Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Atletika

Atletickým světem otřásá tragédie! Mladý rekordman Cameron Burell je po smrti

Sportovním světě otřásá další tragédie. Po smrti je americký univerzitní rekordman a kmotřenec legendárního Carla Lewise, Cameron Burell. 

cameron-burell
Cameron Burell se mohl stát nejlepším sprinterem na světě. / Zdroj: Social Telecast

Příčina jeho smrti zatím není známa, zahraniční média však čile spekulují, že na rozdíl od nizozemské dráhové cyklistky Podmoreové o život přišel násilnou smrtí.

Některá zahraniční média uvádějí, že Cameron Burell se stal obětí násilného trestného činu v podzemních garážích.

Cameron Burell byl synem Michelle Finn-Burellové a Leroye Burella, kteří získali zlato na olympijských hrách v roce 1992 v Barceloně.

Camerona Burella čekala zářná budoucnost

Cameron Burell se odmalička projevoval jako jeden z největších talentů americké atletiky a očekávalo se, že se brzy zařadí mezi nejlepší sprintery na světě.

Otec zesnulého sportovce napsal: „Jsme velice zarmouceni a všem děkujeme za podporu a modlitby. Více informací poskytneme, až budeme moci.“

Číst
Český hokejista Petr Vrána našel náhradu za utonulou manželku
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin převlékl dres a místo bruslí nazul kopačky.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Cyklistika

Největší svátek cyklistiky a zároveň každoročně jedna z nejsledovanějších událostí sportovního světa se blíží. Tour de France začíná již za necelý týden, tentokrát netradičně...

Cyklistika

Závody horských kol v Jihlavě skončily smrtí jednoho z jezdců. Informoval o tom oficiální web závodu.

Motosport

Španělské hlavní město Madrid vyjádřilo zájem o pořádání závodů Formule 1. A to i přestože ve Španělsku se již jeden závod Formule 1 jezdí.

Tenis

Daniil Medvědev, aktuálně první tenista ATP při zápasu v německém Halle předvedl takový zkrat, že se za něj styděla i jeho manželka.

Reklama