Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Jesse Lingard přiznal závislost na alkoholu

Odchovanec Manchesteru United Jesse Lingard přiznal, že měl velké problémy s alkoholem. Podle jeho slov nechybělo hodně a nebylo cesty zpět.

Jesse Lingard, fotbalista
Jesse Lingard měl problémy s alkoholem. / Zdroj: Sport News

Jesse Lingard prý alkoholem zaháněl své trápení z toho, že se jeho fotbalová kariéra nevyvíjí úplně nejlépe. Naštěstí však odešel na jarní hostování do West Hamu, kde vedle českých reprezentantů Součka a Coufala opět našel formu.

Jesse Lingard se navíc přiznal, že po obrovské kritice fanoušků na sociálních sítích dokonce přemýšlel o tom, že se sbalí a odejde hrát do Číny nebo Saudské Arábie, kam v poslední době odchází stále více hvězdných fotbalistů. Nikoliv kvůli penězům, ale kvůli pošramocenému sebevědomí.

„Na trávník jsem se dostal, ale hra kolem mě jenom plynula, jako bych tam ani nebyl“ popisoval Lingard nelehké období v rozhovoru pro Daily Mail.

Jesse Lingard se bál chodit mezi lidi

Pošlapané sebevědomí vedlo až k sociální fóbii, kdy se Lingard obával dokonce i tankování svého automobilu. Pořád měl totiž na mysli velkou spoustu kritiků, kteří na něj venku čekají. Tyto problémy pak vyústili v osamocené večerní popíjení.

V nejhorších chvílích fotbalovou hvězdu podržel jeho bratr, který rozjel záchrannou akci Jesse 2.0. Bratr prý fotbalistovi pouštěl videa z dob, kdy hrál v nejlepší formě a snažil se mu připomenout, kdo vlastně je.

Zdaleka největší účinek však měl odchod z Old Trafford. David Moyes si Lingarda vyžádal do tehdy rozjetého West Hamu a Lingard se uchytil. Během půlročního hostování vstřelil 9 gólů a opět je v top formě. Doufejme, že už k žádné horší chvilce u Lingarda nedojde.

Číst
Švýcarský reprezentant Granit Xhaka je podezřelý ze sázkového podvodu
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Fotbal

Po svém návratu z Juventusu strávil zatím Ronaldo v dresu Manchesteru United pouhý jeden rok a už se čile spekuluje o tom, že opět...

Fotbal

V anglické Premier League se po delší době zase děly věci. Trenér Vieira po zápase skopnul slavícího fanouška k zemi.

Fotbal

Je to jen pár dnů, co bylo oficiálně oznámeno, že norský kanonýr Erling Haaland se od července stane hráčem Manchesteru City. Kromě anglického celku...

Fotbal

Anglická Premier League je nejlépe placenou soutěží na světě. Platí to však nejen pro hráče, ale také pro manažery jednotlivých klubů. V tomto článku...

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Fotbalovému záložníkovi Manchesteru United Bruno Fernandesovi došlo trpělivost se spoluhráči Fredem a Alexem Tellesem. Když natáčeli video pro marketingovou agenturu, ostře na ně vyjel.

Fotbal

Sázková společnost Tipsport projevila zájem o převzetí sponzorství nejvyšší české fotbalové ligy a druhé nejvyšší české fotbalové ligy.

Fotbal

Po svém návratu z Juventusu strávil zatím Ronaldo v dresu Manchesteru United pouhý jeden rok a už se čile spekuluje o tom, že opět...

Fotbal

Bývalý hráč Realu Madrid Gareth Bale je údajně před podpisem smlouvy s americkým fotbalovým klubem Los Angeles FC.

Fotbal

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin převlékl dres a místo bruslí nazul kopačky.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Reklama