Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Tenis

Česká tenistka Markéta Vondroušová se zasnoubila. Kdo je její vyvolený?

Česká tenistka Markéta Vondroušová prožívá nádherné období. Na Olympijských hrách v Tokiu brala stříbrnou medaili, díky níž zavřela pusu hojnému počtu lidí, kteří o její nominaci pochybovali. Jenom o pár dní později se pak mohla radovat také ze žádosti o ruku.

marketa-vondrousova-zasnoubeni
Markéta Vondroušová se chystá na svatbu se svým dlouholetým přítelem. / Zdroj: Instagram

Markéta Vondroušová o svém zasnoubení informovala na instagramovém účtu. K oznámení pak přidala jak fotku prstýnku, tak i fotku svého přítele.

Pozornější fanoušci moc dobře vědí, že se jedná o tenistu Štěpána. A že to není žádná náhodná známost, ale dlouhodobá láska. O tom svědčí i i další Markétini instagramové příspěvky. Fotografie se Štěpánem zde můžete dohledat i několik let dozadu.

Markéta Vondroušová přijímá gratulace

Na oznámení zasnoubení již stihlo zareagovat několik profesionálních tenistek včetně Andrey Sestini-Hlaváčkové, poměrně čerstvé maminky, Viktorie Kuzmové nebo Kiki Bertensové.

Markéta Vondroušová se při svém olympijském tažení zasloužila o obrovské překvapení, když nejprve vyřadila domácí tenisovou hvězdu Naomi Osakovou a poté dosáhla až na stříbrnou medaili.

Markéta Vondroušová je teprve 22letá tenisová hráčka, jejíž největší dosavadní úspěch (kromě stříbrné medaile z OH) je finále na French Open v roce 2019.

Číst
Au, tohle bolelo! Tenista s českými kořeny Sebastian Korda si při tréninku "narval" do rozkroku
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Olympiáda

Česká tenistka Markéta Vondroušová slaví senzační hru. V osmifinále porazila domácí hráčku Naomi Osakovou. 

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Kazuyoshi Miura, nejstarší profesionální fotbalista na světě, podepsal další roční kontrakt. 

Fotbal

Newcastle se podle dostupných zpráv snaží v zimním přestupovém okně přivést obránce Diego Carlose. A k němu se váže jedna z nejbizarnějších rozhodcovských historek na světě.

Fotbal

Zápas mezi Mali a Tuniskem na Africkém poháru národů se změnil ve frašku po neuvěřitelných verdiktech hlavního sudího.

Fotbal

Cristiano Ronaldo je skvělým útočníkem, každý ovšem už tak nějak tuší, že dozadu se mu „tahat“ nechce. Jak špatné to s ním v tomto...

Fotbal

Měl být společně s Lionelem Messim hlavní tváří Barcelony. Schopnosti na to rozhodně měl. Jenže brazilský útočník Coutinho se v katalánském klubu nechytil a...

Fotbal

Před pár dny potvrdil trenér Arsenalu Michael Arteta, že je připraven posílit svůj kádr i za cenu vyšší částky, kterou bude muset za nákup...

Reklama