Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Hráč ghanské Premier League schválně vstřelil 2 vlastní góly, poté uvedl, že bojoval proti ovlivňování výsledku

V nejvyšší ghanské fotbalové soutěži se odehrála nevídaná podívaná. V sobotním zápase proti Ashanti Gold si jeden z hráčů Inter Allies dal schválně dva vlastní góly. Po zápase tvrdil, že to bylo kvůli tomu, aby zabránil manipulaci s výsledky.

hashim-musah
Hashim Musah je podezřelý ze sázkového podvodu. / Zdroj: 442 G

Zápas mezi Ashanti Gold a Inter Allies byl 5:0 a dohrávalo se v poklidném tempu. Žádný z týmů se do ničeho nehrnul, poté se však dostal na hřiště čtyřiadvacetiletý obránce Hashmin Musah a začaly se dít věci.

V 78. minutě zápasu si Musah převzal míč na vlastní polovině a místo aby se s ním snažil dostat na polovinu soupeře, otočil se a rychle sprintoval k vlastní bráně. O čtyři minuty později se stalo úplně to samé, to ho ovšem brankář vzhledem k předchozímu pokusu chtěl vychytat. Následně se Musha na rozkaz trenéra poroučel ze hřiště.

Inter Allies po zápase oznámilo, že s chováním Musaha nemá nic společného. Samotný hráč v pozápasovém rozhovoru uvedl, že dva vlastní góly dal z toho důvodu, aby zabránil sázkovému podvodu.

Úmysl ghanská Premier League zatím neprokázala

Ghanská fotbalová asociace uvedla, že se případem bude dále zabývat. Pokud Musahovi bude prokázán úmysl manipulovat s výsledky, hrozí mu za to několik let za mřížemi.

Inter Allies je nejhorším týmem ghanské Premier League. V rámci 24 zápasů dokázalo získat pouze 26 bodů při celkovém skóre 28:45.

Číst
Rozhodčí zemřel na vnitřní krvácení poté, co ho napadli fanoušci za červenou kartu
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Po svém návratu z Juventusu strávil zatím Ronaldo v dresu Manchesteru United pouhý jeden rok a už se čile spekuluje o tom, že opět...

Fotbal

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin převlékl dres a místo bruslí nazul kopačky.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Cyklistika

Největší svátek cyklistiky a zároveň každoročně jedna z nejsledovanějších událostí sportovního světa se blíží. Tour de France začíná již za necelý týden, tentokrát netradičně...

Cyklistika

Závody horských kol v Jihlavě skončily smrtí jednoho z jezdců. Informoval o tom oficiální web závodu.

Motosport

Španělské hlavní město Madrid vyjádřilo zájem o pořádání závodů Formule 1. A to i přestože ve Španělsku se již jeden závod Formule 1 jezdí.

Reklama