Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Legendární fotbalista Pelé podstoupil operaci kvůli nádoru ve střevech

Legendární fotbalista Pelé oznámil, že je po úspěšné operaci tlustého střeva. Během operace mu byl odstraněn podezřelý útvar.

pele
Pelé je už několik dní v nemocnici. / Zdroj: CNN News

Pelé fanouškům původně tvrdil, že do nemocnice se chystá kvůli rutinní prohlídce a odběrům. Nemocnice ho přijala minulé úterý, o dva dny později podstoupil zmiňovanou operaci.

V současné chvíli se Pelé nachází na jednotce intenzivní péče, kde jsou po operaci sledovány všechny jeho funkce. Nemocnice přitom uvedla, že se ještě během dneška přesune na běžný pokoj.

Pelé právě oslavil jubileum

Brazilská fotbalová legenda minulý rok oslavila 80. let. Operace nádoru přitom není jeho první operací. Před pár lety podstoupil operaci kyčle a od té doby lehce kulhá.

Pelé s fanoušky komunikuje prostřednictvím sociální sítě Twitter. Jeho účet sleduje přes 2,7 milionu fanoušků.

Reklama. Posunutím pokračujte.
Číst
Benjamin Mendy byl propuštěn na kauci
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Kazuyoshi Miura, nejstarší profesionální fotbalista na světě, podepsal další roční kontrakt. 

Fotbal

Newcastle se podle dostupných zpráv snaží v zimním přestupovém okně přivést obránce Diego Carlose. A k němu se váže jedna z nejbizarnějších rozhodcovských historek na světě.

Fotbal

Zápas mezi Mali a Tuniskem na Africkém poháru národů se změnil ve frašku po neuvěřitelných verdiktech hlavního sudího.

Fotbal

Cristiano Ronaldo je skvělým útočníkem, každý ovšem už tak nějak tuší, že dozadu se mu „tahat“ nechce. Jak špatné to s ním v tomto...

Fotbal

Měl být společně s Lionelem Messim hlavní tváří Barcelony. Schopnosti na to rozhodně měl. Jenže brazilský útočník Coutinho se v katalánském klubu nechytil a...

Fotbal

Před pár dny potvrdil trenér Arsenalu Michael Arteta, že je připraven posílit svůj kádr i za cenu vyšší částky, kterou bude muset za nákup...

Reklama