Connect with us

Ahoj, co hledáte?

MMA

Uniklé nahé akty brazilské UFC bojovnice kolují internetem. Jessica Andráde si z toho nedělá hlavu

Jessica Andráde je v UFC známá spíše zasmušilým, soustředěným dojmem, málokdo by tak asi čekal, že právě ona nafotí akty.

jessica-andráde-ufc
Jessica Andráde se za akty nestydí. / Zdroj: UFC

Brazilská bojovnice Jessica Andráde své akty poskytla na platformě Only Fans. Na této platformě si zakládají účty většinou známé osobnosti, aby výměnou za peníze poskytli svým fanouškům více ze svého soukromí. Mohou sdílet zcela běžné fotografie a informace, mohou však uveřejnit třeba právě i akty.

Jessica Andráde si z aktů hlavu nedělá

Informace o uniknutých fotografiích Jessice Andráde naštěstí nedělají velké vrásky. Podle svých slov počítala s možností, že se fotografie prosáknou na veřejnost a svých činů vůbec nelituje. Fotografie prý nafotila kvůli jedné osobě. A nakonec je prý dokonce ráda, že se dostaly na veřejnost právě teď, kdy je její tělo stále dostatečně hezké.

Jessica Andráde na poplatcích na platformě Only Fans vydělala spoustu peněz. Podle svých slov díky nim mohla zaplatit šest až sedm měsíců nájmu v Las Vegas, platit účty a ještě podporovat svojí rodinu a rodinu své manželky.

Uniknuté fotografie nakonec mohou být velkým přínosem. O této situaci se totiž nyní píše po celém světě, což by mělo zvýšit návštěvnost Jessicina profilu.

Jessica Andráde má profesionální bilanci 21:9. V nejprestižnější MMA organizaci na světě UFC bojuje od roku 2013.

Číst
Procházka navážil a čeká na zápas o UFC titul
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Tenis

Rakouského tenistu Dominika Thiema při tréninku navštívila policie, aby se ujistila, že nenatáčí porno.

MMA

Populární MMA zápasník Jiří Procházka má za sebou radikální změnu účesu. 

Fotbal

Agentura ČTK uvedla, že soud v Las Vegas zamítl žalobu proti Cristianovi Ronaldovi, podle které se měl světoznámý fotbalový útočník dopustit znásilnění.

MMA

Radostná zpráva pro všechny české fanoušky MMA. Do nejlepší organizace na světě míří česká zápasnice Lucie Pudilová.

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Po svém návratu z Juventusu strávil zatím Ronaldo v dresu Manchesteru United pouhý jeden rok a už se čile spekuluje o tom, že opět...

Fotbal

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin převlékl dres a místo bruslí nazul kopačky.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Cyklistika

Největší svátek cyklistiky a zároveň každoročně jedna z nejsledovanějších událostí sportovního světa se blíží. Tour de France začíná již za necelý týden, tentokrát netradičně...

Cyklistika

Závody horských kol v Jihlavě skončily smrtí jednoho z jezdců. Informoval o tom oficiální web závodu.

Motosport

Španělské hlavní město Madrid vyjádřilo zájem o pořádání závodů Formule 1. A to i přestože ve Španělsku se již jeden závod Formule 1 jezdí.

Reklama