Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Hvězdu Evertonu zatknuli za zneužívání dětí

Necelý měsíc před začátkem nové sezóny Premier League nejvyšší anglickou fotbalovou ligou zmítá pořádný skandál. Kvůli zločinům spojeným s dětmi (pravděpodobně se jedná o zneužívání či dětskou pornografii) byla zatčena hvězda Evertonu.

premier-league-logo-zneuzivani-deti
Hvězda Evertonu je podezřelá ze zločinů spojených s dětmi. / Zdroj: Premier League

Zatčení předcházela domovní prohlídka, v jejímž rámci bylo zabaveno několik věcí. Přibližně o měsíc později si pak policisté došli i pro samotného fotbalistu.

Za zneužívání dětí zatčeným fotbalistou by podle zahraničních médií měl být Gylfi Sigurdsson. Jedná se o islandského reprezentanta, který je ženatý.

Sigurdsson byl zanedlouho po zatčení propuštěn na kauci. Jeho manželka však údajně nevydržela tlak a místo, aby mu byla podporou, odjela k rodičům. Tuší snad něco?

Zatčení Sigurdssona potvrdil také mluvčí Evertonu, ačkoliv nepotvrdil přesné jméno hráče. Klub Sigurdssona vyloučil z týmu minimálně do konce vyšetřování.

  Nepodařený čtvrtek v evropských pohárech. Sparta i Slavia bez bodu, Jablonec remizoval
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Fotbal

Nejvyšší anglická fotbalová liga Premier League řeší další skandál. Kvůli podezření ze sexuálního napadení byl zatčen fotbalista Brightonu.

Fotbal

Přestupní období většiny evropských soutěží pomalu končí a týmy tak mohou rekapitulovat, komu se jak na přestupním trhu dařilo. Ohledně prodeje hráčů byla z...

Fotbal

Odchovanec Manchesteru United Jesse Lingard přiznal, že měl velké problémy s alkoholem. Podle jeho slov nechybělo hodně a nebylo cesty zpět.

Fotbal

Veřejné vyzývání k očkování proti Covid-19 se sice nenosí, protože v epidemií rozpolcené společnosti se vždycky najdou nějací odpůrci, trenér Brightonu se do toho...

Reklama
Reklama

Nové

Biatlon

Ruská lukostřelecká biatlonistka Maria Kornějevová čelí obvinění, že při obětním rituálu zabila patnáctiletého chlapce. 

Nezařazené

Manchester United dokázal vyhrát zápas proti Atalantě v Lize mistrů, ve kterém prohrával 2:0. Fanoušci si však kromě skvělého obratu všimli také pověrčivého chování...

MMA

Konec všem spekulacím! Na české scéně se skutečně objevila zbrusu nová bojová organizace, která nese název Real Right Arena (zkráceně RFA).

MMA

Slavný MMA zápasník Conor McGregor má na krku pořádný průšvih. Podle dostupných zpráv napadl slavného italského DJe, za což mu hrozí až 3 roky...

Fotbal

Nepodařené představení mají za sebou zástupci českého fotbalu ve čtvrtečním dni evropských pohárů. Bodově naprázdno z něj vyšli jak Sparta tak Slavia, čest českému...

MMA

Jiří Procházka za sebou nechal přezdívku "Denisa" a místo ní začal používat "BJP". 

Reklama