Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Motosport

Premiéra dokumentu o Michaelu Schumacherovi se blíží,. Manželka naznačila, jak na tom bývalá hvězda F1 je

Je tomu už 8 let, kdy bývalá hvězda Formule 1 Michael Schumacher při nehodě na lyžích utrpěl vážné zranění hlavy. Od té doby se po “Schumim” slehla zem a jednou za čas se spekuluje o tom, jak na tom motoristický velikán vlastně je. 

michael-schumacher
O stavu Michaela Schumachera se stále spekuluje, leccos však prozradí plánovaný dokument. / Zdroj: F1

Mnohé by měl odhalit rozsáhlý dokument s názvem “Schumacher”, který se bude vysílat na Netflixu 15. září. S předstihem však z tohoto dokumentu “uniklo” několik záběrů (jejichž prostřednictvím tvůrci chtějí dokument promovat).

Z těchto záběrů je přitom víceméně jasné, že se Schumacherem je to špatné. Posuďte sami: “Michael mi chybí každý den. Ale je stále tady, je jiný, ale je tu. Neustále mi ukazuje, jak silný je. Každý den” uvedla Schumiho manželka Corinna v jednom ze záběrů.

Michael Schumacher a jeho poslední chvíle

A dále pokračuje: “Závody jsme vždy nějak v bezpečí zvládli. I proto jsem si byla jistá, že má hned několik strážných andělů, kteří ho chrání.”

“Nikdy jsem nevinila boha, za to že se to stalo. Ta nehoda byla strašná smůla. Ta největší smůla, jakou člověk v životě může mít. Asi si člověk kolem sebe vystaví ochrannou zeď z nějaké naivity, ale opravdu mě nenapadlo, že by se Michaelovi mohlo něco stát”, nakonec uvedla nyní již 52letá manželka jednoho z nejlepších pilotů F1 v historii.

Dokument by měl obsahovat několik nepublikovaných záběrů ze soukromí rodiny Schumacherových, podle všeho se však bude jednat o záběry pořízené před nehodou. Jedním z nich by měl být také záběr z francouzských Alp natočený těsně před Michaelovou nehodou. Světoznámý pilot na ní říká: “Sníh není ideální, můžeme odletět do Dubaje”. Kdo ví, kde by byl Michael teď.

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Motosport

Pokud jste po neodjeté Velké ceně Belgie měli pocit, že nás ve Formuli 1 nemůže už nic překvapit, Velká cena Itálie vám vzala vítr...

Motosport

Ve Formuli 1 doutná přestupová "bomba", podle nejnovějších zpráv by totiž Mercedes, i kvůli odchodu Kimiho Räikkönena do závodnického důchodu, pro příští sezónu měl...

Motosport

Velká cena Nizozemska byla poměrně jednotvárná. Vítězství si pohlídal domácí závodník Max Verstappen, který do závodu startoval z první pozice. 

Motosport

Finský šampion Formule 1 na svém instagramovém účtu oznámil, že po sezóně ukončí svou kariéru.

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Matka Cristiana Ronalda potvrdila, že její vnuk Cristiano Jr. je lepším fotbalistou než byl jeho otec v podobném věku. 

Hokej

Hokejista kladenských Rytířů Tomáš Plekanec a bývalá tenistka Lucie Šafářová si po několikaletém vztahu konečně řekli své ano. Život na hromádce je už evidentně...

Hokej

Český deník Sport přišel s informací, že šéf českého hokeje Tomáš Král byl agentem StB a donášel na své nadřízené kolegy.

Olympiáda

Olympijská šampionka Wilsonová se nakazila Covid-19 a skončila v nemocnici i přestože proti nemoci byla plně očkovaná. 

Fotbal

Romeo Beckham si odbyl svůj profesionální debut, přičemž nastoupil na pravém křídle, stejně jako jeho známý otec David Beckham.

Fotbal

Messiho nová kapitola se nevyvíjí dobře. Během premiéry v dresu PSG fanoušci začali tvrdit, že jejich oblíbený tým nikdy nehrál hůře. A v domácí...

Reklama