Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Tenis

Česká tenistka Markéta Vondroušová se zasnoubila. Kdo je její vyvolený?

Česká tenistka Markéta Vondroušová prožívá nádherné období. Na Olympijských hrách v Tokiu brala stříbrnou medaili, díky níž zavřela pusu hojnému počtu lidí, kteří o její nominaci pochybovali. Jenom o pár dní později se pak mohla radovat také ze žádosti o ruku.

marketa-vondrousova-zasnoubeni
Markéta Vondroušová se chystá na svatbu se svým dlouholetým přítelem. / Zdroj: Instagram

Markéta Vondroušová o svém zasnoubení informovala na instagramovém účtu. K oznámení pak přidala jak fotku prstýnku, tak i fotku svého přítele.

Pozornější fanoušci moc dobře vědí, že se jedná o tenistu Štěpána. A že to není žádná náhodná známost, ale dlouhodobá láska. O tom svědčí i i další Markétini instagramové příspěvky. Fotografie se Štěpánem zde můžete dohledat i několik let dozadu.

Markéta Vondroušová přijímá gratulace

Na oznámení zasnoubení již stihlo zareagovat několik profesionálních tenistek včetně Andrey Sestini-Hlaváčkové, poměrně čerstvé maminky, Viktorie Kuzmové nebo Kiki Bertensové.

Markéta Vondroušová se při svém olympijském tažení zasloužila o obrovské překvapení, když nejprve vyřadila domácí tenisovou hvězdu Naomi Osakovou a poté dosáhla až na stříbrnou medaili.

Markéta Vondroušová je teprve 22letá tenisová hráčka, jejíž největší dosavadní úspěch (kromě stříbrné medaile z OH) je finále na French Open v roce 2019.

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Olympiáda

Česká tenistka Markéta Vondroušová slaví senzační hru. V osmifinále porazila domácí hráčku Naomi Osakovou. 

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Matka Cristiana Ronalda potvrdila, že její vnuk Cristiano Jr. je lepším fotbalistou než byl jeho otec v podobném věku. 

Hokej

Hokejista kladenských Rytířů Tomáš Plekanec a bývalá tenistka Lucie Šafářová si po několikaletém vztahu konečně řekli své ano. Život na hromádce je už evidentně...

Hokej

Český deník Sport přišel s informací, že šéf českého hokeje Tomáš Král byl agentem StB a donášel na své nadřízené kolegy.

Olympiáda

Olympijská šampionka Wilsonová se nakazila Covid-19 a skončila v nemocnici i přestože proti nemoci byla plně očkovaná. 

Fotbal

Romeo Beckham si odbyl svůj profesionální debut, přičemž nastoupil na pravém křídle, stejně jako jeho známý otec David Beckham.

Fotbal

Messiho nová kapitola se nevyvíjí dobře. Během premiéry v dresu PSG fanoušci začali tvrdit, že jejich oblíbený tým nikdy nehrál hůře. A v domácí...

Reklama