Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Box

Bývalý prezident Donald Trump bude komentovat boxerský zápas mezi Holyfieldem a Belfortem

Z bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa se stane moderátor. Chystá se komentovat boxerský zápas Holyfield vs. Belfort.

donald-trump
Donald Trump si vyzkouší pozici komentátora boxerského zápasu. / Zdroj: KTLA

Ostře sledovaný zápas mezi několikanásobným boxerským šampionem Evanderem Holyfieldem a průkopníkem MMA Vitorem Belfortem se bude konat v sobotu 11. září 2021 pod hlavičkou organizace Triller Fight Club.

Kromě navýsost atraktivního osazení však tento zápas láká na velmi netradičního komentátora. Stane se jím kontroverzní bývalý prezident USA a miliardář Donald Trump.

Donald Trump ve světě bojových sportů není žádný nováček

Pokud o Trumpově způsobilosti máte nějaké pochybnosti, potom vězte, že bývalý pan prezident není ve světě bojových sportů žádným nováčkem. Donald Trump patřil mezi hlavní investory organizace, která měla za cíl stát se hlavním konkurentem organizace UFC. Bohužel, kvůli příliš vysokým platům bojovníkům tato organizace brzy zkrachovala.

Donald Trump se ovšem o bojové sporty zajímá i ve svém soukromí. Přitom se dokonce již zúčastnil pár divácky sledovaných akcí. Zdaleka nejpamátnější je jeho účast ve wrestlingové show WWE, kdy pomáhal oholit jejího majitele. Tento skeč můžete shlédnout ve videu níže:

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Fotbal

Populární MMA zápasník Jiří "Denisa" Procházka se o víkendu chystá do akce, nikoliv však té zápasnické. Namísto toho navlékne kopačky a vyběhne hájit čest...

MMA

Jestliže jste si mysleli, že populární irský MMA zápasník Connor McGregor je po zlomenině ze zápasu s Dustinem Poirierem stále mimo zápasovou teplotu, jste na...

MMA

Jason "Mayhem" Miller, bývalý UFC zápasník se opět dostal do křížku se zákonem.

MMA

Jessica Andráde je v UFC známá spíše zasmušilým, soustředěným dojmem, málokdo by tak asi čekal, že právě ona nafotí akty.

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Matka Cristiana Ronalda potvrdila, že její vnuk Cristiano Jr. je lepším fotbalistou než byl jeho otec v podobném věku. 

Hokej

Hokejista kladenských Rytířů Tomáš Plekanec a bývalá tenistka Lucie Šafářová si po několikaletém vztahu konečně řekli své ano. Život na hromádce je už evidentně...

Hokej

Český deník Sport přišel s informací, že šéf českého hokeje Tomáš Král byl agentem StB a donášel na své nadřízené kolegy.

Olympiáda

Olympijská šampionka Wilsonová se nakazila Covid-19 a skončila v nemocnici i přestože proti nemoci byla plně očkovaná. 

Fotbal

Romeo Beckham si odbyl svůj profesionální debut, přičemž nastoupil na pravém křídle, stejně jako jeho známý otec David Beckham.

Fotbal

Messiho nová kapitola se nevyvíjí dobře. Během premiéry v dresu PSG fanoušci začali tvrdit, že jejich oblíbený tým nikdy nehrál hůře. A v domácí...

Reklama