Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Hráč ghanské Premier League schválně vstřelil 2 vlastní góly, poté uvedl, že bojoval proti ovlivňování výsledku

V nejvyšší ghanské fotbalové soutěži se odehrála nevídaná podívaná. V sobotním zápase proti Ashanti Gold si jeden z hráčů Inter Allies dal schválně dva vlastní góly. Po zápase tvrdil, že to bylo kvůli tomu, aby zabránil manipulaci s výsledky.

hashim-musah
Hashim Musah je podezřelý ze sázkového podvodu. / Zdroj: 442 G

Zápas mezi Ashanti Gold a Inter Allies byl 5:0 a dohrávalo se v poklidném tempu. Žádný z týmů se do ničeho nehrnul, poté se však dostal na hřiště čtyřiadvacetiletý obránce Hashmin Musah a začaly se dít věci.

V 78. minutě zápasu si Musah převzal míč na vlastní polovině a místo aby se s ním snažil dostat na polovinu soupeře, otočil se a rychle sprintoval k vlastní bráně. O čtyři minuty později se stalo úplně to samé, to ho ovšem brankář vzhledem k předchozímu pokusu chtěl vychytat. Následně se Musha na rozkaz trenéra poroučel ze hřiště.

Inter Allies po zápase oznámilo, že s chováním Musaha nemá nic společného. Samotný hráč v pozápasovém rozhovoru uvedl, že dva vlastní góly dal z toho důvodu, aby zabránil sázkovému podvodu.

Úmysl ghanská Premier League zatím neprokázala

Ghanská fotbalová asociace uvedla, že se případem bude dále zabývat. Pokud Musahovi bude prokázán úmysl manipulovat s výsledky, hrozí mu za to několik let za mřížemi.

Inter Allies je nejhorším týmem ghanské Premier League. V rámci 24 zápasů dokázalo získat pouze 26 bodů při celkovém skóre 28:45.

Reklama. Posunutím pokračujte.

Číst
Spojení Coutinho a Barcelona se nevyvedlo. Co se stalo ?
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Kazuyoshi Miura, nejstarší profesionální fotbalista na světě, podepsal další roční kontrakt. 

Fotbal

Newcastle se podle dostupných zpráv snaží v zimním přestupovém okně přivést obránce Diego Carlose. A k němu se váže jedna z nejbizarnějších rozhodcovských historek na světě.

Fotbal

Zápas mezi Mali a Tuniskem na Africkém poháru národů se změnil ve frašku po neuvěřitelných verdiktech hlavního sudího.

Fotbal

Cristiano Ronaldo je skvělým útočníkem, každý ovšem už tak nějak tuší, že dozadu se mu „tahat“ nechce. Jak špatné to s ním v tomto...

Fotbal

Měl být společně s Lionelem Messim hlavní tváří Barcelony. Schopnosti na to rozhodně měl. Jenže brazilský útočník Coutinho se v katalánském klubu nechytil a...

Fotbal

Před pár dny potvrdil trenér Arsenalu Michael Arteta, že je připraven posílit svůj kádr i za cenu vyšší částky, kterou bude muset za nákup...

Reklama