Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Box

Bývalý prezident Donald Trump bude komentovat boxerský zápas mezi Holyfieldem a Belfortem

Z bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa se stane moderátor. Chystá se komentovat boxerský zápas Holyfield vs. Belfort.

donald-trump
Donald Trump si vyzkouší pozici komentátora boxerského zápasu. / Zdroj: KTLA

Ostře sledovaný zápas mezi několikanásobným boxerským šampionem Evanderem Holyfieldem a průkopníkem MMA Vitorem Belfortem se bude konat v sobotu 11. září 2021 pod hlavičkou organizace Triller Fight Club.

Kromě navýsost atraktivního osazení však tento zápas láká na velmi netradičního komentátora. Stane se jím kontroverzní bývalý prezident USA a miliardář Donald Trump.

Donald Trump ve světě bojových sportů není žádný nováček

Pokud o Trumpově způsobilosti máte nějaké pochybnosti, potom vězte, že bývalý pan prezident není ve světě bojových sportů žádným nováčkem. Donald Trump patřil mezi hlavní investory organizace, která měla za cíl stát se hlavním konkurentem organizace UFC. Bohužel, kvůli příliš vysokým platům bojovníkům tato organizace brzy zkrachovala.

Donald Trump se ovšem o bojové sporty zajímá i ve svém soukromí. Přitom se dokonce již zúčastnil pár divácky sledovaných akcí. Zdaleka nejpamátnější je jeho účast ve wrestlingové show WWE, kdy pomáhal oholit jejího majitele. Tento skeč můžete shlédnout ve videu níže:

Reklama. Posunutím pokračujte.
Číst
Tysona neobviní, že v letadle zbil pasažéra, který ho obtěžoval
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

MMA

Jiří Procházka se s Gloverem Teixeirou o pás šampiona nejlepší MMA organizace na světě UFC utká o více jak měsíc později, konkrétně 11. června.

MMA

MMA svět oplakává zápasníka, který v minulosti nastoupil také v zápase české organizace Oktagon.

MMA

Šampion lehké váhy UFC Charles Oliveira se přiznal, že v ringu vidí pouze na 50%. Tato vada mu, zdá se, zatím nijak nepřekážela.

Fotbal

Žalgas Žumagulov rozvířil MMA komunitu tím, že se svěřil s několika detaily ze svého života.

Reklama
Reklama

Nové

Tenis

Bývalá světová tenisová jednička Simona Halepová ve finále French Open psychicky zkolabovala a prohrála s Číňankou Čeng Čchin-wen 6:2, 2:6 a 1:6.

Hokej

Česko nezvládlo semifinálový zápas s Kanadou a v neděli si zahraje pouze o bronzové medaile.

Fotbal

Největší britská televizní a rozhlasová stanice BBC označila tým Manchester United za "odpad". Následně se trapas snažila vysvětlit.

Hokej

Česko zvládlo čtvrteční zápas s Německem a probojovalo se do semifinále Mistrovství světa v hokeji. Večerní zápasy potom rozhodly také o jeho soupeři.

Hokej

Česko slaví obrovský úspěch. Probojovalo se do semifinále Mistrovství světa v hokeji, mají tedy jistotu, že si zahrají o medaile.

Hokej

Bývalý kouč české hokejové reprezentace Filip Pešán bude od nové sezóny trénovat švýcarské Lausanne.

Reklama