Connect with us

Ahoj, co hledáte?

MMA

Uniklé nahé akty brazilské UFC bojovnice kolují internetem. Jessica Andráde si z toho nedělá hlavu

Jessica Andráde je v UFC známá spíše zasmušilým, soustředěným dojmem, málokdo by tak asi čekal, že právě ona nafotí akty.

jessica-andráde-ufc
Jessica Andráde se za akty nestydí. / Zdroj: UFC

Brazilská bojovnice Jessica Andráde své akty poskytla na platformě Only Fans. Na této platformě si zakládají účty většinou známé osobnosti, aby výměnou za peníze poskytli svým fanouškům více ze svého soukromí. Mohou sdílet zcela běžné fotografie a informace, mohou však uveřejnit třeba právě i akty.

Jessica Andráde si z aktů hlavu nedělá

Informace o uniknutých fotografiích Jessice Andráde naštěstí nedělají velké vrásky. Podle svých slov počítala s možností, že se fotografie prosáknou na veřejnost a svých činů vůbec nelituje. Fotografie prý nafotila kvůli jedné osobě. A nakonec je prý dokonce ráda, že se dostaly na veřejnost právě teď, kdy je její tělo stále dostatečně hezké.

Jessica Andráde na poplatcích na platformě Only Fans vydělala spoustu peněz. Podle svých slov díky nim mohla zaplatit šest až sedm měsíců nájmu v Las Vegas, platit účty a ještě podporovat svojí rodinu a rodinu své manželky.

Uniknuté fotografie nakonec mohou být velkým přínosem. O této situaci se totiž nyní píše po celém světě, což by mělo zvýšit návštěvnost Jessicina profilu.

Jessica Andráde má profesionální bilanci 21:9. V nejprestižnější MMA organizaci na světě UFC bojuje od roku 2013.

Číst
U Karlose Vémoly to pořádně vře: Nařčení z nevěry, útěk z domova a napadení kamaráda
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

MMA

Šampion lehké váhy UFC Charles Oliveira se přiznal, že v ringu vidí pouze na 50%. Tato vada mu, zdá se, zatím nijak nepřekážela.

Fotbal

Žalgas Žumagulov rozvířil MMA komunitu tím, že se svěřil s několika detaily ze svého života.

MMA

Problémy se zákonem má další bývalý UFC zápasník. Tentokrát se jedná o veterána Anthonyho Roco Martina. 

MMA

Jaké následky má tvrdý kop do hlavy asi dokáže odhadnout každý, nejen fanoušek bojových umění. Dokážete si však představit, co takový kop udělá s...

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Kazuyoshi Miura, nejstarší profesionální fotbalista na světě, podepsal další roční kontrakt. 

Fotbal

Newcastle se podle dostupných zpráv snaží v zimním přestupovém okně přivést obránce Diego Carlose. A k němu se váže jedna z nejbizarnějších rozhodcovských historek na světě.

Fotbal

Zápas mezi Mali a Tuniskem na Africkém poháru národů se změnil ve frašku po neuvěřitelných verdiktech hlavního sudího.

Fotbal

Cristiano Ronaldo je skvělým útočníkem, každý ovšem už tak nějak tuší, že dozadu se mu „tahat“ nechce. Jak špatné to s ním v tomto...

Fotbal

Měl být společně s Lionelem Messim hlavní tváří Barcelony. Schopnosti na to rozhodně měl. Jenže brazilský útočník Coutinho se v katalánském klubu nechytil a...

Fotbal

Před pár dny potvrdil trenér Arsenalu Michael Arteta, že je připraven posílit svůj kádr i za cenu vyšší částky, kterou bude muset za nákup...

Reklama