Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Zápas mezi Brazílií a Argentinou skončil ještě před koncem z bizarních důvodů

Měl to být vrchol jihoamerického kvalifikačního cyklu na Mistrovství světa ve fotbale 2022. Zápas mezi Brazílií a Argentinou se však ani pořádně nerozehrál. 

brazilii-a-argentinou
Zápas mezi Brazílií a Argentinou byl předčasně ukončen. / Zdroj: France 24

Což o to, zápas začal podle předpokladů, přibližně po pěti minutách zápasu však na hřiště vtrhla Hygiena společně s několika policisty a zápas přerušila. Přibližně po hodině byl potom zápas ukončen.

Zprávy uvádějí, že k přerušení a následnému ukončení zápasu došlo kvůli nedodržení povinné karantény. Toho se přitom měly dopustit čtyři hráči anglické Premier League – Cristian Romero, Giovani Lo Celso (oba z Tottenhamu), Emiliano Martinez a Emi Buendia (oba Aston Villa).

Trojice jmenovaných hráčů, Cristian Romero, Giovani Lo Celso a Emiliano Marinez přitom byli přímo v základní sestavě, Emi Buendia seděl na lavičce.

Zápas mezi Brazílií a Argentinou postupuje k disciplinární komisi

Předčasně ukončeným zápasem mezi Brazílií a Argentinou se nyní bude zabývat disciplinární komise.

V Brazílii podle všeho platí nařízení 14denní karantény pro všechny lidi přijíždějící z Velké Británie. Zmiňovaní Argentinci při příjezdu údajně tvrdili, že nepřicestovali z Velké Británie, což nebyla pravda.

„Anvisa (brazilská agentura pro zdravotnický dohled) považuje tuto situaci za vážně zdravotnické riziko a proto pověřila místní zdravotní úřady nařízením okamžité karantény na hráče, kteří se tu nesmí nijak pohybovat a musí jim být zakázán pobyt na brazilském území“ uvedla agentura ve svém prohlášení.

Kvůli koronavirovým opatřením na kvalifikační zápasy MS ve fotbale neodcestovala velká spousta hráčů z Premier League. Kupříkladu Brazílie jich postrádala hned devět.

Číst
Tipsport: Liga místo Fortuna: Ligy? Jednička na trhu nabídla české fotbalové lize sponzorství
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Fotbalovému záložníkovi Manchesteru United Bruno Fernandesovi došlo trpělivost se spoluhráči Fredem a Alexem Tellesem. Když natáčeli video pro marketingovou agenturu, ostře na ně vyjel.

Fotbal

Sázková společnost Tipsport projevila zájem o převzetí sponzorství nejvyšší české fotbalové ligy a druhé nejvyšší české fotbalové ligy.

Fotbal

Po svém návratu z Juventusu strávil zatím Ronaldo v dresu Manchesteru United pouhý jeden rok a už se čile spekuluje o tom, že opět...

Fotbal

Bývalý hráč Realu Madrid Gareth Bale je údajně před podpisem smlouvy s americkým fotbalovým klubem Los Angeles FC.

Fotbal

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin převlékl dres a místo bruslí nazul kopačky.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Reklama