Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Box

Nově narozená holčička Tysona Furyho a jeho ženy Paris byla tři minuty po smrti, pak se ji podařilo oživit

Profesionální boxer a mistr světa v těžké váze prožívá šílené období. Dlouholetá manželka Paris mu před pár dny porodila dcerku Athenu, s tou to však vypadalo velice špatně. 

tyson-fury-paris-athena
Tyson Fury a jeho žena Paris nyní mají starostí až nad hlavu. / Zdroj: Flipboard

Gypsy King, jak se mu v jeho rodné Velké Británii nazývá, má s vnadnou Paris celkem 6 dětí. Jeho šesté dítě však podle jeho slov bylo dlouhé tři minuty po smrti. Následně se ho doktorům povedlo vzkřísit.

Tysonův otec John nedávno veřejně pochválil nemocnici Alder Hey Childrens Hospital, kde je malá Athena hospitalizovaná. A zároveň uvedl, že holčička pomalu přestává potřebovat plicní ventilátor a další přístroje, které ji udržovaly při životě.

Paris a Athena jsou v pořádku

Samotný Tyson Fury, kterému bylo před pár dny 33 let, se na svém instagramovém účtu rozepsal v podobně pozitivním duchu: “Aktualizace pro všechny. Baby Athena si vede dobře a má za sebou celý den bez ventilátoru. Děkuji všem za modlitby, stále jsme na jednotce intenzivní péče. Děkuji všem doktorům a sestřičkám. Bůh vám všem žehnej.”

Tyson Fury v těchto dnech založil svým jménem sbírku pro zmiňovanou nemocnici. Požadovaná částka 50 tisíc britský liber byla zafinancována už z více než poloviny. Vděčný zápasník se kvůli sbírce rozhodl vydražit také dva WBC pásy.

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Matka Cristiana Ronalda potvrdila, že její vnuk Cristiano Jr. je lepším fotbalistou než byl jeho otec v podobném věku. 

Hokej

Hokejista kladenských Rytířů Tomáš Plekanec a bývalá tenistka Lucie Šafářová si po několikaletém vztahu konečně řekli své ano. Život na hromádce je už evidentně...

Hokej

Český deník Sport přišel s informací, že šéf českého hokeje Tomáš Král byl agentem StB a donášel na své nadřízené kolegy.

Olympiáda

Olympijská šampionka Wilsonová se nakazila Covid-19 a skončila v nemocnici i přestože proti nemoci byla plně očkovaná. 

Fotbal

Romeo Beckham si odbyl svůj profesionální debut, přičemž nastoupil na pravém křídle, stejně jako jeho známý otec David Beckham.

Fotbal

Messiho nová kapitola se nevyvíjí dobře. Během premiéry v dresu PSG fanoušci začali tvrdit, že jejich oblíbený tým nikdy nehrál hůře. A v domácí...

Reklama