Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Zápas mezi Brazílií a Argentinou skončil ještě před koncem z bizarních důvodů

Měl to být vrchol jihoamerického kvalifikačního cyklu na Mistrovství světa ve fotbale 2022. Zápas mezi Brazílií a Argentinou se však ani pořádně nerozehrál. 

brazilii-a-argentinou
Zápas mezi Brazílií a Argentinou byl předčasně ukončen. / Zdroj: France 24

Což o to, zápas začal podle předpokladů, přibližně po pěti minutách zápasu však na hřiště vtrhla Hygiena společně s několika policisty a zápas přerušila. Přibližně po hodině byl potom zápas ukončen.

Zprávy uvádějí, že k přerušení a následnému ukončení zápasu došlo kvůli nedodržení povinné karantény. Toho se přitom měly dopustit čtyři hráči anglické Premier League – Cristian Romero, Giovani Lo Celso (oba z Tottenhamu), Emiliano Martinez a Emi Buendia (oba Aston Villa).

Trojice jmenovaných hráčů, Cristian Romero, Giovani Lo Celso a Emiliano Marinez přitom byli přímo v základní sestavě, Emi Buendia seděl na lavičce.

Zápas mezi Brazílií a Argentinou postupuje k disciplinární komisi

Předčasně ukončeným zápasem mezi Brazílií a Argentinou se nyní bude zabývat disciplinární komise.

V Brazílii podle všeho platí nařízení 14denní karantény pro všechny lidi přijíždějící z Velké Británie. Zmiňovaní Argentinci při příjezdu údajně tvrdili, že nepřicestovali z Velké Británie, což nebyla pravda.

“Anvisa (brazilská agentura pro zdravotnický dohled) považuje tuto situaci za vážně zdravotnické riziko a proto pověřila místní zdravotní úřady nařízením okamžité karantény na hráče, kteří se tu nesmí nijak pohybovat a musí jim být zakázán pobyt na brazilském území” uvedla agentura ve svém prohlášení.

Kvůli koronavirovým opatřením na kvalifikační zápasy MS ve fotbale neodcestovala velká spousta hráčů z Premier League. Kupříkladu Brazílie jich postrádala hned devět.

Reklama. Posunutím pokračujte.
  Messiho domácí premiéra dopadla hrozně. Musel ze hřiště a viditelně ho to štvalo
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Matka Cristiana Ronalda potvrdila, že její vnuk Cristiano Jr. je lepším fotbalistou než byl jeho otec v podobném věku. 

Hokej

Hokejista kladenských Rytířů Tomáš Plekanec a bývalá tenistka Lucie Šafářová si po několikaletém vztahu konečně řekli své ano. Život na hromádce je už evidentně...

Hokej

Český deník Sport přišel s informací, že šéf českého hokeje Tomáš Král byl agentem StB a donášel na své nadřízené kolegy.

Olympiáda

Olympijská šampionka Wilsonová se nakazila Covid-19 a skončila v nemocnici i přestože proti nemoci byla plně očkovaná. 

Fotbal

Romeo Beckham si odbyl svůj profesionální debut, přičemž nastoupil na pravém křídle, stejně jako jeho známý otec David Beckham.

Fotbal

Messiho nová kapitola se nevyvíjí dobře. Během premiéry v dresu PSG fanoušci začali tvrdit, že jejich oblíbený tým nikdy nehrál hůře. A v domácí...

Reklama