Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Martin Škrtel se vrací na Slovensko, stává se hráčem Trnavy

Světoznámý fotbalový obránce a kapitán slovenské fotbalové reprezentace Martin Škrtel se vrací do své rodné země. V následující sezóně bude působit v Trnavě.

martin-skrtel
Martin Škrtel se vrací do své rodné země. / Zdroj: Šport.sk

Martin Škrtel měl podle dostupných zpráv ve Spartaku Trnava podepsat roční smlouvu na blíže nespecifikovanou částku.

Střední obránce v posledních dvou sezónách působil v tureckém Istanbulu Basaksehir, předtím potom odehrál tři sezóny ve Fenerbahce a osm sezón v Liverpoolu, se kterým vyhrál Anglický ligový pohár.

Martin Škrtel – lídr do kabiny

Škrtelův agent Karol Csontó uvedl, že Martin Škrtel chtěl od začátku hrát za Trnavu, kde v současné chvíli ladí už jenom detaily.

Martin Škrtel je odchovancem slovenské Prievidze. Než se vydal do světa, odehrál pár měsíců také za Trenčín.

Čtyřnásobný vítěz ankety o nejlepšího slovenského fotbalistu roku do roku 2019 pravidelně působil také ve slovenské národní reprezentaci. Ve svých 36 letech je na pokraji profesionální kariéry, s fotbalem se nicméně ještě nehodlá loučit. V Trnavě by měl být hlavní oporou obrany stejně jako mentorem pro mladé fotbalisty a lídrem kabiny.

Číst
Hložek se dostal do nominace na nejlepšího fotbalistu Evropy do 21 let
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin převlékl dres a místo bruslí nazul kopačky.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Cyklistika

Největší svátek cyklistiky a zároveň každoročně jedna z nejsledovanějších událostí sportovního světa se blíží. Tour de France začíná již za necelý týden, tentokrát netradičně...

Cyklistika

Závody horských kol v Jihlavě skončily smrtí jednoho z jezdců. Informoval o tom oficiální web závodu.

Motosport

Španělské hlavní město Madrid vyjádřilo zájem o pořádání závodů Formule 1. A to i přestože ve Španělsku se již jeden závod Formule 1 jezdí.

Tenis

Daniil Medvědev, aktuálně první tenista ATP při zápasu v německém Halle předvedl takový zkrat, že se za něj styděla i jeho manželka.

Reklama