Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Hráč ghanské Premier League schválně vstřelil 2 vlastní góly, poté uvedl, že bojoval proti ovlivňování výsledku

V nejvyšší ghanské fotbalové soutěži se odehrála nevídaná podívaná. V sobotním zápase proti Ashanti Gold si jeden z hráčů Inter Allies dal schválně dva vlastní góly. Po zápase tvrdil, že to bylo kvůli tomu, aby zabránil manipulaci s výsledky.

hashim-musah
Hashim Musah je podezřelý ze sázkového podvodu. / Zdroj: 442 G

Zápas mezi Ashanti Gold a Inter Allies byl 5:0 a dohrávalo se v poklidném tempu. Žádný z týmů se do ničeho nehrnul, poté se však dostal na hřiště čtyřiadvacetiletý obránce Hashmin Musah a začaly se dít věci.

V 78. minutě zápasu si Musah převzal míč na vlastní polovině a místo aby se s ním snažil dostat na polovinu soupeře, otočil se a rychle sprintoval k vlastní bráně. O čtyři minuty později se stalo úplně to samé, to ho ovšem brankář vzhledem k předchozímu pokusu chtěl vychytat. Následně se Musha na rozkaz trenéra poroučel ze hřiště.

Inter Allies po zápase oznámilo, že s chováním Musaha nemá nic společného. Samotný hráč v pozápasovém rozhovoru uvedl, že dva vlastní góly dal z toho důvodu, aby zabránil sázkovému podvodu.

Úmysl ghanská Premier League zatím neprokázala

Ghanská fotbalová asociace uvedla, že se případem bude dále zabývat. Pokud Musahovi bude prokázán úmysl manipulovat s výsledky, hrozí mu za to několik let za mřížemi.

Inter Allies je nejhorším týmem ghanské Premier League. V rámci 24 zápasů dokázalo získat pouze 26 bodů při celkovém skóre 28:45.

Reklama. Posunutím pokračujte.

  Matka Cristiana Ronalda řekla, že Cristiano Jr. je lepším hráčem, než byl ve stejném věku jeho otec
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Mario Balotelli se pomstil trenérovi, který o něm ještě v době, kdy hrál za Manchester City uvedl, že je "bez mozku".

Fotbal

Matka Cristiana Ronalda potvrdila, že její vnuk Cristiano Jr. je lepším fotbalistou než byl jeho otec v podobném věku. 

Hokej

Hokejista kladenských Rytířů Tomáš Plekanec a bývalá tenistka Lucie Šafářová si po několikaletém vztahu konečně řekli své ano. Život na hromádce je už evidentně...

Hokej

Český deník Sport přišel s informací, že šéf českého hokeje Tomáš Král byl agentem StB a donášel na své nadřízené kolegy.

Olympiáda

Olympijská šampionka Wilsonová se nakazila Covid-19 a skončila v nemocnici i přestože proti nemoci byla plně očkovaná. 

Fotbal

Romeo Beckham si odbyl svůj profesionální debut, přičemž nastoupil na pravém křídle, stejně jako jeho známý otec David Beckham.

Reklama