které kdy Ronaldo vsítil, radost jeho matky byla obrovská. Není přitom žádným tajemstvím, že Ronaldo a jeho matka jsou si velmi blízké. Dolores dokonce stále žije v jeho domě.

Aby Ronaldo svou matku opravdu potěšil, dal gól i v druhém poločasu. Celkem pak United vyhráli 4:1 a radost by byla obrovská, kdyby v týdnu začali prohrou v Lize mistrů a to na půdě Young Boys. I v tomto zápase se Ronaldo trefil, k výhře to ovšem nestačilo.

Číst
Mistrovství světa 2026 bude hostit celkem 16 měst napříč USA, Mexikem a Kanadou
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Fotbal

Cristiano Ronaldo přišel o auto za 50 milionů dolarů kvůli nehodě svého zaměstnance. Jedinou dobrou zprávou je, že se nikomu nic nestalo.

Fotbal

Agentura ČTK uvedla, že soud v Las Vegas zamítl žalobu proti Cristianovi Ronaldovi, podle které se měl světoznámý fotbalový útočník dopustit znásilnění.

Fotbal

Cristiano Ronaldo se v reprezentačním zápase proti Česku herně spíše trápil. Vynahradil si to likvidačním faulem.

Fotbal

Největší britská televizní a rozhlasová stanice BBC označila tým Manchester United za "odpad". Následně se trapas snažila vysvětlit.

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin převlékl dres a místo bruslí nazul kopačky.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Cyklistika

Největší svátek cyklistiky a zároveň každoročně jedna z nejsledovanějších událostí sportovního světa se blíží. Tour de France začíná již za necelý týden, tentokrát netradičně...

Cyklistika

Závody horských kol v Jihlavě skončily smrtí jednoho z jezdců. Informoval o tom oficiální web závodu.

Motosport

Španělské hlavní město Madrid vyjádřilo zájem o pořádání závodů Formule 1. A to i přestože ve Španělsku se již jeden závod Formule 1 jezdí.

Tenis

Daniil Medvědev, aktuálně první tenista ATP při zápasu v německém Halle předvedl takový zkrat, že se za něj styděla i jeho manželka.

Reklama