Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Jesse Lingard přiznal závislost na alkoholu

Odchovanec Manchesteru United Jesse Lingard přiznal, že měl velké problémy s alkoholem. Podle jeho slov nechybělo hodně a nebylo cesty zpět.

Jesse Lingard, fotbalista
Jesse Lingard měl problémy s alkoholem. / Zdroj: Sport News

Jesse Lingard prý alkoholem zaháněl své trápení z toho, že se jeho fotbalová kariéra nevyvíjí úplně nejlépe. Naštěstí však odešel na jarní hostování do West Hamu, kde vedle českých reprezentantů Součka a Coufala opět našel formu.

Jesse Lingard se navíc přiznal, že po obrovské kritice fanoušků na sociálních sítích dokonce přemýšlel o tom, že se sbalí a odejde hrát do Číny nebo Saudské Arábie, kam v poslední době odchází stále více hvězdných fotbalistů. Nikoliv kvůli penězům, ale kvůli pošramocenému sebevědomí.

„Na trávník jsem se dostal, ale hra kolem mě jenom plynula, jako bych tam ani nebyl“ popisoval Lingard nelehké období v rozhovoru pro Daily Mail.

Jesse Lingard se bál chodit mezi lidi

Pošlapané sebevědomí vedlo až k sociální fóbii, kdy se Lingard obával dokonce i tankování svého automobilu. Pořád měl totiž na mysli velkou spoustu kritiků, kteří na něj venku čekají. Tyto problémy pak vyústili v osamocené večerní popíjení.

V nejhorších chvílích fotbalovou hvězdu podržel jeho bratr, který rozjel záchrannou akci Jesse 2.0. Bratr prý fotbalistovi pouštěl videa z dob, kdy hrál v nejlepší formě a snažil se mu připomenout, kdo vlastně je.

Zdaleka největší účinek však měl odchod z Old Trafford. David Moyes si Lingarda vyžádal do tehdy rozjetého West Hamu a Lingard se uchytil. Během půlročního hostování vstřelil 9 gólů a opět je v top formě. Doufejme, že už k žádné horší chvilce u Lingarda nedojde.

  Matka Cristiana Ronalda řekla, že Cristiano Jr. je lepším hráčem, než byl ve stejném věku jeho otec
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Fotbal

Přestupní období většiny evropských soutěží pomalu končí a týmy tak mohou rekapitulovat, komu se jak na přestupním trhu dařilo. Ohledně prodeje hráčů byla z...

Fotbal

Britská královna Alžběta II. prozradila, jakému fotbalovému týmu fandí. A překvapila tím i svoje zaměstnance.

Fotbal

Veřejné vyzývání k očkování proti Covid-19 se sice nenosí, protože v epidemií rozpolcené společnosti se vždycky najdou nějací odpůrci, trenér Brightonu se do toho...

Fotbal

Real Madrid je zdaleka nejúspěšnějším španělským fotbalovým klubem, což dokládá i počet získaných titulů. Real La Ligu vyhrál už ve 34 případech, Barcelona potom...

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Matka Cristiana Ronalda potvrdila, že její vnuk Cristiano Jr. je lepším fotbalistou než byl jeho otec v podobném věku. 

Hokej

Hokejista kladenských Rytířů Tomáš Plekanec a bývalá tenistka Lucie Šafářová si po několikaletém vztahu konečně řekli své ano. Život na hromádce je už evidentně...

Hokej

Český deník Sport přišel s informací, že šéf českého hokeje Tomáš Král byl agentem StB a donášel na své nadřízené kolegy.

Olympiáda

Olympijská šampionka Wilsonová se nakazila Covid-19 a skončila v nemocnici i přestože proti nemoci byla plně očkovaná. 

Fotbal

Romeo Beckham si odbyl svůj profesionální debut, přičemž nastoupil na pravém křídle, stejně jako jeho známý otec David Beckham.

Fotbal

Messiho nová kapitola se nevyvíjí dobře. Během premiéry v dresu PSG fanoušci začali tvrdit, že jejich oblíbený tým nikdy nehrál hůře. A v domácí...

Reklama