Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Trenér Brightonu prožil tragédii, nyní vyzývá k očkování proti Covid-19

Veřejné vyzývání k očkování proti Covid-19 se sice nenosí, protože v epidemií rozpolcené společnosti se vždycky najdou nějací odpůrci, trenér Brightonu se do toho ovšem pustil – možným negativním reakcím navzdory.

graham-potter
Graham Potter kvůli Covidu přišel o blízkého člověka. / Zdroj: Angola News

Trenér Brightonu Graham Potter má přitom k tomuto postoji velmi dobrý důvod. Podle jeho slov kvůli Covid-19 přišel o příbuzného a to navíc velice rychle.

Graham Potter uvedl: “Měl jsem to z první ruky. Příbuzný nebyl očkovaný a bohužel nemoci podlehl”.

Dále pak narážel na některé předsudky: “Bylo mu osmačtyřicet, takže samozřejmě byl starší než hráči, ale pořád byl mladý a měl dvě děti.”

Trenér Brightonu poukazuje na možný rychlý konec

“Zemřel minulý týden a šlo to s ním hodně rychle z kopce. Hrozně mě to zasáhlo. Bylo strašné sledovat to. Proto každému radím, aby se nechal naočkovat, protože takovou tragédii bych nikomu nepřál.”

Za taková slova samozřejmě nikoho nelze odsoudit a trenér šestnáctého celku Premier League se na rozdíl od některých dalších zatím nesetkal s urážlivými či jinak výrazně negativními názory.

  Matka Cristiana Ronalda řekla, že Cristiano Jr. je lepším hráčem, než byl ve stejném věku jeho otec
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Fotbal

Přestupní období většiny evropských soutěží pomalu končí a týmy tak mohou rekapitulovat, komu se jak na přestupním trhu dařilo. Ohledně prodeje hráčů byla z...

Fotbal

Odchovanec Manchesteru United Jesse Lingard přiznal, že měl velké problémy s alkoholem. Podle jeho slov nechybělo hodně a nebylo cesty zpět.

Fotbal

Real Madrid je zdaleka nejúspěšnějším španělským fotbalovým klubem, což dokládá i počet získaných titulů. Real La Ligu vyhrál už ve 34 případech, Barcelona potom...

Fotbal

Anglický fotbalista Jack Grealish usiluje o přestup do Manchesteru City, fanoušci ovšem odhalili, že tento klub nenávidí.

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Matka Cristiana Ronalda potvrdila, že její vnuk Cristiano Jr. je lepším fotbalistou než byl jeho otec v podobném věku. 

Hokej

Hokejista kladenských Rytířů Tomáš Plekanec a bývalá tenistka Lucie Šafářová si po několikaletém vztahu konečně řekli své ano. Život na hromádce je už evidentně...

Hokej

Český deník Sport přišel s informací, že šéf českého hokeje Tomáš Král byl agentem StB a donášel na své nadřízené kolegy.

Olympiáda

Olympijská šampionka Wilsonová se nakazila Covid-19 a skončila v nemocnici i přestože proti nemoci byla plně očkovaná. 

Fotbal

Romeo Beckham si odbyl svůj profesionální debut, přičemž nastoupil na pravém křídle, stejně jako jeho známý otec David Beckham.

Fotbal

Messiho nová kapitola se nevyvíjí dobře. Během premiéry v dresu PSG fanoušci začali tvrdit, že jejich oblíbený tým nikdy nehrál hůře. A v domácí...

Reklama