Connect with us

Ahoj, co hledáte?

MMA

Uniklé nahé akty brazilské UFC bojovnice kolují internetem. Jessica Andráde si z toho nedělá hlavu

Jessica Andráde je v UFC známá spíše zasmušilým, soustředěným dojmem, málokdo by tak asi čekal, že právě ona nafotí akty.

jessica-andráde-ufc
Jessica Andráde se za akty nestydí. / Zdroj: UFC

Brazilská bojovnice Jessica Andráde své akty poskytla na platformě Only Fans. Na této platformě si zakládají účty většinou známé osobnosti, aby výměnou za peníze poskytli svým fanouškům více ze svého soukromí. Mohou sdílet zcela běžné fotografie a informace, mohou však uveřejnit třeba právě i akty.

Jessica Andráde si z aktů hlavu nedělá

Informace o uniknutých fotografiích Jessice Andráde naštěstí nedělají velké vrásky. Podle svých slov počítala s možností, že se fotografie prosáknou na veřejnost a svých činů vůbec nelituje. Fotografie prý nafotila kvůli jedné osobě. A nakonec je prý dokonce ráda, že se dostaly na veřejnost právě teď, kdy je její tělo stále dostatečně hezké.

Jessica Andráde na poplatcích na platformě Only Fans vydělala spoustu peněz. Podle svých slov díky nim mohla zaplatit šest až sedm měsíců nájmu v Las Vegas, platit účty a ještě podporovat svojí rodinu a rodinu své manželky.

Uniknuté fotografie nakonec mohou být velkým přínosem. O této situaci se totiž nyní píše po celém světě, což by mělo zvýšit návštěvnost Jessicina profilu.

Jessica Andráde má profesionální bilanci 21:9. V nejprestižnější MMA organizaci na světě UFC bojuje od roku 2013.

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Fotbal

Populární MMA zápasník Jiří "Denisa" Procházka se o víkendu chystá do akce, nikoliv však té zápasnické. Namísto toho navlékne kopačky a vyběhne hájit čest...

MMA

Jestliže jste si mysleli, že populární irský MMA zápasník Connor McGregor je po zlomenině ze zápasu s Dustinem Poirierem stále mimo zápasovou teplotu, jste na...

MMA

Jason "Mayhem" Miller, bývalý UFC zápasník se opět dostal do křížku se zákonem.

Box

Z bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa se stane moderátor. Chystá se komentovat boxerský zápas Holyfield vs. Belfort.

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Matka Cristiana Ronalda potvrdila, že její vnuk Cristiano Jr. je lepším fotbalistou než byl jeho otec v podobném věku. 

Hokej

Hokejista kladenských Rytířů Tomáš Plekanec a bývalá tenistka Lucie Šafářová si po několikaletém vztahu konečně řekli své ano. Život na hromádce je už evidentně...

Hokej

Český deník Sport přišel s informací, že šéf českého hokeje Tomáš Král byl agentem StB a donášel na své nadřízené kolegy.

Olympiáda

Olympijská šampionka Wilsonová se nakazila Covid-19 a skončila v nemocnici i přestože proti nemoci byla plně očkovaná. 

Fotbal

Romeo Beckham si odbyl svůj profesionální debut, přičemž nastoupil na pravém křídle, stejně jako jeho známý otec David Beckham.

Fotbal

Messiho nová kapitola se nevyvíjí dobře. Během premiéry v dresu PSG fanoušci začali tvrdit, že jejich oblíbený tým nikdy nehrál hůře. A v domácí...

Reklama