Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Lionel Messi si pobrečel na tiskové konferenci a potvrdil odchod z Barcelony

Lionel Messi na nedělní tiskové konferenci oznámil, že v Barceloně skutečně končí. A přitom si i poplakal.

messi-plakal
Messi se neudržel a svůj odchod z Barcelony oplakal. / Zdroj: Twitter

Zanedlouho poté, co Barcelona potvrdila, že Lionel Messi z klubu odchází, si argentinská hvězda nechala svolat svoji tiskovou konferenci. Spousta odborníků měla za to, že během ní Messi oznámí, do jakého klubu přestoupí, to se ovšem nestalo.

Tisková konference se nesla v duchu loučení s klubem, v němž Messi působil dlouhých 21 let. Když se pak novináři postavili, aby svému oblíbenci zatleskali, propukl v pláč.

V současné chvíli se má za téměř jisté, že Messi půjde do PSG. Podle některých odborníků má Messi v Parku princů podepsat dvouletý kontrakt, přičemž dohoda by měla být oznámena co nevidět.

Kam by Messi mohl přestoupit?

Kromě PSG se spekuluje také s přestupem do Manchesteru City, tam by to ovšem subtilní Messi měl mnohem obtížnější – anglický Premier League je fyzicky náročná soutěž.

Jak bude vypadat Messiho budoucnost tedy zatím nevíme, pouze o ní spekulujeme. Jakmile budou známy další podrobnosti, dáme vám vědět.

Číst
TOP 10: Cristiano Ronaldo „netahá“ dozadu! Ve statistice propadl na plné čáře!
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Fotbal

Lionel Messi byl v PSG mohl skončit už po první sezóně. Podle důvěryhodného zdroje vše záleží na tom, zdali klub dokáže dosáhnout jednoho cíle.

Fotbal

Messiho mateřský fotbalový klub Newells Old Boys zveřejnil vůbec první pozápasový rozhovor své hvězdy.

Fotbal

Hvězdný argentinský útočník Lionel Messi potvrdil, že se chce po svém působení v PSG vrátit zpět do Barcelony.

Fotbal

Malý fanoušek vyvěsil vtipný transparent, kterým se omlouval svému největšímu vzoru Lionelu Messimu za svou matku.

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Kapitán a lídr gabonské reprezentace Pierre-Emerick Aubameyang se vrací z Afrického poháru národů zpět do Arsenalu. Vinu na tom nesou potíže se srdcem, které...

Ostatní

Po více než šesti týdnech se vrátili z Antarktické expedice na Mt.Vinson a jižní pól domů do České republiky čeští polárníci Petr Horký a...

Fotbal

Cristiano Ronaldo uvedl, že jeho fotbalovými vzory byli brazilské legendy Ronaldinho a Ronaldo Nazario. Zároveň však nezapomněl zavtipkovat o tom, že vyhrál více individuálních...

Fotbal

Dva nejdražší hráči současnosti budou s největší pravděpodobností v nejbližší době měnit dres. Zatímco u Kyliana Mbappého to bude nejspíše zadarmo, jelikož mu končí...

Fotbal

Kazuyoshi Miura, nejstarší profesionální fotbalista na světě, podepsal další roční kontrakt. 

Fotbal

Newcastle se podle dostupných zpráv snaží v zimním přestupovém okně přivést obránce Diego Carlose. A k němu se váže jedna z nejbizarnějších rozhodcovských historek na světě.

Reklama