Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Tenis

Česká tenistka Markéta Vondroušová se zasnoubila. Kdo je její vyvolený?

Česká tenistka Markéta Vondroušová prožívá nádherné období. Na Olympijských hrách v Tokiu brala stříbrnou medaili, díky níž zavřela pusu hojnému počtu lidí, kteří o její nominaci pochybovali. Jenom o pár dní později se pak mohla radovat také ze žádosti o ruku.

marketa-vondrousova-zasnoubeni
Markéta Vondroušová se chystá na svatbu se svým dlouholetým přítelem. / Zdroj: Instagram

Markéta Vondroušová o svém zasnoubení informovala na instagramovém účtu. K oznámení pak přidala jak fotku prstýnku, tak i fotku svého přítele.

Pozornější fanoušci moc dobře vědí, že se jedná o tenistu Štěpána. A že to není žádná náhodná známost, ale dlouhodobá láska. O tom svědčí i i další Markétini instagramové příspěvky. Fotografie se Štěpánem zde můžete dohledat i několik let dozadu.

Markéta Vondroušová přijímá gratulace

Na oznámení zasnoubení již stihlo zareagovat několik profesionálních tenistek včetně Andrey Sestini-Hlaváčkové, poměrně čerstvé maminky, Viktorie Kuzmové nebo Kiki Bertensové.

Markéta Vondroušová se při svém olympijském tažení zasloužila o obrovské překvapení, když nejprve vyřadila domácí tenisovou hvězdu Naomi Osakovou a poté dosáhla až na stříbrnou medaili.

Markéta Vondroušová je teprve 22letá tenisová hráčka, jejíž největší dosavadní úspěch (kromě stříbrné medaile z OH) je finále na French Open v roce 2019.

Číst
Další zkrat Kyrgiose: Hádka s rozhodčím, rozsekaná raketa
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Olympiáda

Česká tenistka Markéta Vondroušová slaví senzační hru. V osmifinále porazila domácí hráčku Naomi Osakovou. 

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Fotbalovému záložníkovi Manchesteru United Bruno Fernandesovi došlo trpělivost se spoluhráči Fredem a Alexem Tellesem. Když natáčeli video pro marketingovou agenturu, ostře na ně vyjel.

Fotbal

Sázková společnost Tipsport projevila zájem o převzetí sponzorství nejvyšší české fotbalové ligy a druhé nejvyšší české fotbalové ligy.

Fotbal

Po svém návratu z Juventusu strávil zatím Ronaldo v dresu Manchesteru United pouhý jeden rok a už se čile spekuluje o tom, že opět...

Fotbal

Bývalý hráč Realu Madrid Gareth Bale je údajně před podpisem smlouvy s americkým fotbalovým klubem Los Angeles FC.

Fotbal

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin převlékl dres a místo bruslí nazul kopačky.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Reklama