Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Lionel Messi si pobrečel na tiskové konferenci a potvrdil odchod z Barcelony

Lionel Messi na nedělní tiskové konferenci oznámil, že v Barceloně skutečně končí. A přitom si i poplakal.

messi-plakal
Messi se neudržel a svůj odchod z Barcelony oplakal. / Zdroj: Twitter

Zanedlouho poté, co Barcelona potvrdila, že Lionel Messi z klubu odchází, si argentinská hvězda nechala svolat svoji tiskovou konferenci. Spousta odborníků měla za to, že během ní Messi oznámí, do jakého klubu přestoupí, to se ovšem nestalo.

Tisková konference se nesla v duchu loučení s klubem, v němž Messi působil dlouhých 21 let. Když se pak novináři postavili, aby svému oblíbenci zatleskali, propukl v pláč.

V současné chvíli se má za téměř jisté, že Messi půjde do PSG. Podle některých odborníků má Messi v Parku princů podepsat dvouletý kontrakt, přičemž dohoda by měla být oznámena co nevidět.

Kam by Messi mohl přestoupit?

Kromě PSG se spekuluje také s přestupem do Manchesteru City, tam by to ovšem subtilní Messi měl mnohem obtížnější – anglický Premier League je fyzicky náročná soutěž.

Jak bude vypadat Messiho budoucnost tedy zatím nevíme, pouze o ní spekulujeme. Jakmile budou známy další podrobnosti, dáme vám vědět.

Číst
Ronaldo v zápase proti Česku předvedl likvidační faul. Dostal jenom žlutou
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Fotbal

S Lionelem Messim to nevypadá dobře. Po přestupu z Barcelony to s ním jde z kopce, na což nyní ukazuje i statistika světoznámého fotbalového...

Fotbal

Titulní strany sportovních deníků plní především situace kolem Kyliana Mbappého, kterého končí v létě smlouva s PSG a je téměř jisté, že zamíří do...

Fotbal

Bude to šlágr nejen úterního programu Ligy mistrů, ale nejspíše i celého osmifinále Ligy mistrů. PSG se porve o postup se slavným Realem Madrid...

Fotbal

Lionel Messi byl v PSG mohl skončit už po první sezóně. Podle důvěryhodného zdroje vše záleží na tom, zdali klub dokáže dosáhnout jednoho cíle.

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Fotbalovému záložníkovi Manchesteru United Bruno Fernandesovi došlo trpělivost se spoluhráči Fredem a Alexem Tellesem. Když natáčeli video pro marketingovou agenturu, ostře na ně vyjel.

Fotbal

Sázková společnost Tipsport projevila zájem o převzetí sponzorství nejvyšší české fotbalové ligy a druhé nejvyšší české fotbalové ligy.

Fotbal

Po svém návratu z Juventusu strávil zatím Ronaldo v dresu Manchesteru United pouhý jeden rok a už se čile spekuluje o tom, že opět...

Fotbal

Bývalý hráč Realu Madrid Gareth Bale je údajně před podpisem smlouvy s americkým fotbalovým klubem Los Angeles FC.

Fotbal

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin převlékl dres a místo bruslí nazul kopačky.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Reklama