Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Neymar si nechal udělat nový účes, fanoušci z toho mají srandu

Neymar si po prohře ve finále Copa America vyrazil do kadeřnictví, kde si nechal udělat dlouhé světlé dredy. Výslednou fotografii pak uveřejnil na svém instagramovém účtu společně s informací o tom, že udělat jeho nový účes trvalo 4 hodiny. Reakce fanoušků stály za to.

neymarovi-nove-vlasy
Zdroj: Instagram

Fotografie Neymarova nového účesu se rychle šíří internetem. Někteří fanoušci při sdílení jeho obrázku vtipkují o tom, že Neymara “zlomila prohra v Copa Americe”, jiní zase poukazují na to, že “Neymar tráví více časů ve vlasovém salonu, nežli na tréninku”. Většina reakcí je přitom posměšná, což se s Neymarovou pověstí ani nelze divit.

Neymar svými účesy rád experimentuje, ne vždy se to ovšem povede. Stačí si vzpomenout na Mistrovství světa ve fotbale v Rusku, kde na hřiště vběhl s účesem ve vzhledu talíře špaget. Nedávno pak hrál zase s růžovým přelivem.

Neymar je v současné chvíli na dovolené. Za pár dní by se však měl vrátit do svého mateřského klubu PSG a začít se připravovat na novou sezónu, která by podle očekávání všech fanoušků měla být mnohem úspěšnější, než ta uplynulá. PSG v ní nedokázala získat ani ligový titul ani pohár z Ligy mistrů, po níž v klubu z Parku princů dlouhou dobu touží.

Reklama. Posunutím pokračujte.
  Gól roku? Schickova střela z poloviny hřiště se nedostala ani mezi první tři
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Fotbal

Jak jsme vás informovali v přechozím článku, Sergio Ramos se svým kamarádům svěřil, že by po hořkém konci v Realu Madrid rád vyslyšel nabídku...

Fotbal

Liverpool se na přestupovém trhu zatím moc nečiní. Na rozdíl od svých úhlavních rivalů z Manchesteru City a Manchesteru United, kde se připravují rekordní příchody...

Fotbal

Sergio Ramos byl „odejit“ z Realu Madrid, když mu jeho zaměstnavatel po šestnácti letech nepřetržitého působení odmítl prodloužit smlouvu. Hned jak tato skutečnost vyšla...

Fotbal

Šokující víkendová porážka na domácí půdě a tragická forma z posledních zápasů stále Barcelonu naději na zisk titulu z domácí soutěže. Co však může...

Reklama
Reklama

Nové

Motosport

Velká cena Maďarska přinesla dosud nevídanou podívanou. Po karambolu na startu a špatném rozhodnutí Lewise Hamiltona vyhrál Esteban Ocon s vozem Alpine.

Olympiáda

Australské kanoistické hvězdě Jessice Foxové pomohl k výhře zlaté medaile velice netradiční prvek. Jednalo se o pánskou ochranu.

Fotbal

Anglický fotbalista Jack Grealish usiluje o přestup do Manchesteru City, fanoušci ovšem odhalili, že tento klub nenávidí.

EURO

Gól Patrika Schicka z poloviny hřiště na EURO 2020 v anketě UEFA o gól roku nestačil ani na první tři místa. 

Cyklistika

Sportovní ředitel Německého cyklistického svazu během závodu hecoval svého svěřence. Jeho slova však byla značně netradiční a navíc ho při tom zachytily kamery.

Olympiáda

Judistický turnaj na Olympijských hrách 2021 přinesl skandál. Rumunský trenér Cluaudia Pusy před zápasem přistoupil ke své svěřenkyni Martyně Trajdosové, vzal ji za klopy...

Reklama