Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Hráč ghanské Premier League schválně vstřelil 2 vlastní góly, poté uvedl, že bojoval proti ovlivňování výsledku

V nejvyšší ghanské fotbalové soutěži se odehrála nevídaná podívaná. V sobotním zápase proti Ashanti Gold si jeden z hráčů Inter Allies dal schválně dva vlastní góly. Po zápase tvrdil, že to bylo kvůli tomu, aby zabránil manipulaci s výsledky.

hashim-musah
Hashim Musah je podezřelý ze sázkového podvodu. / Zdroj: 442 G

Zápas mezi Ashanti Gold a Inter Allies byl 5:0 a dohrávalo se v poklidném tempu. Žádný z týmů se do ničeho nehrnul, poté se však dostal na hřiště čtyřiadvacetiletý obránce Hashmin Musah a začaly se dít věci.

V 78. minutě zápasu si Musah převzal míč na vlastní polovině a místo aby se s ním snažil dostat na polovinu soupeře, otočil se a rychle sprintoval k vlastní bráně. O čtyři minuty později se stalo úplně to samé, to ho ovšem brankář vzhledem k předchozímu pokusu chtěl vychytat. Následně se Musha na rozkaz trenéra poroučel ze hřiště.

Inter Allies po zápase oznámilo, že s chováním Musaha nemá nic společného. Samotný hráč v pozápasovém rozhovoru uvedl, že dva vlastní góly dal z toho důvodu, aby zabránil sázkovému podvodu.

Úmysl ghanská Premier League zatím neprokázala

Ghanská fotbalová asociace uvedla, že se případem bude dále zabývat. Pokud Musahovi bude prokázán úmysl manipulovat s výsledky, hrozí mu za to několik let za mřížemi.

Inter Allies je nejhorším týmem ghanské Premier League. V rámci 24 zápasů dokázalo získat pouze 26 bodů při celkovém skóre 28:45.

Reklama. Posunutím pokračujte.

  Gól roku? Schickova střela z poloviny hřiště se nedostala ani mezi první tři
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Reklama
Reklama

Nové

Motosport

Velká cena Maďarska přinesla dosud nevídanou podívanou. Po karambolu na startu a špatném rozhodnutí Lewise Hamiltona vyhrál Esteban Ocon s vozem Alpine.

Olympiáda

Australské kanoistické hvězdě Jessice Foxové pomohl k výhře zlaté medaile velice netradiční prvek. Jednalo se o pánskou ochranu.

Fotbal

Anglický fotbalista Jack Grealish usiluje o přestup do Manchesteru City, fanoušci ovšem odhalili, že tento klub nenávidí.

EURO

Gól Patrika Schicka z poloviny hřiště na EURO 2020 v anketě UEFA o gól roku nestačil ani na první tři místa. 

Cyklistika

Sportovní ředitel Německého cyklistického svazu během závodu hecoval svého svěřence. Jeho slova však byla značně netradiční a navíc ho při tom zachytily kamery.

Olympiáda

Judistický turnaj na Olympijských hrách 2021 přinesl skandál. Rumunský trenér Cluaudia Pusy před zápasem přistoupil ke své svěřenkyni Martyně Trajdosové, vzal ji za klopy...

Reklama