Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Zápas mezi Brazílií a Argentinou skončil ještě před koncem z bizarních důvodů

Měl to být vrchol jihoamerického kvalifikačního cyklu na Mistrovství světa ve fotbale 2022. Zápas mezi Brazílií a Argentinou se však ani pořádně nerozehrál. 

brazilii-a-argentinou
Zápas mezi Brazílií a Argentinou byl předčasně ukončen. / Zdroj: France 24

Což o to, zápas začal podle předpokladů, přibližně po pěti minutách zápasu však na hřiště vtrhla Hygiena společně s několika policisty a zápas přerušila. Přibližně po hodině byl potom zápas ukončen.

Zprávy uvádějí, že k přerušení a následnému ukončení zápasu došlo kvůli nedodržení povinné karantény. Toho se přitom měly dopustit čtyři hráči anglické Premier League – Cristian Romero, Giovani Lo Celso (oba z Tottenhamu), Emiliano Martinez a Emi Buendia (oba Aston Villa).

Trojice jmenovaných hráčů, Cristian Romero, Giovani Lo Celso a Emiliano Marinez přitom byli přímo v základní sestavě, Emi Buendia seděl na lavičce.

Zápas mezi Brazílií a Argentinou postupuje k disciplinární komisi

Předčasně ukončeným zápasem mezi Brazílií a Argentinou se nyní bude zabývat disciplinární komise.

V Brazílii podle všeho platí nařízení 14denní karantény pro všechny lidi přijíždějící z Velké Británie. Zmiňovaní Argentinci při příjezdu údajně tvrdili, že nepřicestovali z Velké Británie, což nebyla pravda.

„Anvisa (brazilská agentura pro zdravotnický dohled) považuje tuto situaci za vážně zdravotnické riziko a proto pověřila místní zdravotní úřady nařízením okamžité karantény na hráče, kteří se tu nesmí nijak pohybovat a musí jim být zakázán pobyt na brazilském území“ uvedla agentura ve svém prohlášení.

Kvůli koronavirovým opatřením na kvalifikační zápasy MS ve fotbale neodcestovala velká spousta hráčů z Premier League. Kupříkladu Brazílie jich postrádala hned devět.

Reklama. Posunutím pokračujte.
Číst
TOP 5 nejdražších přestupů v historii
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Kapitán a lídr gabonské reprezentace Pierre-Emerick Aubameyang se vrací z Afrického poháru národů zpět do Arsenalu. Vinu na tom nesou potíže se srdcem, které...

Ostatní

Po více než šesti týdnech se vrátili z Antarktické expedice na Mt.Vinson a jižní pól domů do České republiky čeští polárníci Petr Horký a...

Fotbal

Cristiano Ronaldo uvedl, že jeho fotbalovými vzory byli brazilské legendy Ronaldinho a Ronaldo Nazario. Zároveň však nezapomněl zavtipkovat o tom, že vyhrál více individuálních...

Fotbal

Dva nejdražší hráči současnosti budou s největší pravděpodobností v nejbližší době měnit dres. Zatímco u Kyliana Mbappého to bude nejspíše zadarmo, jelikož mu končí...

Fotbal

Kazuyoshi Miura, nejstarší profesionální fotbalista na světě, podepsal další roční kontrakt. 

Fotbal

Newcastle se podle dostupných zpráv snaží v zimním přestupovém okně přivést obránce Diego Carlose. A k němu se váže jedna z nejbizarnějších rozhodcovských historek na světě.

Reklama